Клуб на двойниците във форума!

  • 3 308
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 187
Моята голяма дъщеря има една снимка на която много приличаше на Спаска като малка.  Hug Тя беше открила приликата и ми беше изпратила двете снимки една до друга. Приликата беше смайваща  Heart Eyes

# 16
  • София
  • Мнения: 6 743
Малкото зверче имаше двойник като бебе...не съм сигурна коя беше потребителката дето миналата година на аватара й беше мъж й с нейния дечко newsm78 но то и мъжа й прилича малко на моя, та..........дали не беше Дамаянти  Thinking
Aaaaaaa нямаше ме 1 час и гле'й какво стана  Joy Laughing
Давай тук да сравняваме, бързо  Laughing

# 17
  • София
  • Мнения: 6 743
Да кажа и още нещо по темата.Влади си прилича доста с Емко на Ваня от априлските майки.Има снимки на които направо се смайвам от приликата и още ме е яд, че нямат снимка заедно, ама портретна, та да се вижда  ooooh!

# 18
  • Мнения: 649
ауууу, голяма интрига са завързала тук  Joy  ама дайте малко снимков материал, че така чета, чета... и вече ще умра от напрежение кой на кого прилича... и после- няма снимчици  Twisted Evil да ги сравним!

иначе аз на мойто магаренце още не съм срешала двойник, но нашият татко е бил в Косово преди 5 години, та знае ли човек  newsm78 ако има някоя мама от там....

# 19
  • Мнения: 46 518
Сериозно ли? GrinningАааааа, я дай да видя тази снимка. Laughing

 Grinning

# 20
  • Мнения: 6 472
Аууу Никол, изпуснала си го ти мъжа ти Joy

# 21
  • Мнения: 1 986
  Аз още нямам "материал за сравнение" Mr. Green,но не мога да откъсна очи от щерката на Никол Grinning-пу-пу,много е хубава,като кукличка е HugМежду другото,и ние сме решили,че ако наистина излезе момиче/както твърди доктора/ ще я кръстим София-Никол,само съвпадение GrinningИ ако е вярно това,че ако се заглеждаш и харесваш твърде много някое бебе/дете,твоето може да придобие някоя черта на въпросното бебче,Никол,ще представя "материала" в края на ноември Mr. Green...Че и аз съм руса,със сини очи Blush

# 22
  • Мнения: 211
Като съм гледала снимката на дъщерята на chokolina (май така се пише), все съм си мислила, че имат общи черти с моя син.

# 23
  • Мнения: 46 518
Аууу Никол, изпуснала си го ти мъжа ти Joy

Нека има детето сестрички  Mr. Green

  ... Никол,ще представя "материала" в края на ноември Mr. Green...Че и аз съм руса,със сини очи Blush

Чакаме да се присъединиш към клуба на двойниците  Grinning

# 24
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Сериозно ли? GrinningАааааа, я дай да видя тази снимка. Laughing

 Grinning

Верно... ShockedАко очите бяха едни и същи щеше да са като двойнички. Simple Smile

# 25
  • Мнения: 3 405
Това две различни деца ли са? Или цвета на очите е заради светлината?
Много са еднакви Grinning

# 26
  • Мнения: 46 518
Това две различни деца ли са? Или цвета на очите е заради светлината?
Много са еднакви Grinning

Различни са, първото е дъщерята на ivka10, а второто е моята  Grinning

# 27
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Това две различни деца ли са? Или цвета на очите е заради светлината?
Много са еднакви Grinning
Ако става въпрос за Преславка и София ммм да. Simple SmileОпределено са различни,защото едната мома е на 9 месеца другата на 2 год.мисля.
Снимката със приликатана Преславка и София е изумителна. Thinking
Мъжът ми и той се ококори като я видя. Grinning

# 28
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
-Преслава Simple Smile
-София Simple Smile
Само дето мойта мома малко плешива. Laughing

# 29
  • Мнения: 27 524
Наистина са еднакви  Shocked

Аз като успея да сканирам моя бебешка снимка, ще видите как сме еднакви със сина ми  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт