Клуб на двойниците във форума!

  • 3 317
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 46 554
Имат ли децата ви двойници във форума  Grinning случвало ли ви се е да видите снимка на детето си в профила на друг потребител  Joy

Оказа се, че има прилика м/у моята София и децата на onka, Даруся и sineo4ka  Grinning

Като беше по-малка пък приличаше на една снимка на малката на дежа перето  Simple Smile
А на бебешките снимки е 1:1 с Преслава на ivka10  Grinning

Знам за още една двойка- момичетата на Malenna и ДейзиГ Grinning

Има ли други двойници Grinning

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 701
Даааа,и мойта мома като беше по-малка я видях в профила на ®   Laughing
Ми заприлича ми много на нейния Краси!

# 2
  • Мнения: 2 336
Не съм видяла подобно на моето. поне за сега, ама от днес ще гледам по-внимателно. Може мъжът ми някъде другаде да се е проявил Laughing

# 3
  • Мнения: 2 978
Да..имаше такава...даже писах на момичето..щото и нейната се казваше Симона... Laughing

Ама бяха едно към едно- като бебета...Ама убий ме не се сещам, коя мацка беше newsm78...
Знам, че разликата им беше една година някъде...

# 4
  • Мнения: 5 370
Имат ли децата ви двойници във форума  Grinning случвало ли ви се е да видите снимка на детето си в профила на друг потребител  Joy

Оказа се, че има прилика м/у моята София и децата на onka, Даруся и sineo4ka  Grinning

Като беше по-малка пък приличаше на една снимка на малката на дежа перето  Simple Smile
А на бебешките снимки е 1:1 с Преслава на ivka10  Grinning

Знам за още една двойка- момичетата на Malenna и ДейзиГ Grinning

Има ли други двойници Grinning
Ами моят Станислав също си прилича с щерката на ДейзиГ.
И то сме ги сравнявали на живо-на протеста.
Дори мога да пусна някой постинг на Дейзи и снимка на дребо, за да потвърдя.

# 5
  • Мнения: 5 577
Една емотикона от новото АйСиКю 5.1. умопомрачително ми прилича на Вики на Бейбиту.  Shocked

# 6
  • София
  • Мнения: 9 878
Никол,да ти кажа честно и моята дъщеря прилича на твоята.Проблема е,че доскоро живеех в твоя квартал,знам ли,да не се познавате нещо с моя мъж Mr. Green.Майтапя се,разбира се! Wink
http://www.bgphoto.net/photos/16742/o632863233401562500.jpg
На снимката може и да не личи,но определено си приличат,не го казвам само аз. Hug

# 7
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Не, на моите деца не съм срещала да приличат. Обаче не се сещам коя е потребителката, но в подписа и стои снимката на момченцето на сестра ми - Виктор. Joy Значи се оказва, че са доста случаите на двойници.

# 8
  • Мнения: 46 554
Значи не сме сами  Joy

Никол,да ти кажа честно и моята дъщеря прилича на твоята.Проблема е,че доскоро живеех в твоя квартал,знам ли,да не се познавате нещо с моя мъж Mr. Green.Майтапя се,разбира се! Wink ...

Да, особено в очите и нослето  Grinning
За мъжете не е ясно кой кой е, моят е от Плевен и като ти гледам сегашното местожителство ...  newsm78 Joy

бръмбабела, аз моя мъж съм го показвала, но никоя не го разпозна или поне не си призна  Mr. Green

Вергилия, ти ме уби  Shocked как така прилича на иконка, на коя  Joy

# 9
  • София
  • Мнения: 9 878
Ааа,Никол,в грешка си Grinning,аз за първи път дойдох в Плевен преди три месеца,заедно с цялата си покъщнина.Дори на екскурзия не бях идвала,така че твоя мъж не го знам от тук.Може от София да си се знаем.Уф,моя мъж е военен,походил си е в доста градове,даже едно момиченце от Търново на наши познати му е одрало кожата,а той е учил 5г. там.Отдавна имам аз съмнения за него,ама все му се разминава Whistling.

# 10
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
на никого не приличат. Моите са уникати.

# 11
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
не , досега нямаме двойници, нито малката, нито големите. но пък моята племенница има общо с едната щерка на мама, живееща в италия, само, 4е е по руса.а не съм се заглеждала в децата като цяло за да сравнявам!

# 12
  • Мнения: 3 164
Малкото зверче имаше двойник като бебе...не съм сигурна коя беше потребителката дето миналата година на аватара й беше мъж й с нейния дечко newsm78 но то и мъжа й прилича малко на моя, та..........дали не беше Дамаянти  Thinking

# 13
  • 1st floor
  • Мнения: 9 124
Вчера и аз открих двойница на мойта щерка, но не съм запомнила потребителката Embarassed
Толкова се впечатлих - ама всичко си беше нейно:косата, веждите , очите, усмивката!ВСИЧКО!!!!Даже викнах мъжа ми да я види, ам нищо не си призна.Ако случайно я срещна пак в бг мама ще ви кажа коя е. ShockedСтрашно си приличат, даже и аз не мога да повярвам #Crazy

# 14
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510

А на бебешките снимки е 1:1 с Преслава на ivka10  Grinning


Сериозно ли? GrinningАааааа, я дай да видя тази снимка. Laughing

# 15
  • Мнения: 1 187
Моята голяма дъщеря има една снимка на която много приличаше на Спаска като малка.  Hug Тя беше открила приликата и ми беше изпратила двете снимки една до друга. Приликата беше смайваща  Heart Eyes

# 16
  • София
  • Мнения: 6 743
Малкото зверче имаше двойник като бебе...не съм сигурна коя беше потребителката дето миналата година на аватара й беше мъж й с нейния дечко newsm78 но то и мъжа й прилича малко на моя, та..........дали не беше Дамаянти  Thinking
Aaaaaaa нямаше ме 1 час и гле'й какво стана  Joy Laughing
Давай тук да сравняваме, бързо  Laughing

# 17
  • София
  • Мнения: 6 743
Да кажа и още нещо по темата.Влади си прилича доста с Емко на Ваня от априлските майки.Има снимки на които направо се смайвам от приликата и още ме е яд, че нямат снимка заедно, ама портретна, та да се вижда  ooooh!

# 18
  • Мнения: 649
ауууу, голяма интрига са завързала тук  Joy  ама дайте малко снимков материал, че така чета, чета... и вече ще умра от напрежение кой на кого прилича... и после- няма снимчици  Twisted Evil да ги сравним!

иначе аз на мойто магаренце още не съм срешала двойник, но нашият татко е бил в Косово преди 5 години, та знае ли човек  newsm78 ако има някоя мама от там....

# 19
  • Мнения: 46 554
Сериозно ли? GrinningАааааа, я дай да видя тази снимка. Laughing

 Grinning

# 20
  • Мнения: 6 472
Аууу Никол, изпуснала си го ти мъжа ти Joy

# 21
  • Мнения: 1 986
  Аз още нямам "материал за сравнение" Mr. Green,но не мога да откъсна очи от щерката на Никол Grinning-пу-пу,много е хубава,като кукличка е HugМежду другото,и ние сме решили,че ако наистина излезе момиче/както твърди доктора/ ще я кръстим София-Никол,само съвпадение GrinningИ ако е вярно това,че ако се заглеждаш и харесваш твърде много някое бебе/дете,твоето може да придобие някоя черта на въпросното бебче,Никол,ще представя "материала" в края на ноември Mr. Green...Че и аз съм руса,със сини очи Blush

# 22
  • Мнения: 211
Като съм гледала снимката на дъщерята на chokolina (май така се пише), все съм си мислила, че имат общи черти с моя син.

# 23
  • Мнения: 46 554
Аууу Никол, изпуснала си го ти мъжа ти Joy

Нека има детето сестрички  Mr. Green

  ... Никол,ще представя "материала" в края на ноември Mr. Green...Че и аз съм руса,със сини очи Blush

Чакаме да се присъединиш към клуба на двойниците  Grinning

# 24
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Сериозно ли? GrinningАааааа, я дай да видя тази снимка. Laughing

 Grinning

Верно... ShockedАко очите бяха едни и същи щеше да са като двойнички. Simple Smile

# 25
  • Мнения: 3 405
Това две различни деца ли са? Или цвета на очите е заради светлината?
Много са еднакви Grinning

# 26
  • Мнения: 46 554
Това две различни деца ли са? Или цвета на очите е заради светлината?
Много са еднакви Grinning

Различни са, първото е дъщерята на ivka10, а второто е моята  Grinning

# 27
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Това две различни деца ли са? Или цвета на очите е заради светлината?
Много са еднакви Grinning
Ако става въпрос за Преславка и София ммм да. Simple SmileОпределено са различни,защото едната мома е на 9 месеца другата на 2 год.мисля.
Снимката със приликатана Преславка и София е изумителна. Thinking
Мъжът ми и той се ококори като я видя. Grinning

# 28
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
-Преслава Simple Smile
-София Simple Smile
Само дето мойта мома малко плешива. Laughing

# 29
  • Мнения: 27 524
Наистина са еднакви  Shocked

Аз като успея да сканирам моя бебешка снимка, ще видите как сме еднакви със сина ми  Grinning

# 30
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
В интерес на истината аз не бях виждала бебешки снимки на София.Ако не беше Никол да каже нямаше и да знам.
Браво Никол. Simple Smile
Хайде да се обажда следващата майка,да търсим прилика между нейният син и Боби. Simple Smile

# 31
  • Мнения: 46 554
И аз първия път останах като гръмната, а мъжът ми ме попита кога сме имали розови обиколници, нали нашите са зелени  Joy

# 32
  • Мнения: 649
Това две различни деца ли са? Или цвета на очите е заради светлината?
Много са еднакви Grinning
Ако става въпрос за Преславка и София ммм да. Simple SmileОпределено са различни,защото едната мома е на 9 месеца другата на 2 год.мисля.
Снимката със приликатана Преславка и София е изумителна. Thinking
Мъжът ми и той се ококори като я видя. Grinning


ми наистина са еднакви     Crazy    ааа, мъжът ти да не се кокори, ами да си признава  Twisted Evil   bouquet

# 33
  • Мнения: 5 299
Върджил - ей ся тъ убих Twisted Evil Ако го бях прочела по-рано тва, щях да ти измъкна столчето за кола. Mr. Green

По темата - да на marianna малката имаше една снимка, все я бърках с Викториа.Simple Smile

# 34
  • Мнения: 2 550
Върджил - ей ся тъ убих Twisted Evil Ако го бях прочела по-рано тва, щях да ти измъкна столчето за кола. Mr. Green

По темата - да на marianna малката имаше една снимка, все я бърках с Викториа.Simple Smile

Хахха, коя ли е емотиконката  Joy

# 35
  • Мнения: 46 554
sineo4ka, знам, че си голям фен на Мадона, познай на коя дата е родена София  Mr. Green Joy

Аз викам да събираме мъжете и да ги натиснем, все някой ще признае  Laughing

# 36
  • Мнения: 5 140
sineo4ka, знам, че си голям фен на Мадона, познай на коя дата е родена София  Mr. Green Joy

Аз викам да събираме мъжете и да ги натиснем, все някой ще признае  Laughing

Естествено, че знам Сифия кога е родена, остави Мадона.  Hug Любимки са ми двете. Heart Eyes
А за мъжете съм съгласна, а и мъж ми за напиване не отказва.  Mr. Green

Взимам ги и трите, няма да са ми в повече, само че мъж ми ще полудее от толкова женки в къщи. Mr. Green
Хи хи нищо му няма. Mr. GreenДа е мислил, къде е ходил и какво е правил,навреме. Joy

Ще видим тая работа ние. Rolling Eyes


Ама има един проблем, Ния много прилича на мен не на баща си, та незнам....

# 37
  • Мнения: 1 427
Върджил - ей ся тъ убих Twisted Evil Ако го бях прочела по-рано тва, щях да ти измъкна столчето за кола. Mr. Green

По темата - да на marianna малката имаше една снимка, все я бърках с Викториа.Simple Smile
За тази снимка ли става дума:
http://www.bgphoto.net/photos/6425/o632596386649062500.jpg

# 38
  • Мнения: 5 299
Върджил - ей ся тъ убих Twisted Evil Ако го бях прочела по-рано тва, щях да ти измъкна столчето за кола. Mr. Green

По темата - да на marianna малката имаше една снимка, все я бърках с Викториа.Simple Smile
За тази снимка ли става дума:
http://www.bgphoto.net/photos/6425/o632596386649062500.jpg
Е, да, аз съм ти казвала даже Wink

# 39
  • Мнения: 3 164
Дамаянти, ето Grinning

кой видял-видял.....

Последна редакция: сб, 12 авг 2006, 14:49 от Бимба

# 40
  • София
  • Мнения: 6 743
Aaaa,  ама давай и мъжа да видя  Crossing Arms, писала си, че и той прилича на моя  Joy Mr. Green

# 41
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Наистина са еднакви  Shocked

Аз като успея да сканирам моя бебешка снимка, ще видите как сме еднакви със сина ми  Grinning

Блонди, утре ще ти пусна една снимка на "сина ти". hahaha Joy.Майтап бе- племенника ми като бебе много прилича на сина ти. Днес го открих, когато сестра ми донесе снимкитe Laughing.

# 42
  • Мнения: 27 524
Джема, давай  Hug

По-късно и аз ще се включа  Grinning

Никол, награда ще има ли за спечелилите?   Flutter

# 43
  • Мнения: 27 524
       

Последна редакция: нд, 13 авг 2006, 17:51 от Блонди

# 44
  • Мнения: 46 554
1:1, само дето теб май не са те хранили много  Mr. Green

# 45
  • Мнения: 3 886
1:1, само дето теб май не са те хранили много  Mr. Green
smile3521 smile3506дамммммммм има нещо такова или май тя е пазила талия Joy hahaha  bouquetе имаш от мене 3 бири ама все пак  си прилича на мъж ти повече Thinking Heart Eyes Mr. Green

# 46
  • Мнения: 27 524
Щом имам три бири - съгласна съм да прилича на него  Laughing

# 47
  • Мнения: 5 713
Маги много си приличаше със София като бебе. И по-специално на една снимка, беше на аватар. Там София беше 5-6 месечна, беше легнала по гръб, а главичката й се беше леко извъртяла назад към обектива. Simple Smile
Сега с никой не съм намерила прилика.  Simple Smile

# 48
  • Мнения: 5 140
Май Маги, София и Ния си приличат по сините очета и къдравите косици. Peace

# 49
  • София
  • Мнения: 6 743
Леле Блондиии, страшна прилика на тез снимки  Hug
Но наистина въпреки всичко на ъж ти прилича повече  Mr. Green ...нещо в очите... Peace

# 50
# 51
  • Мнения: 27 524
Леле Блондиии, страшна прилика на тез снимки  Hug
Но наистина въпреки всичко на ъж ти прилича повече  Mr. Green ...нещо в очите... Peace

Говори му, говори му, нека вярва, че той е таткото  Joy

# 52
  • Мнения: 3 886
Леле Блондиии, страшна прилика на тез снимки  Hug
Но наистина въпреки всичко на ъж ти прилича повече  Mr. Green ...нещо в очите... Peace

Говори му, говори му, нека вярва, че той е таткото  Joy



 ететва ме изкефи моите и 2 те са на мъж #Crazy newsm78 вика уф няма да правя проверка hahaha Joy ама както блонди вика нека си вярва че е тои бащата  хаххаха

Последна редакция: пн, 14 авг 2006, 20:50 от DIVA_ORHIDEQ

# 53
  • Мнения: 1 517
Моите деца се виждат в подписа ми. Ако някой си ги познае , да свирка. Ще се радвам  Hug   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт