Рискова инвестиция

  • 2 529
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 975
Почти всички къщи до нашия блок са с отстояние една от друга няколко метра.Кучета лаят постоянно по нощите( има във всеки двор) , гатер-банциг, гумаджийница, баничарничка - пътят е на два метра, трафик , невероятен шум, напивания и веселби от едни господа всеки петък. Вчера дори видях един от собствениците който ми каза - не ми се стои в оня ад, предпочитам да обикалям улиците.Разбира се - не навсякъде е така, но все пак не всяка къща отговаря на мита че е островче на тишината, спокойствието и независимостта. Особено пък когато е "орташка".Но ..всички под общ знаменател не можем да сложим.За ремонта вече ви се каза - около 20 000 евро пригответе.Офертата не е лоша като цена иначе , но така задочно и то без никой да е видял с очите си нещата и запознат с подробности няма как да получите адекватно напътствие

# 16
  • Мнения: 25 739
Не, от мен.

# 17
  • Мнения: X
90 кв. и двор около 350 кв... 80 000 лв... Възрастният човек категорично отказва да продава
Още на цената бих се спряла и замислила, че нещо тука не е наред.
Ако искаш къща, в околните софийски села и даже в тези, които се водят квартали, все ще намериш цяла къща и без проблеми за тези пари.

# 18
  • Мнения: 485
Купи си цяла къща плюс земята във близост до София в лошо състояние и си я ремонтирай. Има такива на места с градски транспорт.
Ще е само твоя и няма да имаш главоболия.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 4 015
В никакъв случай не се захващай с такива общи собственици особено с хора, които не познваш.

# 20
  • Мнения: 54 417

И от мен не.
Такива съсобствености с непознати, в никакъв случай.

# 21
  • Мнения: 14 629
Интересно би било автора да сподели какво е решил.Аз също съм против такава инвестиция,не само с непознати.Хората с роднини не могат да се оправят.Има много случаи,зарязват имота и се спасяват.Следващите поколения да се оправят.

# 22
  • Мнения: 5
Засега изчаквам да видя какво ще стане с пазара предвид ситуацията в момента.

Общи условия

Активация на акаунт