Кой е любимият ви виц? Нека се посмеем заедно...- 26

  • 135 990
  • 753
  •   1
Отговори
# 60
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 423


# 61
  • София
  • Мнения: 22 719
- Какво ще облечеш за Великден?
- Пижама на агънца. Simple Smile

# 62
  • DE
  • Мнения: 9 068
Токио 1940 г. Отменят олимпиадата заради Втората световна война
Токио 1964 г. Отложиха олимпиадата с три месеца заради сушата
Токио 2020 г. Отложиха олимпиадата с една година заради пандемията

НЯМА ли кой да им каже да не правят повече олимпиади в Токио...

# 63
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
2080 год.
Връщаш се вкъщи от екскурзия до Марс.
Сваляш екзоскелета, казваш на ваната да се напълни.
Телепортираш се в хола.
Копираш от мозъка спомените и качваш снимки във Фейсбук.
Накрая влизаш във ваната, а водата ледена!!!
Съвсем си забравил, че Топлофикация прави профилактика.

# 64
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 755

# 65
  • Мнения: X
Шерлок Холмс и доктор Уотсън летели с балон.
В гъста мъгла, нулева видимост самолет претърпява авария и губи всякакви навигационни прибори и връзка. Докато екипажа се чуди как да излезе от ситуацията капитана забелязва че се намират до някаква сграда и на един от прозорците човек пуши цигара. Бързо отваря прозорчето на кабината и се провиква
- Извинете господине, къде се намираме?
Човекът се оглежда, дръпва си от цигарата и отговаря.
- В самолет.
Капитана леко изненадан от този отговор се замисля за секунда след което затварая прозореца, поглежда набързо картите и изкомандва първия офицер.
- Курс 025, височина 2500, скорост 165.
След няколко минути пред тях се появява пистата на Сиатъл. Първият офицер изненадан пита капитана.
- Сър! Как разбрахте накъде да летим?
- Зададох елементарен въпрос на човека на прозореца и получих изключително точен но абсолютно непотребен отговор. А такъв отговор мога да получа само ако ми отговори човек който се намира в Сиатъл в сградата на Майкрософт. После с картата беше лесно

# 66
  • Мнения: 35 958
Тази сутрин на един от входовете на София, при проверка на хладилен камион, полицаите открили тайник с укрити 10 софиянци. Задържан е шофьорът - сирийски гражданин...

# 67
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 423


# 68
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 755

# 69
  • Мнения: 450
Провеждат експеримент.На два съседни острова са настанени хора.На единият остров 25 мъже и една жена,а на другият 25 жени и един мъж.След една година,отиват да видят резултатите.Първо отиват на острова с 25 мъже и една жена.Гледат-целият остров подреден,всичко изчистено,палмите подрязани,пътечките посипани с пясък.Седи жената на трон и крещи: –Пешо,аз на теб с какъв пясък ти казах да посипеш пътечките? –С червен.... –А ти с какъв ги посипа? –С жълт. –Ти кой беше в списъка за секс?Пети?Вече си двадесет и пети.... Отиват на другия остров.Гледат-всичко мръсно,палмите изпочупени,пълен хаос.На върха на една палма се е качил мъжът,а жените са я обсадили и крещят: –Гошооооо,слизай вече,пет минути минаха......

# 70
  • Карлово
  • Мнения: 4 632
По-тъп виц от горния отдавна не бях чела.

# 71
  • Мнения: 450
По-тъп виц от горния отдавна не бях чела.
На вкус и цвет товарищей нет Simple Smile

# 72
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 423




# 73
  • Мнения: 4 181
Въпрос:
- Малко не стигна и моят син се роди на 1 август, когато Меркурий още беше ретрограден. Много се притеснявам. Помогнете моля да разбера, как това ще се отрази на съдбата на синът ми?
Отговор:
- Ретроградният Меркурий в дадената ситуация е доста тревожен факт. Висока е вероятността детето да бъде възпитавано от смахната майка!

# 74
  • Sofia
  • Мнения: 4 574
От чужда стена:
Спокойно, ние радиацията сме я карали и имаме стаден маймунитет!

Общи условия

Активация на акаунт