Ако човекът до теб е различен от теб

  • 4 922
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 32 228
За какво става въпрос?
Краде ли?
Лъже ли?
Мами?
Това не бих го преглътнала лесно.

# 16
  • Мнения: 20 138
Ако те устройва двуличие, ок.
Така трябва само че да имаш 1 на ум, че в един момент и с теб може да даде този "коз".
Иначе, всичко е въпрос на гъвкавост и лавиране. Може цял живот да е "лайно" с другите, но с теб да е ок, но знае ли човек.
Ама той животът си е хазарт.
Или залагаш, или не.

# 17
  • Мнения: 673
За какво става въпрос?
Краде ли?
Лъже ли?
Мами?
Това не бих го преглътнала лесно.
Примерно постъпва нечестно, да речем мами (според мен). В друг случай (за друг човек става въпрос) има по-дребни "прегрешения" - обича да говори, вместо да действа, оправдава се, заклеймява другите, системата, но не и себе си, тоест - не са неща, които да са прекалено важни, но все пак определят човека.

Последна редакция: чт, 09 апр 2020, 20:01 от ornelam

# 18
  • Мнения: X
Смятам, че си наивна и човека лъже всички- НАЙ-ВЕЧЕ ТЕБ. Ама ти не се усещаш нещо...

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
На 30г.още търси себе си...??! Александър Македонски на 24 е имал империя....Който е лишен от принципи,си остава такъв завинаги.Това ми е мнението.Лъже другите,лъже и теб.

# 20
  • Мнения: 1 327
На 30г.още търси себе си...??! Александър Македонски на 24 е имал империя....Който е лишен от принципи,си остава такъв завинаги.Това ми е мнението.Лъже другите,лъже и теб.
Рязко и точно! Hands Clap

# 21
  • Мнения: 48
не си губете времето

# 22
  • Мнения: 15
Въпросът ми е: Ако човека лъже, нечестен е и не се държи добре с приятелите, семейството и познатите си, как ще си сигурна, че след време няма да е такъв и с теб? Ако имате различия не мисля, че е проблем, но това са качества които нормален човек не би пренебрегнал и би поговорил сериозно с партньора си. Ако е мъж на място, ще обсъди проблема си с теб! Поговорете... Simple Smile Heart

# 23
  • Мнения: X
Какъв проблем да обсъди? Кой е казал, че човекът има проблем със себе си?

Това че той не е честен, не е негов проблем. Проблемът е на околните. Той може да живее най-добрата версия на живота си.

# 24
  • Мнения: 12 876
За какво става въпрос?
Краде ли?
Лъже ли?
Мами?
Това не бих го преглътнала лесно.
Примерно постъпва нечестно, да речем мами (според мен). В друг случай (за друг човек става въпрос) има по-дребни "прегрешения" - обича да говори, вместо да действа, оправдава се, заклеймява другите, системата, но не и себе си, тоест - не са неща, които да са прекалено важни, но все пак определят човека.
На мен ми е малко трудно да преценя, защото, ornelam,  в желанието си някой да не се разпознае в описанието, ти всъщност не даваш описание.
Този вторият човек мен би ме дразнил безумно, защото мразя мрънкачи. За мен са неща, които са прекалено важни, защото на такъв човек все някой му е виновен и той не е в състояние да решава проблемите си.

А за първия - наистина не разбрах какъв е проблемът, нещо мами, ама държавата ли, нещо ДДС измами ли прави, ало-измамник ли е, какво прави този човек, което сякаш не си сигурна, че е измама?

# 25
  • Мнения: 4 970
Лъжи,интриги,тарикатлък - отблъсква ме.Нищо,че не е към мен.
Не уважавам такова поведение.
Пък камо ли да обикна такъв човек..
Обичам хора с поведение " Право куме в очи"
Пък нека не е удобно

# 26
  • София
  • Мнения: 38 837
Много мразя лъжи, интриги и манипулации. По принцип. Ако не днес, то след седмица виждам истината и си казвам. Така че не бих търпяла такъв човек никак.

# 27
  • Мнения: 9 830
Толкова завоалирано е обяснено, че няма особена разлика дали ще прочетеш или ще пропуснеш обясненията на авторката.
Ако "пича'' е бизнесмен, който цака държавата с ДДС и осигурвки, дори и да е точен  вмомента с авторката, той си остава тарикат. Ти си решаваш дали тарикатлъкът му е допустим по твоите стандарти или не.

Последна редакция: чт, 09 апр 2020, 22:39 от G&B

# 28
  • София
  • Мнения: 38 837
Аз от заглавието си помислих да не е гей.

# 29
  • Linz
  • Мнения: 11 619
При първата проява на нечестност преставам да го виждам. Без значение към кого се е проявил- в отношенията с другите човек проявява себе си.

Общи условия

Активация на акаунт