Ревнувам от колежка

  • 5 751
  • 75
  •   1
Отговори
  • Мнения: 66
Здравейте.Ревнувам страшно много мъжа ми от негова колежка.Заедно сме от 8 години ,наскоро родих и си имаме бебе.Но имам едно 6то чуство което ме гризе постоянно.Онзи ден и беше гледал снимките уж да види къде се е снимала на работата,вдигнах му скандал ной отрича да я харесва.Преди време др.негова колежка го бъзикала защо не е спал с въпросната.... Незнам какво да мисля чуствам се много объркана, освен това веднъж отидох до работата му и тя ме изгледа много лошо ...

Последна редакция: сб, 11 апр 2020, 10:42 от bubanka

# 1
  • Мнения: 12 760
Явно те тресе следродилна емоция. Няма какво да си мислиш - мъжът гледал снимка? Някой се пошегувал с него? Пази се, пази си семейството, не си създавай измислени ситуации, за да не ги предизвикаш.

# 2
  • Мнения: 66
Може и да е така незнам.Говорих с него той казва че аз съм най важна за него и тн.но ме гризе отвътре нещо и не мога да се контролирам

# 3
  • Мнения: 163
Аз пък мисля, че женското шесто чувство рядко лъже.
Вероятно има нещо - може да я харесва, да му е симпатична - хора сме все пак, особено ако е красива жена.
Въпросът е да не действа първосигнално и да предпочете да бъде верен и да запази семейството си, пред това да ... колежката.
Когато хората прекарват повече време с някого често се подлъгват и чисто като човешка емоция, ми се вижда нормлано, но в никакъв случай не го намирам за правилно!
Ти така или иначе няма какво да направиш, не се измъчвай, времето ще покаже. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 4 347
Не вдигай скандали.
Обърни си внимание на себе си.
Заведи детето при роднини.
Отдели уикенд/ нощ за вас двамата. Припомни си защо го обичаш, припомни му, защо те обича. Ако той си е щастлив у дома, едва ли ще хукне с друга Simple Smile

# 5
  • Мнения: 66
Питаше ме какво ще направя ако заваля тя да си говори с него на работата аз му казах че ще я мушна под масата той се смее

# 6
  • Мнения: X
Ивана, а какво стана със секса? В предната си тема споделяш, че той е все изморен и не иска да изпълнява съпружеските си задължения.

# 7
  • Мнения: 66
Ами сега е почти същото последно правихме преди 10 дена и то защото аз се развиках че не ме иска и тн.

# 8
  • Мнения: 1 439
Отдели уикенд/ нощ за вас двамата. Припомни си защо го обичаш, припомни му, защо те обича. Ако той си е щастлив у дома, едва ли ще хукне с друга Simple Smile

Той може да е щастлив у дома, ама пуста тръпка.....друго си е с чуждото Simple Smile Те затова кръшкачите хич не бързат да се развеждат.
Зависи доколко е стабилен човека.
Авторке, наблюдавай го, но не прави скандали, физиономии и т.н. Следи какво се случва и ако имаш категорични доказателства,че те мотаят, тогава вземи мерки.
Чудя се пък на акъла на колежката му, що те гледа лошо? Ей, голяма тъпотия.

# 9
  • Мнения: X
Ами сега е почти същото последно правихме преди 10 дена и то защото аз се развиках че не ме иска и тн.

Наистина имаш повод да ревнуваш - както кара по 12 часовни смени... Не знам какъв съвет да ти дам - не можеш да го спреш от това да ходи на работа... Кофти ситуация. Съжалявам за което

# 10
  • Мнения: 1 673
Ама и вие как помните кой къде какво казал? Joy Големи драми се въртят в тоя форум. Бетер Лична драма и Съдби на кръстопът.

# 11
  • Мнения: X
Преди време др.негова колежка го бъзикала защо не е спал с въпросната....
А ти как разбра, че го е бъзикала колежката?

Последна редакция: сб, 11 апр 2020, 12:36 от Анонимен

# 12
  • Мнения: 66
Той ми каза

# 13
  • Мнения: 9 697
И неговият отговор на този въпрос е??? Защо не е спал с нея? И защо по ягодите си разказвате такива неща?

# 14
  • Мнения: 66
Каза че е отговорил че си има гена с която да спи.

Общи условия

Активация на акаунт