Ревнувам от колежка

  • 5 750
  • 75
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 66
Можех и да си въобразявам и затова всичко ми прави впечатление незнам,а може и да има някакъв страх в мен,защото съм дете на разведени родители и се страхувам за своето дете искам да има стабилно семейство,съпруга ми е добър и любящ баща,към мен също се държи перфектно, но винаги има едно НО в мен има едно чуство че има симпатии към друга и това е .Говорихме на тази тема доста той ме увери че не е така, че тя не го привлича и тн. че е избрал мен за своя жена .😖

# 46
  • Мнения: 2 488
Верно ли го ревнуваш, защото нарича колежката си на малко име?!

# 47
  • Мнения: 66
Не е само това,просто го обясних в дадената ситуация.

# 48
  • Мнения: 11 566
Ивана- тук колежките на мъжете ги мислят за нещо нормално.
Бих казала- коне с капаци, които не искат да разберат, че мъжете им кръшкат.

# 49
  • Мнения: X
Ох, ни моа! Тая тема още ли е актуална?!

Живейте и оставете другите да живеят.

# 50
  • Мнения: 66
Ако няма какво да кажеш по  темата не е нужно да коментираш.....

# 51
  • Варна
  • Мнения: 5 135
Какъв е проблемът да има красива колежка, да й гледа снимки, да си говорят на работа, да се бъзикат и т.н. На мъжете всеки втори бъзик е на тема секс. Или красивите жени нямат право да работят и общуват с женени мъже?
Мъжът ти се е оженил не за нея, а за теб, направил е дете не на нея, а на теб, прибира се след работа в твоето легло, не в нейното. Казваш, че имате чудесни отношения. С това противно поведение ако продължаваш, най-много сама да го пратиш при друга. 

# 52
  • Мнения: 11 566
Диде, айде ако не ти е идвало до главата, да не начукваш канчета.
Бях толкова красива и готина след раждането. Детето ни беше на годинка и нещо.
Той си обядваше с колежките, нищо необичайно. Нормално, според тукашните стандарти.
След купон приспа при една колежка- пак нормално.
Да бе, да.

# 53
  • Мнения: X
Ако няма какво да кажеш по  темата не е нужно да коментираш.....

То и ти нямаш много какво да кажеш по темата. Иска ти се мъжът ти да ти изневери и да влезеш в някаква сапунка - момчето ти е казало, че е избрало теб за своя съпруга и няма чувства към други - ти обаче усилено слагаш живота си на пауза, за да му намериш любовница.

Ами, в най-скоро време може и да си хване някоя. Досадно е някой да ти мрънка и обвинява в какви ли не щуротии, понеже живота му е скучен.

# 54
  • Мнения: 301
Авторке, формите на тялото не са най-важните във връзките на хората. Надали твоят мъж е с Аполонови форми. А ако е надали ще започнеш да му изневеряваш, ако пусне коремче. Замисли се кога би се вгледала в някой друг. Може, би ако той ти дава това, което мъжът ти не може.
Бъди спокойна. В момента сте в един от периодите на тест на връзката ви. Появил се е 3-ти (детето), който ти взима цялата енергия, но скоро, ще порасне и няма да е така.
Бъдете щастливи!

# 55
  • Варна
  • Мнения: 5 135
Диде, айде ако не ти е идвало до главата, да не начукваш канчета.
Бях толкова красива и готина след раждането. Детето ни беше на годинка и нещо.
Той си обядваше с колежките, нищо необичайно. Нормално, според тукашните стандарти.
След купон приспа при една колежка- пак нормално.
Да бе, да.

Ако му беше правила сцени на ревност, бъди сигурна, че още по-рано щеше да си легне с колежката.
Не казвам, че няма мъже, които изневеряват с колежки, но не виждам с какво поведението на авторката й помага. Един мъж ако трябва да го следиш и вардиш, и не си спокойна с него, за какво ти е?? Малко повече самочувствие в себе си доверие в партньора трябва.
Боклуци, които си лягат с колежки, докато жените и децата им ги чакат у дома, не ги заслужават.
На всяка жена би й станало неприятно ако вижда как мъжът й флиртува с друга жена, но в случая на авторката не виждам нищо подозрително. Дали мъжът й ще й изневери зависи от личнотните му качества, а не от това какви снимки разглежда.

# 56
  • Мнения: 66
Трябва да върна самочувствието си и да го карам по полека,пък времето ще покаже ...

# 57
  • Мнения: 22 867
Трябва да върна самочувствието си и да го карам по полека,пък времето ще покаже ...

Ето това е решението! Възможно е причината за терзанията ти да е в раздялата на твоите родители, но пък приеми, че когато не върви между двама души, това е решението. На всеки може да се случи и не е краят на света. Гледай си детенцето, грижи се за себе си, за дома, опитвай се да гониш мислите за изневяра. Когато човек работи в смесен колектив няма как да се прави, че не съществуват мъже или жени. Все ще пусне някоя закачка, нормално е някой/някоя да са му по-симпатични, повече с тях да общува, но това в никакъв случай не означава раздяла с партньора, когато на мъжът/жената му е добре в семейството. Разбира се, няма и гаранции, че е невъзможно да се случи. Но струва ли си да си тровиш живота с евентуални измени и раздели, ами, ако мъжът ти дори не си го е помислял? И да, винаги един човек със самочувствие /с покритие, разбира се, не кухо, напомпано/ е по-интересен от такъв, дето е неуверен в себе си и само мрънка. Гледай по-ведро, ще са наред нещата! Не познавам твоя човек, но от четенето на темата ми прилича повече, че сама се вкарваш във филми.

# 58
  • Мнения: 1 439

Мъжът ти се е оженил не за нея, а за теб, направил е дете не на нея, а на теб, прибира се след работа в твоето легло, не в нейното.


Само да вметна, че горенаписаното е без значение, ако акълът (в горната глава) на господина е на друго място. Най-много животът ти да се превърне в ад. От опит.

# 59
  • Мнения: 4 949
Ивана,не се трови с такива мисли.Винаги ще има по-хубави жени от теб!

Ако той има "очи "за тях,значи не си заслужава.Очи в кавички,защото всички виждаме хубавото,но си обичаме нашето Simple Smile

Ако ти пък се заблуждаваш,със съмненията си..вредиш на себе си и връзката.

Радвай се на хубавите неща в живота си!
Истината винаги излиза...не го мисли!
Като минала през това го казвам и спестила нервите си Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт