Клиника Адела Фертилити - тема на надеждата 10

  • 28 283
  • 728
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Ще видим какво ще стане утре Sad Пак празници пак мудесии при мен всеки път нещо става или в Петък следобед , Или в някой празник 🤯

# 61
  • Мнения: 333
Ми защо тогова не са ми казвали да го спирам... Така към омегата включвам и АП и фракси и то става...
Съвсем се обърках вече.

А при Сигридов няма шанс да се добереш ако не си бременна. Пробвах няколко пъти и все ми се козва след 12 седмица. Ами като не мога да стигно до там....

Искам да намеря някой, който разбира от тромбофилий. Дайте съвет🤔

# 62
  • Мнения: 16 897
Няма определена седмица,  в която Сигридов спира Ап. Ако няма проблеми с плацентата обикновено до към 12-3 г.с. спира приема, защото той минава през плацентата и може да направи и бели.
На мен ми го спря в 24 г.с., но аз си имах проблеми.

Жълтурчо, не очаквай, че омегата ще те разреди като ап или фракси.

# 63
  • Мнения: X
Аз пия омега вече не знам колко месеца . Според мен тя само поддържа съсирването нормално . Все пак не е лекарство

# 64
  • Мнения: 5 900
Не ги сравнявайте. Имат различно действие върху кръвта. Това с "разреждането" е наше лаишко тълкувание.

# 65
  • Мнения: X
Така пак съм аз . Чухме се с Мира . Доктора видя всички мои чхг та и прогестерони . Каза да продължавам с утрогестана , клексана , и натаспина , Да спра аспирина . И след празниците пак да пусна . Явно не е отписал случая напълно .

# 66
  • Мнения: 6 062
Ами пожелавам ти Великденско чудо. Simple Smile Чакаме те след празниците с хубава новина. Flowers Four Leaf Clover
Може ли някой да ми припомни след 2 еднакво наситени черти на теста за овулация след колко часа се предполага да настъпи овулацията?  Толкова отдавна не съм правила такива тестове, че забравих какво беше. Grinning

Последна редакция: чт, 16 апр 2020, 12:47 от *Bobby*

# 67
  • Мнения: X
Благодаря ви . Чесно много се надявам да е великденско и после коледно .
За Овуто 24-48 часа трябва да е Simple Smile

# 68
  • Мнения: 5 900
Bochinka, той никога не се отказва дори като видимо е зле положението. Пожелавам ти да си от онези странни случаи с ниски стойности и да станеш пример за всички, че винаги има надежда 😉
Боби, на мен обикновено овулацията ми е я деня с положителния тест или най-късно на следващия. Дори често имам два поредни дни с положителни тестове.

# 69
  • Мнения: X
Ами аз мога само да се надявам .
Трябваше да ходя на преглед ама го изпуснах заради това объркано положение . В интерес на истината ако се водим по теорията че то трябва да се удвоява на 48-72 часа то аз пуснах теста на 69 часа и не ми достигаше точно 6 единици за да е точно двойно . Това някакси малко ме обнадеждава , Но пък леко спадналия прогестерон ме напряга . Имаше и едно забявяне първо ми качиха резульата после го махнаха и после пак го качиха . Дали пък не е нещо грешка . То аз и точно този месец не съм правила тестове за Овулация . Но се водя по моите чувства и това че всички предни месеци чувствата са ми точно с тестовете . И овулацията ми е била няколко дни по късно и ако се водим че винаги ми идва точно на 14 тия ден след овулация то сега съм нещо оо типа 1-2 дена закъснение . Аз надали ще дочакам чак до вторник за повторен тест нали  добре че токуда са на линия и по празници . Ама ще видим . Нищо не ме боли , Което поне ме успокоява . Вчера казах на мъжа ми че официално може да забрави за 2 ро дете като ние едно не можем да родим без проблеми . И проучвам осиновяването . Моля се да се случат нещата 🙏

# 70
  • Мнения: 5 900
Щом не си засичала овулация с тестове може само да гадаем. Това не го спомена. Мислех, че си ги правила. На усещания не може да се разчита. Дано просто е била по-късна овулация. На преглед в момента ми се иска и да безмислено да ходиш след като не може да се види нищо на ехограф. Освен, ако не се уговаря някаква терапия. Но и това не го виждам. Стискам палци.

# 71
  • Мнения: X
Следях я овулация нищо не ставаше теглих една и нещо стана аааа и още нещо , Русев ми беше назначил Интралипид който аз вливах януари . Той е действал и февруари , И сега март трябваше да вливам но цвети ми звънна да ми каже че ако 3 месеца не става ще правим Инсе , И каза да Не вливам интралипида заради короната . та не го вливах и сега независимо че не знаем каква точно ще е тази бременност , Факта че нещо има си е факт . Сега смятам че лично в моя случай тези 2 месеца в които ви се жалвах че е супер странно че не става ( предвид че предишните пъти само да хвана Ову и става ) това според мен е било заради интралипида .

# 72
  • Мнения: 16 897
Интралипидът не може да ти попречи на оплождане и имплантация.

# 73
  • Мнения: X
Не знам дали е така , Но съм чувала и други такива истории . пък то чесно казано един господ знае

# 74
  • Мнения: 16 897
Не мога да се сетя за връзка между овулация - оплождане - имплантация и интралипид.
Но ти като си си навила на пръста, че трябва да стане от първия опит, няма кой да те убеди,  че саттистически шансовете са малки по принцип.

Общи условия

Активация на акаунт