Ползвате ли резачка за отпадъци?

  • 23 452
  • 186
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 369
Не нямам , но се надявам в новото жилище да предумам мъжо да си монтираме  Stop

# 31
  • Мнения: 4 187
За жалост нямам такова чудо, но с радост бих ползвала.

# 32
  • Мнения: 515
Не. Много ми се иска такова чудо. Друг е въпроса дали машинката и канализацията ни (мой набор)ще се разберат.

# 33
  • Мнения: 13 512
Ама твоята резачка само ги реже ли? Еееееееееееееееееее,моята мелачка пък  ги и смила!! Ако искаш,можеш да ми носиш и твоя боклук да меля:-)

# 34
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
не, тук всичко се и3хвьрля ра3делно  Peace

# 35
  • Мнения: 2 839
Ама твоята резачка само ги реже ли? Еееееееееееееееееее,моята мелачка пък  ги и смила!! Ако искаш,можеш да ми носиш и твоя боклук да меля:-)
Хади де, не стегна ли тоз багаж да починем от тебе, пфуууу  Twisted Evil

# 36
  • Мнения: 2 839
не, тук всичко се и3хвьрля ра3делно  Peace
Е това какво общо има!? Говорим за органични отпадъци, които вместо да си правиш труда да ги хвърляш, влачиш в торби, че и във вашия случай и да ги разделяш, само ги натикваш в канала, натискаш копчето и ги няма.

# 37
  • Мнения: 7 837
Никол, ти като уред за мъчения го изкара  Mr. Green

amei, в Швейцария, хранителните отпадъци наистина ли отделно се събират?

# 38
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 541
И аз съм фенка, но не и преди да се смени изцяло канализацията на кооперацията  Stop За Добър ден ни се запушват каналите, какво остава да сложа и диспозер  ooooh! Или поне като сменим жилището  Praynig

# 39
  • Мнения: 7 640
малко ме е страх от мелачките за боклук след една гадна книга, която прочетох.
Замислила съм се, обаче колко струват, знаете ли?

# 40
# 41
  • Варна
  • Мнения: 154
Не, но много бих искала да имам.
Къде във Варна се продава това чудо на техниката  newsm78.

# 42
  • Мнения: 3 461
Една година преди да се роди дъщеря ми я монтирахме,тоест преди 13 години.Никога ме сме имали проблеми с запушване на канализацията,мели безотказно и ти прави живота песен. Simple Smile

# 43
  • Мнения: 333
Най-използвания уред - меля всичко, дори динени кори. Спестява ми много миризми и течове на коша, също много рядко имам запушен канал. Много е удобно и практично, моя е монтиран на малката мивчица, но може да се постави и на основната, ако нямате 2ра.

# 44
Ако някой е купувал мелачката за по-малко от 280 лв. моля да сподели Laughing от къде!Ама не преди 13г.  Joy

Общи условия

Активация на акаунт