Ползвате ли резачка за отпадъци?

  • 23 449
  • 186
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 426
Е? Имате ли такава? Аз вече 3 години ползвам и всеки ден споменавам с добро изобретателя и /не знам кой е  Laughing/ Колко мъкнене на чували с боклук ми е спестил ...  Mr. Green
newsm10

# 61
Не,защото нямам.Но иначе е голямо удобство.

# 62
  • Мнения: 2 000
Не. Никога не съм виждала такова нещо. Сещам се за "Семейство Флинтстоун", което имаше едно всеядно животно под мивката и то им изяждаше боклуците  Laughing

# 63
# 64
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
Съвсем скоро обяснявах на някого колко много ми се ще една такава джаджа в къщи. И, за протокола, също беше изказано съмнение относно възможността на водопроводната ни инсталация да поеме накълцаното. Блокът е строен преди 40 и малко години.

# 65
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Не, не съм ползвала и ми е много интересно какво представлява!

# 66
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Не,защото нямам.Но иначе е голямо удобство.
И аз така, а ми се иска да имам  newsm78

# 67
  • Мнения: 1 180
Ползвам такова нещо от 8 години - една сменихме, нещо й стана и не можеше да се поправи /можеше, но щеше да излезе почти колкото новата/. Имаше някаква фирма "Дженко", от там я взехме, но не помня къде беше точно, а самата машинка е "дж. електрик".  В интерес на истината, случвало ми се е два-три пъти да ми "избие" от сифона в банята гадна помия, но се преживява. От време на време трябва да се пуска по едно "тубо фло" или нещо такова в сифона - профилактично. Иначе е голямо удобство!

# 68
  • София
  • Мнения: 797
На мен и без такава екстра ми се запушва мивката. Не мисля, че са подходящи за нашите стари канализации.

# 69
  • в къщи
  • Мнения: 467
Не ползвам,защото нямам.Като гледам по телевизията какво улеснение е и на мен ми се иска да имам Laughing. Но може да е вярно това за канализацията newsm78
 

# 70
  • Мнения: 1 370
Не.
Защото ми се вижда скъпа и защото по всички филми на ужасите си заклещват ръцете вътре  Laughing

Не само по филмите, имам позната, на която й отидоха пръстите, а за колко изгужени прибори за хранене съм чувала.
Мен ме е страх и затова няма да си купя. За удобството не споря, то е факт

# 71
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Не.
Защото ми се вижда скъпа и защото по всички филми на ужасите си заклещват ръцете вътре  Laughing

Ха-ха ,Никол,и на мен това ми беше първата мисъл ,която ми мина през главата.  rotfImao

# 72
  • Мнения: 7 640
Не само по филмите, имам позната, на която й отидоха пръстите, а за колко изгужени прибори за хранене съм чувала.
............

освен някой да й го е направил нарочно, как случайно ще стане, като копчетата са на половин метър разстояние точно с оглед безопасност newsm78

# 73
  • Мнения: 1 403
Нямам и не използвам  Mr. Green

# 74
  • София
  • Мнения: 36 092
Нямам, не пожелах да имам  преди години и все още не мисля, че ми е необходима.

Общи условия

Активация на акаунт