Ползвате ли резачка за отпадъци?

  • 23 463
  • 186
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 256
Не, но като се нанесем в новия апартамент ще използвам, защото там има - сложена е от предишните собственици! smile3508

# 91
  • Мнения: 3 360
нямаме такова нещо,ама аз и не знаех,че в БГ ве4е можеш и това да си купиш newsm78
и аз Embarassed Embarassed Embarassed

# 92
Не ползвам такова чудо на техниката! Но бих искала да имам. Peace

Невероятна придобивка.   Hug Към тази придобивка, ако имаш и миялна машина си напълно отмени в кухнята. Мразя да хвърлям боклука, а колкото по малко се събира, толкова по-добре. На пролет ще правим ремонт и наистина се надявам да се сдобия с този уред.  Mr. Green

# 93
  • Мнения: 1 029
Нямам си вкъщи, но имам известни наблюдения и го намирам за много практично и полезно  Peace

# 94
# 95
# 96
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
А някой да знае от къде може да се купи машинарийката?

# 97
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Не защото нямам.

# 98
  • София
  • Мнения: 185
А някой да знае от къде може да се купи машинарийката?

  МЕЛАЧКА ЗА ОТПАДЪЦИ GENERAL ELECTRIC GFC 701F

Цена: 299.00 лв. с ДДС

Виж условия за лизинг тук

Този продукт можете да намерите в:
Технополис Младост
Технополис Люлин Peace


 

# 99
  • Мнения: 2 270
аз имах -работи една година и се счупи и сега няма кой да я поправи и вече 2 г стои в гаража.Но иначе ми вършеше страхотна работа.Много полезна вещ

# 100
  • Мнения: 2 040
Не, нямам, но като съм гледала по филмите как им засмуква ръцете, все си мисля че ще ме остави без пръсти, ако е в къщи  ...  Laughing

# 101
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Не. Mr. Green

# 102
  • Мнения: 3 835
Не, нямам, но като съм гледала по филмите как им засмуква ръцете, все си мисля че ще ме остави без пръсти, ако е в къщи  ...  Laughing

 ooooh! Абе, откъде ги измисляте тия работи!  smile3555

# 103
  • София
  • Мнения: 529
Дядо Коледа предсрочно ми донесе подаръка!!! Поръчаната мелница за отпадъци!
Съпруга ми ще го монтира, но за прекъсвача имам питанка - 
Моля ползващите това чудо да споделят къде сте поставили копчето за пускане и удобно ли е!
Мислех си на плота, но там е много мокрещо се.
Някъде около вратичката вътре в шкафа - много достъпно за любопитната ни дъщеря.
Моля за съвети!!! Hug

# 104
  • Мнения: 3 835
Бутона ми за пускане, представлява ключ, и се намира до контактите ми, в кухненското помещение, където си включвам помощните уреди. При всички положения, трябва да го сложиш далеч от място, което е достъпно за детето.

Общи условия

Активация на акаунт