👨‍🍳 Hell’s Kitchen 👨‍🍳 България "Емоции под налягане" - сезон 3, тема 3

  • 30 813
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Испания
  • Мнения: 37 503
   

# 691
  • Sofia
  • Мнения: 26 376
Започва да ми става симпатичен Grinning

# 692
  • Мнения: 6 493
Ахахах, вярно.Satisfied Реджеп с какъв мотив го номинира Галя?

# 693
  • София
  • Мнения: 7 873
Този имунитет дето го въведоха тази година трябва да отпадне. Не може някой който е бил номиниран, после да получава имунитет, а онези които са се представили добре да рискуват да бъдат изхвърлени.

# 694
  • София
  • Мнения: 2 423
....... Цецо, ............ но е безподобна флегма. ........

Ох сетих се за Михаела по повод Цецо:
"Може да ме съдят за убийство на Ленивец"

# 695
  • Мнения: 667
Милия каква муцунка е извадил тук а в началото ми беше толкова противен.

# 696
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Скица и артист е. Italiano vero!

# 697
  • Мнения: 3 025
Реджи е Намбър Уан!
Недялка и Галя? Не мога да определя коя не харесвам повече. Недялка ми изглежда много злобна жена, а Галя е нагла. И двете да си ходят.

# 698
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 067
Няма да забравя в началото култовите бисери мидиъм уелкъм и уелкъм.Адски ме дразни това толериране на Грух Грух. Дано вече я махне, че се не трае.Май Реджи ще спечели преди няколко дни Наско качи снимка от ресторанта където е работил преди, така че може да е подгласник.

Много зряло изказване, няма що! (Визирам Грух, Грух определението на госпожата)

Наско за мен не може да готви, нищо не съм видяла от него до момента.

# 699
  • Мнения: 1 925
Имам подозрения, че Реджеп е спечелил. Попадна ми инстаграма на Михаела и беше пуснала въпросник. На въпросите, кой й е фаворит, все казва Реджи, а на друг въпрос, дали победителя заслужава победата, казва "Определено". Дано съм права, скоро ще разберем.

# 700
  • Мнения: 1 187
Ох много груби коментари за Галя. Направо отвратително. Гадно ми стана от вас честно. Недоумявам как може да ги изпишете тези неща. Отделно намесихте професията й. Едва ли ще има нужда да си оставяте децата на нея, спокойно.

# 701
  • Мнения: 992
Не знам ,ама Недялка според мен има сериозни проблеми с дадени субстанции и от там и нездравия и вид. А нещо шефа споменаваше, че и били взели детето социалните, така че явно наистина и е това проблема.
Познавам я лично, работила съм с нея. Не ми харесва държанието й в предаването,но не мога да кажа на черното бяло- готви божествено. Но такава е и живота-скандали, интриги. Не са й взели детето социалните, друга е историята,но това не са неща за интернет пространството. Аз не съм видяла нищо лошо от нея, но много ме разочарова във формата,много. Подмолна е,не е естествена. Трудно работи в екип защото мисли,че е най-добрата.
Последните два епизода имах чувството,че гледам Биг Брадър..
Най ми стана симпатичен Реджеп. Вярно,не знае български, но искрено се забавлявам с него. А и бих казала,че самочувствието му има покритие.
Не съм против Цецо и Атанас, но са ми едни такива безлични.
Смятам,че на Галя мястото вече не е там. Не е готова още за финал,не е на нивото на другите, липсва й фантазия, креативност. Последните й чинии и дъщеря ми ги приготвя..тортичка с бисквити и модернизирано руло Стефани... Сигурна съм,че готви вкусно но още има много да учи. Прекалено се взе насериозно.

# 702
  • Мнения: 257
Hell's Kitchen в България още дълго време ще е неравностойна битка между жени и мъже. Жените все са готвачки от "горно-нанадолнище", мъжете от класни ресторанти (извън БГ). Не е въпрос на дискриминация във формата, това за съжаление е реалността.

# 703
  • Мнения: 3 510
Мики, най-интересното е, че всичко, което описа, че не харесваш в Недялка, всъщност са качества на Реджеп, а малко след това обясняваш той колко ти е симпатичен. Точно той мисли, че е най-добрия и е с огромно самочувствие, на няколко пъти се видя как опитва нарочно да съботира, изобщо не може да работи в екип, абсолютен индивидуалист е.
Забелязвам, че доста жени са се поддали на чара му и някак си не могат да са безпристрастни.

Последна редакция: сб, 09 май 2020, 07:41 от Blackbling

# 704
  • София
  • Мнения: 62 595
Точно го превърнаха в ББ, няма нищо общо с формата, който съм гледала като оригинал с Рамзи.

Общи условия

Активация на акаунт