Ей ги- на тези женоря!/на гости във Варна/

  • 3 768
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 402
уффффф че ви завидях .........  Crossing Arms
ама аз съм си за бой ... бях една седмица в Албена и не намерих време да звънна на Катюша .... тъпо парче съм си тва е ....
весело на ретро партито ... и дано се срещнем някой ден на живо ....

# 46
  • Мнения: 1 629
Обещавам да се примъкна в сряда, ако тържествено се закълнете да не ме замъквате в Планета Grinning

# 47
  • Варна
  • Мнения: 4 818
О, Мюриель! Другата сряда ще има там ретро-парти! Знаеш, че ти харесва!!  Hug
А пък тая Събота ще ходим на Буги бар, не знам дали ти казах, но и тема не е спусната...  Laughing

# 48
  • Мнения: 2 839
На кое диско одихте бе аймани?

# 49
  • Мнения: 1 629
В сряда ще дойда непременно, за да се видя с crossamaia Hug Ама само на кръчмата Wink

# 50
  • Мнения: 1 006
Морските русалки, и аз си прекарах страхотно с вас! Hug

Небесната наистина е много красиво и нежно същество!Няколко пъти й го казах право куме в очи. Crazy Не е прекалена бърборана, но всяка дума й е право в десятката.Небесна, и за теб едно голямо ЦУН от мен, този път само виртуално!  bouquet Реалното си го взехме в 3 през нощта на 8-ма плочка. Wink

Мюриель ми събра очите! #Crazy Таз образка говори с хиляда  думи в минута, от нея човек нищо не може да каже. hahaha  Crossing Arms Чудна конкуренция ми се оказа и не можахме да се наДприказваме.  bouquet Мюриель, ще се възползвам от предложението ти за водната спалня с форма на сърце и чакащ ме мулат в нея, но не за концерта на ЛЮБЕ, а за друг случай.

Катюша си е направо изтребител на катюши. Mr. Green Купонджийка до безобразие! Втори роден дом май й е дансинга.

За Анжелина ми трябва отделна тема.  bouquet Стрелче се изцепи, че в един момент сме станали съмнителни, защото се награбихме на мегдана на едно кръчме на брега /не се бяхме виждали 10 години/ - аз боса, а тя с тумбака и така си стояхме прегърнати 5 минути и циврихме, щото сме откАчени. Crazy Ани, ОБИЧАМ ТЕ до шестнайсИИИ ! Wink

Афродита се мерна само за по кафе.И тя е много красиво и темпераментно същество.И тя с голям тумбак, но по къси гащи и изглеждаше страхотно.

Стрелче  Heart Eyes и Iv   Heart Eyes - софиянките женени във Варна  hahaha са основните подстрекателки да се метна на рейса за морето.

Дечицата ви са големи сладури!Климент на Мюриель не можах да го фокусирам съвсем, защото действа като пружинка на забързан кадър.Рая на Стар е къдрокоса красавица!Мая на Небесната е най-артистичното и усмихнато дете, което съм виждала!Туфи, опс...Аурелия, целувки и за твоите сладури!

Италиянския ресторант, в който се напушихте с пури  hahaha шА гУ запомня!На супер място заведохте чужденците, но те т.е. аз си разсипах част от виното върху Мюриель, а другата част в салатата.Така хем Мюриель се почувства повече в свои води Wink, хем салатата ми стана още по-хубава.

Мюриель, кво му е на Планета клуба?!? Mr. Green Важното е не къде си, а с кого си.Купон да става, нъл тъй.Я да се намериш нейде из снимките как слизаш вече от пилона и да не се криеш.Жалко, че не те снимах в разгара.

Тити, ей ти на изказване-чаршаф, щом ти липсва  Mr. Green, въпреки, че за моите представи то си е детска калъфка. bowuu





Последна редакция: чт, 21 сеп 2006, 16:55 от Erica Purcell

# 51
  • Sf
  • Мнения: 808
В сряда ще дойда непременно, за да се видя с crossamaia Hug Ама само на кръчмата Wink

¡Gracias! мюриель!!!

Сакри, снимките са страхотни, толкова много радост Simple Smile

# 52
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ох, Сакре мари, жено! Прегръщам та!  Hug

# 53
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Глей нашта колежка malina_m какви ги натворила нощес, наснимала празничната заря, моля ви са!
Празник на Варна

# 54
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Хаде - другата Сряда вечеря и ретро-парти имаш уредени! Ще се радвам да се запознай на живо!
Други гостенки, от други села?  Laughing
Аз,аз,аз  Laughing съм друга гостенка!Утре пристигам за две седмици във вашето прелестно градче и до сега ви издирвах темичката,за да дам сигнал Whistling.Квартирата ми е до хотел Черно море.Няма да имам компютър,та затова ,ако може дайте малко телефони за връзка на лични Flutter.Много искам да се видим и да поотпусна малко напрежението на някое парти,буги-муги,все тая Party...мога и с деца,мога и без,взимам си помощник bowuu...така,че пишете телефони и не ме жалете!  Hug Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 8 769
Глей нашта колежка malina_m какви ги натворила нощес, наснимала празничната заря, моля ви са!
Празник на Варна
Разкошни снимки! Браво, Мариелка!!!!!!! smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

# 56
  • Мнения: 4 473

Защо нищо не виждаааааааааам Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Да знам да се  Blush Embarassed или да се  Flutter bowuu

 Mr. Green

Мацки от Варна, прекарах страхотно! Hug  Благодаря на всички Вас!  Hug Hug Hug

Сакри, спешъл благодарско за поздрава! Wink Няма да забравя физиономията ти докато я слушаше  Wink Heart Eyes  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт