Ей ги- на тези женоря!/на гости във Варна/

  • 3 766
  • 56
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 713
Абе усетих аз за снимките, 4е някои ги няма. Сутринта кат' им фърлих 1 поглед бяха 27 сега са 12.  Laughing

# 31
  • Варна
  • Мнения: 4 818
О, сетне ще набъбнат четворно! Няма страшен, но време ще потрябва.
Отгоре на туй, чакам аз един фотос на Катюша, седнала насред бара, върху му, скръстила баджака, свалила тантелата по-надолу по гръдта си и доволно засмукала една ванилова пура... Не знам.. Това пийене, това пушене...  ooooh! Поне косата настрани да беше връзала!
И тъй то..

# 32
  • Мнения: 3 405
Анджи, девойка ли чакате? Simple Smile

Не, младеж, днес му видяхме тестисите на видеото, беше се излегнал като бей, всичко си показа Grinning
Таях зрънце надежда, че ще е девойка, но уви, двамата Николаевци се пръснаха от гордост.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 10 804
Анджи, девойка ли чакате? Simple Smile

Не, младеж, днес му видяхме тестисите на видеото, беше се излегнал като бей, всичко си показа Grinning
Таях зрънце надежда, че ще е девойка, но уви, двамата Николаевци се пръснаха от гордост.

Горката, сама срещу 3-ма мъже!  Simple Smile

# 34
  • Мнения: 3 405
Ето снимки от моето фото. За съжаление малко:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=55050

 Simple Smile как само сме застанали, за чудо и приказ, мани, мани...

Последна редакция: пн, 14 авг 2006, 21:34 от Анджелина

# 35
  • Мнения: 9 905
Анджи, девойка ли чакате? Simple Smile

Не, младеж, днес му видяхме тестисите на видеото, беше се излегнал като бей, всичко си показа Grinning
Таях зрънце надежда, че ще е девойка, но уви, двамата Николаевци се пръснаха от гордост.

аа, супер, и така е хубаво - като пораснат всички, ще те глезят Simple Smile

# 36
  • Мнения: 5 622

 На едната снимка разпознах мои добри познати. Shocked Разконспирирах ги.......

# 37
  • Мнения: 1 006
СПЕШЪЛ ПО-ЗДРАВ за всички знайни и незнайни варненски форумки и най-вече за тези, с които имах удоволствието лично да се запозная.  bouquet

Не съм виждала развихряне на подобна положителна истерия в дискотека, каквато настана на тази песен! newsm44

Отивам да доизмагеря снимките, защото вчера ми цъкнаха нета вкъщи по никое време и ще кацна пак.

# 38
  • Sf
  • Мнения: 808
Страхотни сте! Другата седмица съм във Варна, как може да ви срещнем, момичета?

# 39
  • Варна
  • Мнения: 4 818
О, възхитительно! Ще се радвам да се запознаем!
Как ти е удобна среща? Следобедна, че да си доведем дечурлигите или вечерна, за пафкаме сцигари на спокойствие?  Hug

# 40
  • Sf
  • Мнения: 808
О, възхитительно! Ще се радвам да се запознаем!
Как ти е удобна среща? Следобедна, че да си доведем дечурлигите или вечерна, за пафкаме сцигари на спокойствие?  Hug
Страхотно се радвам, да те намеря на кю, ще ти е удобно ли Simple Smile Да разменим координати Simple Smile
Пък, ако се запозная и с мюриель, просто нямам думи Simple Smile
 Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

# 41
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Мю, забягва по далечни кубински плажове другата седмица да кажа и ще излиза в нелегалност  Mr. Green

# 42
  • Sf
  • Мнения: 808
Мю, забягва по далечни кубински плажове другата седмица да кажа и ще излиза в нелегалност  Mr. Green
И не само с нея, знаете ли от кога искам да Ви зърна зад закачливото домино Simple Smile   bouquet

Извинявам се, Калина, че съм така недосетлива, сега се уговаряме на кю-кю-то с небесната Simple Smile Ще се радвам да Ви видя всички Варненки!!!

небесна красТавица, вие сте просто невероятна Simple Smile Благодаря предварително!

Последна редакция: ср, 16 авг 2006, 13:32 от crossamaia

# 43
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
А, сети се. Хм, може  Mr. Green

# 44
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Хаде - другата Сряда вечеря и ретро-парти имаш уредени! Ще се радвам да се запознай на живо!
Други гостенки, от други села?  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт