Радостта е тук голяма, през ДЕКЕМВРИ бебенце ще радва мама!

  • 15 073
  • 289
  •   1
Отговори
# 270
По повод на контракциите:
След няколко дни на експерименти установих, че когато съм с по-викоки обувки и то на ток (а не прсто висока платформа) имам контракции. И то много. Чак вчера се уплаших по едно време.  Но все пак аз съм с тях по цял ден на работа.
С равни обувки или много леко високи няма проблем.
Така че от днес съм с едни чехли- цигания до шия, ама не ми пука хич.
Весело изкарване довечера.

# 271
  • София
  • Мнения: 6 803
Аз уж ще ходя на лекцията утре, ама с тази леля  newsm78, ако реши да спи вкъщи, че кафе да се разпие до късно , може и лекцията ми да замине...уф, как мразя непредвидени неща... #Cussing out

# 272
  • Мнения: 3 695
Хора, кажете от къде си купувате дрехи!
По принцип съм качила съвсем малко килограми, даже едва ми личи ремеността в 6-я месец, но панталоните изведнъж ми отесняха на талията, а блузките ми окъсяха. Даже вярвате или не, чак днес казах на работа че съм бременна.
Искам да питам освен това как се познават контракциите, само по втвърдяване на корема ли ?

# 273
  • София
  • Мнения: 6 803
Ами аз съм си копувала едни джинси от Асита, под колоните на Графа, цените са що годе добри, около 50лв се движат пантаоните/дънки/джинси. Но пък тези джинси ще са ми големи сега и не смятам да ги нося /предния път вече бях сложила 10кг отгоре, а и стартирах с 2-3кг повече... Rolling Eyes/. Имам един гащеризон дънков от ъгъла на Пиротска с не знам коя улица, на женския пазар, където завиват 20 и 22 трамваи. Там обикновенно има само някакви грамадански неща, не са ми по вкуса на мене, ама този гащеризон ми беше харесал. и него няма да нося, защото не ми се носят гащеризони този път. И един имам от Мамма Донна, на Солунска и Самуил е, срещу ВиК, и него няма да нося - пак по същата причина.  Crazy Та мисълта ми е, че този магазин на мене ми е фаворит, най-хубавите дрехи според мен са там, но пък е скъпичък, дънките са към 70-80лв....
За тази бремененност съм си купила едни дънки от Premaman, имаха намаление и бяха 70лв. сега ще си купя още някакви и кажи-речи съм готова.

# 274
  • София
  • Мнения: 2 044
Ново 20, май ще имаме гости за вечерта, на мъжа ми една негова леля от Варна била тука...ех, да му се не знае  #Cussing out. Още не знаел дали тази вечер,или утре щяла да дойде вкъщи, като че ли много време остана до вечеря!  #Cussing out
smile3512Ще и се не знае и лелята RageЗащо не я оставиш на мъжа ти за два часа,кажи че пица ще и донесеш за вечеря Mr. Green Mr. Green

# 275
  • София
  • Мнения: 6 803
 Joy
Е, то това остава и ще ми спре нета вече.  Laughing

# 276
  • Мнения: 3 695
Klemy , мерси за инфото,
а с какво ходиш сега, като всичко си оставила за бъдещи периоди Wink

# 277
  • София
  • Мнения: 6 803
Сега с дънки с ниска талия, 3/4ти,падат под корема и нямам притеснения.

# 278
Аз бих искала да отида утре на този семинар на Каракра, но някой знае ли колко време продължава? Че трябва да кажа в работата с колко ще закъснея  Confused

# 279
  • София
  • Мнения: 6 803
Обикновенно от 9:30 до към 11.+/- половин час.

# 280
мерси, може да се видим утре Simple Smile

# 281
  • София
  • Мнения: 505
Klemy, дънките ги взех от Биг Шоп-а на Аксаков. Тъмни са, съвсем изчистен модел - без джобчета, бродерии или др. екстри.
В момента ходя с обикновени панталони, просто с 1-2 номера по-големи.

Sarra, специално за подготовката на гърдите за кърмене съм чела много, като съм срещала напълно противоречиви мнения. С първата ми бременност не съм правила нищо специално и в последствие не съм имала никакви проблеми, и сега за себе си съм решила, че пак нищо няма да правя.
Мисля, че много майки срещат трудности при кърменето и бързо се отказват, защото нямат информация как става самото кърмене - поставяне на бебето на гърдата, от коя гърда да суче, през колко време и т.н. Сега е момента да се прочетат тези неща, защото когато вече бебето се роди няма да разполагаме с много време, да не кажа с никакво.

# 282
  • София
  • Мнения: 6 803
Да ви кажа, че ще дойда, лелята утре вечер!  Laughing

# 283
  • Мнения: 581
Хей, мамчета днес се записах за училище за родители в Тина Киркова. Дадоха ми и дата за триизмерен ехограф. Услугата е безплатна. Чула съм само добри отзиви за цялостното протичане на курса, който трае три часа. Хей, запишете се.  Grinning
По отношение на раждането съм доста притеснена. При мен очаквам да е секцио по медицински причини, но нямам възможност да плащам. Незнам какво ще стане. Ужасно ме е страх и адски много се тревожа по този въпрос. Дано попадна на точните хора и точното място. По - горе прочетох за това че има майче което ще тегли заем само и само да е спокойна, ами после...Разбира се, че ще е по лесно ако имате татко до себе си, но когато човек е сам е безумно трудно. За Тина Киркова съм чула само добри неща. Надявам се да стане всичко така както трябва. Успех на всички мами.   bouquet

# 284
  • София
  • Мнения: 888
Bla bla и аз си взех от Аксаков, ама струват 27лв. newsm78
Дали пък да не се разходя пак, ама уж в началото на седмицата ходих, пък с 1 чифт не върви само Laughing
Утре ще бъда на Кракра, дано се запознаем  Hug
Тръгвам за срещата, до скоро   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт