Кенар – безброй поводи, един вкус!

  • 6 803
  • 273
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 491
Продукти Кенар купуваме без повод, като най-често това са салата Снежанка и лютеница по балкански.  Curry

# 76
  • Мнения: 15 960
По най-различни поводи, а и в ежедневието обичаме салата Снежанка, руска салата и катък с чушки.

# 77
  • Мнения: 479
Любими са ни са Снежанката и руската салата и си ги купуваме сравнително често. Повод не ни е необходим, просто когато има такъв, например рожден ден или някакъв друг семеен празник, вземаме по-големи количества. Simple Smile

# 78
  • Мнения: 1 025
кои са поводите у дома, които допълвате с любимия вкус на „Кенар“ и кои са любимите на вашето семейство продукти „Кенар“, които слагате на трапезата?

Нашият любим продукт на"Кенар" е Руската салата , няма повод , просто я обичаме и си я хапваме редовно 😋😋😋

# 79
  • София
  • Мнения: 117
Не са ни нужни специални поводи, за да се насладим на руската и млечна салата Кенар.

# 80
  • Мнения: 388
За моето семейство винаги е повод , да се поглезим със салати "Кенар"! Любими  са ни Руска и Млечна салати!

# 81
  • Мнения: 1 357
Руска салата.

# 82
  • Мнения: 22 867
И с повод и без повод слагам на масата продукти на Кенар. Харесваме и купуваме Руска салата с шунка, салата Снежанка, разядка Хумус, балканската лютеница, на мен специално много ми допада Тиро на Кенар.

# 83
  • Мнения: 1 436
С или без повод често купуваме любимата ни млечна салата на КЕНАР.

# 84
  • Мнения: 149
Много обичаме салата Снежанка, купуваме я не само по поводи. Ценители сме и на различните разядки, които Кенар бредлагат.

# 85
  • Мнения: 1 005
Любими са ми руската и млечната салата и нямам нужда от повод, за да ги включвам в менюто на семейството 😀

# 86
  • София
  • Мнения: 12 587
Руска, млечна и Снежанка - винаги, когато ни се прияде.

# 87
  • Мнения: 1 966
Не ни трябват поводи!
Обичаме салатите, най-вече руската.

# 88
  • Мнения: X
Поводите да добавим Кенар на трапезата в дома си, обикновено са рожденни дни и други празнични поводи. Най-често присъстват Кенар салатите "Снежанка" и "Катък с чушки".

# 89
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Руската Ви салата е любимата ни.

Общи условия

Активация на акаунт