Отговори
# 780
  • Мнения: 347
За БШ и Джъм мат сподели Пипи чието дете вече явно е записано в това училище.
Мен лично такива малки подробности ми правят голямо впечатление. Тоест потребителя на дадена услуга или не е зачознат с нея (за Пипи не вярвам, че не е проучила) или нещата толкова бързо ае менят,  че на потребителя му е трудно да следи промените.
Все още системата ни има правила изградени от МОН. И те трябва да се покриват. Добри -лоши не е от значение.
Освен това те са заложени така че да могат да бъдат покрити от всички. Чудесно е да навлизат нови методики но те да бъдат допълнение към основата.
Не знам дали Питагор е топ, но детето ми е научено на самостоятелност, труд и диациплина. От тук насетне и с главата надолу да му се наложи са учи или да учи ядрена физика то няма да има кой знае какъв проблем.
А историята на България ще я повтраря 10 пъти. И сега не е факир на нея все ще я научи.

Пипи съвсем друго нещо е написала. Аз продължавам да твърдя, че Джъмп мат няма общо с математическата паралелка. А и за Джъмп мат и аз доста подробно съм писала през последните години и че идеята да въведат при нас не проработи.

Също така всички нововъведения в училището допълват и надграждат основните критерии на МОН, не са за сметка на нещо друго.

Противопоставянето е напълно излишно и безпочвено.

Последна редакция: вт, 23 юни 2020, 08:13 от summmertime

Общи условия

Активация на акаунт