Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 841
Ми защото си мисли че си правила ин витро сигурно   newsm78 Радвам се че си добре, дано така се чувстваш до края  Wink
Да  Blush - извинявам се ако съм те засегнала, Милена   bouquet

Няма нужда, не си  Grinning, бебето го направихме два месеца след инвитрото, ей така, само със секс, то взе че стана  Mr. Green
иииии ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА   bouquet

# 16
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Аууу Кайрен, завидЕх ти  Crazy Искам и аз на живоооооо. Вкъщи пощурих мъжа ми, а вероятно и съседите - голямо скачане и викане падна  Blush Но и двата мача бяха върха!

# 17
  • Мнения: 1 419
ей така, само със секс, то взе че стана  Mr. Green
Верно бееее  smile3538

Благодаря ви за пожеланията  newsm51

# 18
  • Мнения: 1 029
Леа, добре дошла!Браво, че сте си изкарали страхотно!Чакаме снимки.
Съжалявам за вируса, който чуя си идва с такъв, какво му става на това Черно море.
Ей, фенките и аз викам за нашите!Ама са страхотни!Дано продължават в същият дух!
Хубава седмичка на всички!
  bouquet

# 19
  • Мнения: 1 419
Добре дошла на Леа   bouquet
Появи ли се лелката?  Flutter

# 20
  • Мнения: 1 951
Весела седмица момичета!

И честита годишнина на Ая   bouquet

Аз много много не пиша напоследък защото при мен нищо не се случва, но си ви чета редовно и ви се радвам  Hug

# 21
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Честита годишнина Aya!  bouquet

# 22
  • Мнения: 939
Весела седмица и от мен! Да има с какво да се похвалите. Честита годишнина на Ая!

# 23
  • Мнения: 2 120
Честита годишнина на Ая.
Миленче, аз чак сега разбрах, че бебо е станал ей така..бравос...и си лежи.

# 24
  • Мнения: 415
Честита победа на всички фенки  newsm18 newsm18 newsm18 bg bg bg
Ая, честита годишнина и силно стискам палци за утре  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Добре дошли на завърналите се от почивка  Hug
Аз ще се стягам за гости, че утре мъжкото ще става голям  Mr. Green
На всички весела седмичка и много късмет   bouquet  bouquet  bouquet

# 25
  • София
  • Мнения: 213
Привет момичета ! Wink
На всички които имат повод за празнуване  newsm51 cheers Tada

Аз отдавна не съм писала но редовно чета  Wink
Направих изследванията в Плевен но... newsm78Положителни резултати за хламидии и
антикардиолипин антитела.Повторих изследването за хламидиите тук в София - резултатът - отрицателен Whistling
И сега съм пред дилема- дали да потретвам изследването в друга лаборатория Twisted Evil
Уф...изпиха ми кръвчицата  през последните 2 месеца Outta Joint #Cussing out
При някоя от вас имало ли е подобен проблем?
Дайте идея как да процедирам ?

ХУБАВА СЕДМИЦА ВИ ЖЕЛАЯ !  bouquet

# 26
  • Мнения: 740
Честита годишнина на Ая с малко закъснение и чакаме днес добрите новини:  bouquet

Ще се нуждая от много стискане на палци тази седмица, момичета - утре ми бият прегнил и инсето е в четвъртък и петък.
Най ме е страх от чакането после. Знам, че ме разбирате и ви благодаря.

А дали ще ми позволят да попътувам другата седмица - отпуската ми почти свършва, а аз само се треса от притеснения. Въобще не си починах  smile3518...

# 27
  • София
  • Мнения: 7 242
Здравейте и от мен Grinning И аз се завърнах в неделя... Мъчно ми е за моренцето Sad, но няма как. Изкарахме чудесно - и на Варвара и на Велика.
Лиечке, не пишеш какви са ти впечетленията от Крапец?
Ая, стискам палци  fingerscrossed
vesimira , много съжалявам за резултатите Sad Аз бих приела за верни положителните. Някъде из форумите съм чела, че изследванията в Плевен са по-точни, но разбира се може и да не е така.
Simma имаш много стиснати палци от мен fingerscrossed
Да се пооплача мъничко и аз. За втори път цикълът ми идва доста по-рано, като преди това има няколкодневно зацапване Предният път се дължеше на недостиг на прогестерон. Сигурно и сега е така. Явно и там има проблем Confused.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 841
Simma не се притеснявай, карай по-кротко, ще ти е от полза, все пак инсето си е като секса, само че малко по "модерен", живуркай си и си гледай кефа, то ако рекло, ще стане, а ние ще ти стискаме палци  Hug
П.С Кой ще ти прави инсето?

# 29
  • Мнения: 1 419
Благодаря ан всички за честитките   bouquet - изкарахме доста скромно и спокойно и си тръгнахме в 9.30, защото ми се доспа  Blush Иначе ни беше мноого хубаво - получих страхотен букет с 11 рози и пих биричка  Grinning, но след половин чашка бях вече замаяна  Crazy

Сима, само трябва да си спокойна - Милена хубаво ти го е казала. Най-важното е да се спука фоликула навреме - колко фоликула имаш и колко прегнил ще ти бият? До сега пукали ли са се нормално?

Весимира, аз бих потретила, но след внимателно проучване на мястото - първо се увери, че там наистина правят достоверни изследвания. Ако трябва ще почетвъртиш - важното е да си сигурна има ли проблем или не.

Аз след малко повече от два часа отивам при доки и после ще докладвам  Hug



Общи условия

Активация на акаунт