Да се похвалим.... :)

  • 59 234
  • 539
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 271
Искам да се похваля, че вече напълно преодолях проблемите си със съня и тревожността си. Преди 2 години имах доста дълъг период, в който не успява да заспя цяла нощ или спях 2-4 часа само на зазоряване. Беше ужасно, но вече осъзнавам, че е минало.

И аз имам същия проблем. Как успя да го преодолееш?

# 136
  • Мнения: 4 175
По темата - похвалвам се, че днес е събота и ще пия кафе на спокойствие дъъълго.

Слагам отговора за заспиването в скрития текст, за който ще е полезно.
Скрит текст:
Аз нямам физически проблем със съня. Чисто психически е. Успях да се справя на първо място, като премахнах причината в живота, която ме притеснява. На второ място вече никога не си казвам трябва да заспя, в колко часа и колко време. Сънят идва естествено, когато спреш да мислиш. Започнеш ли да мислиш защо не заспиваш и че утре трябва да ставаш, гледайки си часовника колко късно е станало - тази нощ я отписвай, няма да се спи. Часовникът/телефонът трябва да е далеч, пълно отпускане и не мислене за нищо или ако не се получава - фантазираш си какво искаш да ти се случи, фантазията е неограничена, така че това може да е абсолютно всичко. Например може да яздиш еднорог в екзотична страна.
Също помага четенето на ненатоварваща книга. Ако имаш партньор в леглото, сещате се, също помага. Основното правило е - никога не мислете за сън и че трябва да спите.
Хранителни добавки и билки съм пробвала всевъзможни, като цяло не помагат изобщо, ако не падне психическата бариера за заспиване. Унасящо действие може да се усети най-добре от обикновен валериан на онези малките таблетки в тубичката, който струва левче. Може да помогне, но ако не се спре с мисленето, няма резултат.

# 137
  • Мнения: X
И аз да се похваля Simple Smile... Току-що си направих резервация за рождения ден - на моретоооо... Ако знаете каква гледка има към плажа... Най-сетне ще сбъдна мечтата си да празнувам рождения си ден на любимото си място! Щастлива съм!

# 138
  • Мнения: 12 473
Забравих да се похваля от миналата седмица..))
Детето влезе в МУ - Стоматология, втори по бал.. (той това си искаше)
А баща ми - стана прадядо! Племеникът ми си има син, а сестра ми - внуче..))

Последна редакция: вт, 21 юли 2020, 22:25 от Angel_wing

# 139
  • Мнения: 4 348
Оправих си цветята. Накупих си цветни саксии и сега терасата ми е цветна Simple Smile
Китайската роза има за втори път пъпки. През април- май цъфтя с около 24 цвята, и бях се примирила, че няма да цъфти повече тази година. Тази седмица изведнъж забелязах 10 пъпчици.  И освен това порастна с цяла педя.... Много се радвам защото това е първият подарък от ММ и досега не съм я уморила.

Последна редакция: ср, 22 юли 2020, 12:27 от Vicky_P

# 140
  • Мнения: 4 239
Хубаво ми е да ви чета!
Ей сега, в този момент, ми е хубаво на душата. Внучката спи сладко, слънчицето грее, полъхва лек ветрец...

# 141
  • Мнения: 10 993
Това е най-хубавата тема. Само поводи за похвали да имаме.

# 142
  • Мнения: 1 615
И аз да се похваля Simple Smile... Току-що си направих резервация за рождения ден - на моретоооо... Ако знаете каква гледка има към плажа... Най-сетне ще сбъдна мечтата си да празнувам рождения си ден на любимото си място! Щастлива съм!
Къде е това, ако не е тайна? И аз планувам РД на подобно място....

# 143
  • Мнения: X
 Кое етова, ако не е тайна? И аз планувам РД на подобно място....
[/quote]
Разбира се, че не е Simple Smile... Лозенец.
Има някаква магия в това безвремие там...
Пожелавам ти незабравим рожден ден 🙂...

# 144
  • Мнения: 4 348
Направихме си страхотна разходка до Трявна, Дряново и Габрово. Пропадна идеята за плаж, но пък  планините  са толкова прохладни.... Страхотно е. Тези градчета са толкова автентични....

# 145
  • Мнения: 1 493
Еййй, Вики, що не ме повика да дойда и аз, че да те използвам, нали съм габровка 😀😀?

# 146
  • Мнения: 4 348
Еййй, Вики, що не ме повика да дойда и аз, че да те използвам, нали съм габровка 😀😀?
Ама казвайте ги тия работи, да не би да помня кой от къде е 😜
В Габрово имате прекрасни закуски на главната. До сладоледа Рафи който е пък безбожно евтин.... Само за тях си струва да отивам всеки уикенд.....

# 147
  • Мнения: X
Най-накрая ни оправиха къщо-вилата-в далечно бъдеще дом, толкова съм щастлива. Черна дупка за пари е ама си е наша и е извън София, и ММ иска да живеем там след година или две. :happy:

# 148
  • Мнения: 8 806
Купих си апартамент. Лично мой, купен само с мои средства, от наследство от родителите ми и от мои спестявания. Не съм взимала нито заем, нито пари от други. Много се гордея със себе си. Намирам го за голямо постижение. Ще го направя според моите разбирания.

# 149
  • Мнения: 12 473
Ън, чудесно!
Знам какво е чувството - и аз така преди година точно..❤
Тъкмо ще почвам с довършването о се надявам до 2/3 месеца да се нанеса..🙏

Общи условия

Активация на акаунт