Да се похвалим.... :)

  • 59 216
  • 539
  •   1
Отговори
# 525
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Хора, това, което преживях, е култово! Да ти потекат сълзите от емоция... Не мога да го опиша. Сбъднах мечта, която доста време ми се измъкваше на косъм. Жалко, че не успях да ги гледам досега, вече са без Флечър( сигурна съм, че половината зала пусна сълза, когато Дейв посвети парче на Анди). А на Personal Jesus имах чувството, че залата ще се разпадне.
Толкова. Емоцията е в сърцето и душата ми, ще ме държи завинаги. RHCP гледах на фестивал преди години, Корн също, сега ми предстои Рамщайн. Но съм сигурна, че нищо не би могло да се сравни с точно тази емоция.
Нефертитя, в Мадрид бяха снощи и утре, после имат Барселона и Билбао в Испания. Втора част на световното турне Memento Mori. Ох, ай стига съм писала. А, мисля, че за първи път вкараха фламенко танцьорка на фона на Енджой дъ сайлънс( сори за кирилицата в случая), абсолютно превъзходно и брутално се получи.

# 526
  • Бургас
  • Мнения: 16 127
Тарти,аз с нетърпение очаквам разказа ти за Рамщайн!♥️ Но ще искам и снимка ☺️ Пак няма да мога да ги гледам и много ме е яд. Обожавам ги!♥️

# 527
  • Сф
  • Мнения: 4 765
Рамщайн ще ги пропусна, ама ще ходим на АС/DC в Братислава.

# 528
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Да, Карзче, ще разкажа. Тъкмо вчера букнах една нощувка в Барселона, хваля се. Че ММ все ми мрънка, че няма време. Сега остава самолет да наглася, това ще е по- трудната част.
Рамщайн харесвам, но не ни е такава тръпка да ги гледам. Даже щяха да ходят само ММ и малката, но билетите излязоха по 70 евро някъде и в последния момент си взех и за мен. Иначе щях да пропусна, ако бяха по- скъпи.

# 529
  • Мнения: 1 495
Идвам да се похваля,че утре заминаваме за Лондон.Дъщеря ми много искаше да отидем там и с баща и решихме да и направим изненада.Все още не знае,че ще заминаваме семейно.Казахме и,че ще ходим в Германия да работим,а тя и братчето и ще останат тук с баба и..Мисли си,че ще дойдат с нас до летището само да ни изпратят..😁 Ще стане супер изненада..точно в последния момент..
Как приеха децата изненадата не разказа Simple Smile

# 530
  • Мнения: 1 274
gingerina Приготвях багажа вечерта,преди да заминем..Мъжът ми постоянно повтаряше на дъщеря ни да гледа братчето си,докато нас ни няма..Тя се държа,държа и накрая като наду кавала😁😁 Ред сълзи,ред сополи..Как щяла да стои без нас,щяли сме да и липсваме,братчето щяло много да плаче за нас,не можела да спи в баба и. И т.н..
Такова притеснение му удари,че чак я заболя корема..😁 Човек пишман да стане,изненада да направи..😁 Та си порева около час..И баща и я съжали..Та и прошепна в ухото,че заминаваме всички..Та опули очите,крясъци,писъци,скачания,гушкания..Разрева се пак само,че от радост..😁😁 Абе с деца така....Една читава изненада не можем да направим..

# 531
  • Мнения: 969
Teila Това,което ще кажа не е за тука,най-малко пък за хвалене..Ама ще го пусна да ви разсмея поне..

Първа сутрин в Лондон..😁😁😁
Отивам за кафе.Влизам в първия срещнат магазин..
-Two normal coffe please!
Момичето ме пита искам ли мляко...А,аз искам..А,ся де..?? Как да и кажа,че само едното да е с мляко..
Викам: Only one coffe milk!
Момичето ме гледа (викам си.. не го казвам правилно,няяма да стане)😁😁 Изведнъж ми проговаря на нашенски...!!И ме  пита дали знам български?
И аз: Дааа!Супер! Две нормални кафета едното с мляко...моля!! Благодаря ти,че ми спести едно обясняване...!!
Момичето се спука от смях...
Стана ми ясно едно..!! Гоапожата ми по английски ми е писала шестици по симпатия.. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

И с мен се смяха на едно летище в Германия... Като ми казаха цената на кафе с вода промърморих на БГ, че май има гост изпълнител.... Барманчето се смя до сълзи...българче се оказа😅😅

# 532
  • here and now
  • Мнения: 4 229
То мойто не е за хвалене... В самолета се обяснявах(помолих) на английски на един господин да си смени мястото със сестра ми, но много трудно се разбрахме. Когато се съгласи и тя дойде, стана ясно че е българин. В София това, да не си мислите, че е някъде в чужбина. Защо не опитах на български първо е пълна мистерия и за мен самата...

# 533
  • Мнения: 7 735
Имам страхотна нова керамична чаша за горещи напитки, в моя случай да се подразбира основно чай.
И нов интересен (билков) чай имам. ❤❤❤

# 534
  • Мнения: 1 274
Алис  чакай де,аз такъв случай имам.😂😂..Качихме се в самолета от летище Пловдив..Пътуваме,пътуваме..йее край няма..Обръщам се назад и виждам едно момиче и питам:
Извинявай колко още горе долу остава,пътуваме вече 2часа и половина.??.Момичето ме гледа озъбено и ми смъмри нещо на английски...След това,аз я погледнах....И да....беше англичанка 😂😂😂 Тъй,че случва се и англичани да пътуват от тук..😂 И разбира се баш на мен ще се паднат..Каквото е...Минаха се няколко минути..И говорят нещо на микрофона..Чувам "ten minutes"..Ее викам си малко остана..Изведнъж някой ме ръчка от зад..Обръщам се..И един мъж ми вика: Казаха,че след 10минути ще кацнем" 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂Мамка му...той седеше до англичанката,когато я питах колко остава.. 😂😂😂😂😂

# 535
  • В страната на бурите
  • Мнения: 959
И аз да не изостана... Връщаме се от Прага с автобус, чакаме на автогарата, той закъснява. И с една чехкиня си говорим на английски  и си мрънкаме - за автобуса, закъсненията, живота. Абе почти приятелки станахме. Дойде все пак автобуса, качваме се, спира се след няколко часа за тоалетна, пушим отвън, поддържаме си англйския с нея и й звъни телефона. Отговори на чист български...

# 536
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
За темата за муните сте, не за тук.

# 537
  • Мнения: 7 735
Наскоро си набавих наново любими парфюми, които бях изпръскала.
Днес сефтосах един от тях- толкова настроение ми даде за целия ден! А сега, дори след душ продължавам да усещам аромата му! ❤

# 538
  • Мнения: 858
Радвам се, че пролетта навлезе с пълна сила. Радвам се на цветята, на небето, на дърветата. Радвам се и на най-малките неща.
Старая се да живея без планове, каквото е дадено да дойде, само да има здраве.
Живота учи на много неща. И Благодарности, че просто ни има, че е минал още един ден със своите радости и грижи.

# 539
  • Бургас
  • Мнения: 16 127
Хадзапи,дай Боже,всеки му! 🙏

Общи условия

Активация на акаунт