💖"Един за друг"💖 - сезон 1, тема 4

  • 36 341
  • 815
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 4 429
ДИРЕКТЕН ЛИНК - за България и ЧУЖБИНА
   За компютри




             Епизод: 17
            Един за друг - С01E17  (19.04.2020)
      за мобилни_____



               В спойлера съм показала, как се отварят НОВИТЕ ДИРЕКТНИ линкове от Нова плей.
Скрит текст:

                Линковете се отварят без всякакви добавки на МОБИЛНИТЕ,
                      но за да се отворят на КОМПЮТЪР,
        на браузърите трябва  да се инсталира
 разширението Native HLS Playback
 




Линка може да се пусне и във VLC player
 




# 46
  • Мнения: 1 925
Голяяяма комплексарка била тая Божидара и е адски злобна и завистлива. Такива глупости дрънкаше снощи, че от едно време вече спрях да я слушам. Имах една такава колежка с абсолютно същото поведение. Еми пълен ад беше. Никой не искаше да кара смяна с нея, както и да си кара почивките с нея. Адски товарещ човек и комплексиран.. Божидара ако е такава пред камери, не искам да знам каква е на живо. Сто процента тук се сдържа до някъде и съм склонна да вярвам, че е още по- голямо чудовище.

# 47
  • Варна
  • Мнения: 5 163
...Сценката с ножа беше още по-тъп завършек на всички глупости, казани от нея преди това...
Ужасно тъпа беше, и даже беше повече от една. Сто пъти ножа, та ножа. Все едно са в детската градина. Даже Емо супер много се издразни и каза на Дидо  "Абе я да се махаш с тоя нож".
Хората виждат, че шегаджии като Пламен се харесват и се опитват да му подражават, но не им се получава.

Последна редакция: пн, 20 апр 2020, 12:47 от Didi168

# 48
  • Мнения: 9 181
Всъщност  аз съм за Емо и Кики, най уравновесени са ми .

# 49
  • Мнения: X
Гласувах за двойката, в която нито един от участниците не ме дразни, а именно Искра и Данчо.

Страхотното на това предаване е, че всяка една от двойките може да научи нещо за себе си и да работи към промяна стига да го осъзнава и да желае всъщност.

Божидара снощи заора дъното. Сълзите й бяха от яд, защото не може да губи. В живота доста трябва дапоработи над властната си натура и над идеята, че винаги трябва да казваш това, което мислиш. Мхм, и аз я изповядвах тази философия като по-малка, но определено не носи нищо добро. Отделно в мащабите, в които размишляваше Божидара, е и саморазрушаващо. Какви доводи извади - тя била заплаха за този, за онзи, с Калина не се разбирала и можела да я постави извън зоната й на комфорт - големи конспирации, голямо чудо. Истината не е в някоя от причините, които й кръжат в главата, а това, че просто е антипатична. Едва ли някой разиграва сценариите на Божидара в главата си, просто най-товарещия и токсичния човек нормално изхвърча от групата, така е и в живота. Освен това нагласите и изкривената й представа, че познава какво си мислят другите, че все представлява заплаха за някой, че превъзхожда и т.н. съм убедена, че й играят лоша шега и в реалния живот, където също навярно няма много близки приятели. Е не й се иска да чуе нещо такова за себе си, ама то на кой му се иска, иначе тя като си казва нали уж в очите, де факто зад гърба, на другите какво мисли, то на тях сигурно им се иска да чуват на Божидара излиянията...Тя има нужда от помощ, за да поработи малко над себе си, да разбие малко илюзията, в която живее и да стане малко по-уравновесена, в противен случай в бъдеще ще има едно малко Божидарче, на което психолозите ще търсят травмите в отношенията с родителите, класика.

# 50
  • Мнения: 291
Абсурдното е, че Божидара наистина си вярва, че другите ги е страх от нея, че е страшна манипулаторка, едва ли не им чете мислите, тя е по-умна от всички, то размишления, конспирации, чудо. Много грешна представа има за себе си. Всъщност е една неприятна, властна, злобна женица, и интригантка при това. А и много си противоречи - всичко било позволено, да, обаче само за нея, така излиза - не беше честно в предната игра с чорапите, но щом е за нея няма проблем, трае си.
Много се надявам сега да се гледа в предаването.. да се погледне отстрани и да слезе малко на земята.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 2 849
Божидара е ...... нищо женско и женствено не виждам в нея. Първо изглежда груба, доста по-възрастна от годините, на които е. Май само злобата е женското, което има. Самочувствие с лопати да ринеш, а на какво толкова отгоре? Това е Един за друг, не Стани богат. Да не е тъпа, но като се замисля не ми е направила впечатление на много умна. Пак казвам това не е Стани богат.

Отделно на нея й признаха СИВИТЕ чорапи и минаха за червени! Другите се сетиха просто да накарат някой да си купи червени чорапи, за да изпълнят условието чорапите да са червени. После защо има претенции, че имало двойка, която била под закрилата на продукцията? На мен Емо и Калина ми харесват, спокойни, не съм усетила злоба в тях. Като не са се справяли със задачите си мълчат...


За ножа Емо каза на Божидара, че не тя, а Дидо го е махнал. Това също беше детинско с тея ножове.

Абе откакто намерих прилика с директорката от филма Матилда, видя ли Божка, все за актрисата се сещам. 1:1 са.


Най-култово беше Деян: Аз пак нищо не казах! Ми да си казал, бе пич. Сливи ли имаше в устата си? И този бил адвокат... Имам чувството, че потъна в зечята от срам заради прекрасната си съпруга! И с право!!!!!

П.П. И аз съм висока и с малка глава. Какъв проблем е това, че не ми е голяма? Това по повод главата на Калина. От баба знам, че тези с малки лица са по-нежни! Може да не ми скачате сега! Аз се харесвам, харесвам и Калина не само заради визията! Анселита също, но руса и с по-естествен грим.

А Божидара да я питам ноктите й маникюристка ли й го прави? Защото каза, че тези, които висяли по салоните не четяли книги. Малко си противоречи. Въобще се опита да се изтъкне с ум, а си мисля, че наистина умен човек не би говорил и не би се държал както тя вчера! На Дидо Бог да му е на помощ!

# 52
  • София
  • Мнения: 3 951
Време е вече пълнежът да отпадне, а именно Искра и Калина - безразлични са. Данчо с тоя диван ми писна да го слушам, Емил ми е дразнещ.
Анселита не е интелигентна, но по някакъв начин ми е симпатична. Ревността ѝ е в повече, обаче.

# 53
  • Варна
  • Мнения: 5 163
Някой попадал ли е на снимки на Анселита с нормален грим? Умирам от любопитство да видя как всъщност изглежда.

# 54
  • Мнения: 1 925
Бях пускала и преди, но ето я пак. Много си е добре така ама..
Скрит текст:


# 55
  • Варна
  • Мнения: 5 163
Еха! На третата снимка пак ми е доста страшна! Grinning Сякаш черната коса повече й отива. На нея изпъкват сините й очи и нежното бяло лице. С русото някак се губи. А очите й в предаването ми изглеждат все едно са с лещи, но явно са си такива. При всички случаи има достатъчно красиви и плътни устни и не знам защо ги клепа като някоя лелка от 90те. Нослето й също е много сладко, не знам защо беше казала в един от епизодите, че не си го харесва и би искала да го промени.
Абе не е някоя красавица, ама не е и грозна, само с тоя тежък грим се състарява. Едни брекети само й трябват. Зъбите й са страшно криви и в един момент това ще доведе и до здравословни проблеми, не само естетически. От опит го казвам.

# 56
  • España
  • Мнения: 1 200
Божидара ми беше приятна в началото,но ....доста “пресоли манджата”! Това ,според мен , говори за подтискани комплекси.
Освен това, поривът “право куме в Очи” няма как да проработи продуктивно,ако не е овладян от едно,безценно за мен, чувство за тактичност!!! При хората от този тип,колкото и да са умни,комбинативни,манипулативни и нерядко гръмогласни , липсва така наречената ЕМОЦИОНАЛНА ИНТЕЛИГЕНТНОСТ!
Изобщо , в живота ,мисля си, номерът не е “да извадиш някого от зоната му на комфорт “ и да го “атакуваш” с твоите си,добре овладяни похвати,а ти самият да “влезеш в кожата му” и да го победиш!

# 57
  • Варна
  • Мнения: 5 163
Doret, тук външния вид просто си го коментираме, но никой не съди по него. Бюжидара не се харесва на зрителите по съвсем други причини, изброени поне 300 пъти, няма да ги повтарям. Какво си се захванала за визията? Че и обиждаш слабите и по-наконтени жени - чалгарки?
Харесвай си Божидара, никой не те е спрял.

# 58
  • Мнения: X
На мен пък Кики не ми харесва визуално заради нескопосано надутите устни. Само там ми е погледът и не мога да се абстрахирам от тази крива уста (особено горната устна е потрес). Каквото сам си направиш и господ не може да ти го направи...

# 59
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 096
Ами вие най-напред се захванахте, че Божидара е дебела, че и въз основа на това и направихте и психологически портрет.
За мен двете кифли не са наконтенижени, по-скоро карикатура.

Общи условия

Активация на акаунт