Не правим секс

  • 11 523
  • 101
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 220
Много ме е яд като чета такива теми. Млади жени си пропиляват живота с олигофрени. Момиче, брутално млада си, за какъв чеп ти е тоя михлюзин? Обичаш го, ама не си заслужава цената. Хващай си пътя, за няколко месеца ще ти мине всичко, ще се харесате с някой готин тип и ще си се чудиш на акъла. Само недей забременява от този, че тогаз жална ти майка.

# 46
  • Мнения: 14
Благодаря на всички за отговорите и усилията, които сте положили. Започвам да се убеждавам, че колкото и не ми се иска ми изневерява. Иначе, да, заедно живеем и не не от материална гледна точка, не получавам и не съм получавала нищо с изключение на 1 2 дребни подаръка за РД

# 47
  • София
  • Мнения: 12 006
Благодаря на всички за отговорите и усилията, които сте положили. Започвам да се убеждавам, че колкото и не ми се иска ми изневерява. Иначе, да, заедно живеем и не не от материална гледна точка, не получавам и не съм получавала нищо с изключение на 1 2 дребни подаръка за РД
А какво прави за теб, че го обичаш?

# 48
  • Мнения: 14
Благодаря на всички за отговорите и усилията, които сте положили. Започвам да се убеждавам, че колкото и не ми се иска ми изневерява. Иначе, да, заедно живеем и не не от материална гледна точка, не получавам и не съм получавала нищо с изключение на 1 2 дребни подаръка за РД
А какво прави за теб, че го обичаш?
Ами не мога да отговоря на този въпрос.. Не знам имаме едни такива хубави приятелски отношения, колкото и глупаво да звучи

# 49
  • Мнения: X
Скрит текст:
Разведен с две деца , вече изневерявал , със съмнителни отношения с бившата и не иска да прави секс с теб ... бягай от такава връзка , само на 23 си .
Еми то и за изневерите, аз съм виновна .. не знам иска ми се да се оправят нещата
Как си виновна? Отказвала ли си му?
Не, никога, мойте хормони бошуват много ... че съм мрънкала ( за това че се прибира по нощите), че съм го ревнувала... най-вероятно съм по-емоционална,
но много усилия хвърлих по тази връзка
Скрит текст:
и сега когато вече реших че всичко е наред, ново 20
Връзка не се гради/крепи с Усилия.
А с любов, уважение, обич, отдаденост, нежност и внимание към нуждите на другия.Двустранно.
Само това ще кажа.
Ако си умна, ще схванеш.И ще подредиш живота си.

# 50
  • Мнения: 6 622
Благодаря на всички за отговорите и усилията, които сте положили. Започвам да се убеждавам, че колкото и не ми се иска ми изневерява. Иначе, да, заедно живеем и не не от материална гледна точка, не получавам и не съм получавала нищо с изключение на 1 2 дребни подаръка за РД
А какво прави за теб, че го обичаш?
Ами не мога да отговоря на този въпрос.. Не знам имаме едни такива хубави приятелски отношения, колкото и глупаво да звучи
Истински добър приятел не би те лъгал и не би вършил неща зад гърба ти. И приятели не сте... Знам, че си млада и сега ти се струва, че това е голяма ти любов, но само месец след като го напуснеш ще се чудиш с кой акъл си го търпяла толкова време.
Той и без това ще те зареже в момента, в който бившата си го приеме обратно. Тогава ще те боли още повече и ще си изгубила още време.

# 51
  • Мнения: 12 770
Аз имам малко по-особена теория за обичането, въпреки всичко. От типа: ами обижда ме, подценява ме, но имаме такива хубави спомени и аз го обичам толкова много.
За мен това не е любов, а навик. Не подценявам чувствата ти, Алексче, но помисли си. Някой си живее вкъщи и си е свикнал със своя си диван, на който гледа телевизия. Или си е свикнал, като се събуди, да вижда ей оная къща с ветропоказател. И като замине някъде, му е терсене, иска си дивана, ветропоказателя и на това му викат носталгия или копнеж по родината.
Ами същото е, свикнала си с този човек и не ти се иска да промениш нищо. Не мисля, че дълбоко в душата си наистина го обичаш, след като той ти причинява това, което ти причинява. Според мен действа по-скоро страх от промяна и надежда, че можеш да получиш само меда без жилото, което явно няма да стане.

# 52
  • Мнения: 19 854
Добрият приятел не се държи като този, а и не му е работа да ти е най-добър приятел, а да ти е партньор в любовта. Аз ни любов виждам, ни секс като хората. Добър приятел можеш да имаш и без тези екстри с този мушмул.

# 53
  • Мнения: 14
Аз имам малко по-особена теория за обичането, въпреки всичко. От типа: ами обижда ме, подценява ме, но имаме такива хубави спомени и аз го обичам толкова много.
За мен това не е любов, а навик. Не подценявам чувствата ти, Алексче, но помисли си. Някой си живее вкъщи и си е свикнал със своя си диван, на който гледа телевизия. Или си е свикнал, като се събуди, да вижда ей оная къща с ветропоказател. И като замине някъде, му е терсене, иска си дивана, ветропоказателя и на това му викат носталгия или копнеж по родината.
Ами същото е, свикнала си с този човек и не ти се иска да промениш нищо. Не мисля, че дълбоко в душата си наистина го обичаш, след като той ти причинява това, което ти причинява. Според мен действа по-скоро страх от промяна и надежда, че можеш да получиш само меда без жилото, което явно няма да стане.
И върху това съм се замисляла, определено го има и този момент с навика, явно е дошло времето за промяна на тези вредни навици.

# 54
  • София
  • Мнения: 12 006
Абе какви навици ... на 23 години кога живя с него и свикна толкова, че навик да ти било Satisfied Да беше 55 годишна с 35 години брак, да кажеш навик, а ама ти ... ти дори не знаеш още какво е навик, ама нищо де, ще се научиш, животът е пред теб Simple Smile Пишеш, че сте заедно от близо 3г. - това не е навик, а липса на опит при теб Simple Smile

# 55
  • Мнения: 4 406
Навик се изгражда за 21 дни. На тези години,  3 годишна връзка, че и съвместно съжителство си се усещат като много.
Продължавай напред, мила авторке. Ясно, че ще ти е гадно, на всеки би било щом има чувства, но.. вярвай, че те чака нещо по-добро. Имаш време да го намериш.

# 56
  • Мнения: 14
Навик се изгражда за 21 дни. На тези години,  3 годишна връзка, че и съвместно съжителство си се усещат като много.
Продължавай напред, мила авторке. Ясно, че ще ти е гадно, на всеки би било щом има чувства, но.. вярвай, че те чака нещо по-добро. Имаш време да го намериш.
Благодаря ти, ще се постарая 😊

# 57
  • София
  • Мнения: 149
Не е "труден характер" той, ти си лесен характер! Такива,дето ги гониш,а те се натискат

# 58
  • France
  • Мнения: 12 555
Цялата ситуация е следната: той е мъж на 34г разведен с две деца, аз момиче на 23г нямам деца. Ужасно труден характер, изневерявал ми е два пъти.
И ти си с него, защото... ?
Наистина не мога да разбера защо българските момичета имат толкова ниска себеоценка? Млади, хубави, а готови на какво ли не за да са в двойка. Защо бе? Няма да сте по-малко вървежни и по-малко жени, ако сте сами. Не е задължително да имаш индивид от мъжки пол в живота си, но е задължително да си с МЪЖ, ако схващаш разликата. Защо се тормозиш и какви са тези големи усилия? В една хармонична връзка всичко трябва да е лесно и лежерно, не трябва да има борба за сработване. И като почнете да си играете на невести, то не е готвене, чистене, компромиси. Трябва от малки да ви научат, че мъжът трябва да ви се хареса на вас, не вие на него. И един милион пъти да напишете, че не сте изтривалки, а възрастни хора, към които трябва да има уважение.

# 59
  • София
  • Мнения: 12 006
Скрит текст:
Цялата ситуация е следната: той е мъж на 34г разведен с две деца, аз момиче на 23г нямам деца. Ужасно труден характер, изневерявал ми е два пъти.
И ти си с него, защото... ?
Наистина не мога да разбера защо българските момичета имат толкова ниска себеоценка?
Млади, хубави, а готови на какво ли не за да са в двойка. Защо бе?
Скрит текст:
Няма да сте по-малко вървежни и по-малко жени, ако сте сами. Не е задължително да имаш индивид от мъжки пол в живота си, но е задължително да си с МЪЖ, ако схващаш разликата. Защо се тормозиш и какви са тези големи усилия? В една хармонична връзка всичко трябва да е лесно и лежерно, не трябва да има борба за сработване. И като почнете да си играете на невести, то не е готвене, чистене, компромиси. Трябва от малки да ви научат, че мъжът трябва да ви се хареса на вас, не вие на него. И един милион пъти да напишете, че не сте изтривалки, а възрастни хора, към които трябва да има уважение.
Aз се сещам за една хартиена причина DollarEuroDollarEuroMoneybag Smiley

Общи условия

Активация на акаунт