От коя марка съдомиялни сте доволни? - Тема номер 2

  • 33 860
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 131
Още не съм си купила съдомиялна ,минах през всякакви марки в харесването(ще ми е първа съдомиялна) и накрая се спрях на Teka и Neff. Коя от двете марки да избера ,коя е по добра и на двете дават по 5 г. гаранция.Благодаря

# 31
  • Мнения: 13 187
Въпрос на късмет.
Neff

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
И аз съм доволна от Neff.

# 33
  • Мнения: 131
И аз съм доволна от Neff.
вие имате Neff съдомиялна ли? Какъв модел?

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Да,имам.Не си спомням точно модела/не съм в Сф да го видя/,но ако ви интересува нещо конкретно мога да помогна

# 35
  • Мнения: 131
Да,имам.Не си спомням точно модела/не съм в Сф да го видя/,но ако ви интересува нещо конкретно мога да помогна
Ами първо от къде сте я купили ,защото сайта ,който съм харесала я има само в един сайт ,но е с много лоши отзиви.И като цяло ,добре ли мие ,суши,колко перки има и каквото се сетите като плюс и минусите също ,ако има.

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
От Германия съм я купувала.Тук я имаше също,но по-скъпа естествено. Все още не съм открила минуси за мен.14 комплекта,А+++,А+ на сушене/което за мен беше важно/,пълно вграждане,зеолит,приборите не са в кошница/както в предишната ми и това ми хареса/,има много място,за перките най-вероятно 2.Както казах не съм забелязала някакви минуси.Ползвам я около 6 месеца поне по веднъж на ден/събота и неделя 2-3 пъти /и съм доволна към момента

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 106
Здравейте, от 7г. сме със съдомиялна Аристон. На Великден отказа да работи, оказа се май проблем с помпата и платката. Ще се взема нова. Мисля тази да е Бош. Но въпросът ни е - какво се прави със старата машина? Къде я оставяте?

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
Здравейте, от 7г. сме със съдомиялна Аристон. На Великден отказа да работи, оказа се май проблем с помпата и платката. Ще се взема нова. Мисля тази да е Бош. Но въпросът ни е - какво се прави със старата машина? Къде я оставяте?

"Подарих" я на сервиза,който ми демонтира старата и ми монтира новата.

# 39
  • Мнения: 131
От Германия съм я купувала.Тук я имаше също,но по-скъпа естествено. Все още не съм открила минуси за мен.14 комплекта,А+++,А+ на сушене/което за мен беше важно/,пълно вграждане,зеолит,приборите не са в кошница/както в предишната ми и това ми хареса/,има много място,за перките най-вероятно 2.Както казах не съм забелязала някакви минуси.Ползвам я около 6 месеца поне по веднъж на ден/събота и неделя 2-3 пъти /и съм доволна към момента
От сайт или лично ,в смисъл ако е от сайт ако може да ми дадете линк  и каква е приблизително цената ? Благодаря.

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
От сайт.Спазарих си по телефона няколко уреда и ми направиха допълнителна отстъпка.Изпратих си мой транспорт/звучи сложно Simple Smile/.Ще ти пиша на ЛС кой е сайта като се прибера в Сф,ако това има значение/предполагам, че няма разлика от уредите,които се продават в Бг освен ценово/.За цената също ще ти пиша /вече нямам точен спомен/.

# 41
  • Мнения: 131
От сайт.Спазарих си по телефона няколко уреда и ми направиха допълнителна отстъпка.Изпратих си мой транспорт/звучи сложно Simple Smile/.Ще ти пиша на ЛС кой е сайта като се прибера в Сф,ако това има значение/предполагам, че няма разлика от уредите,които се продават в Бг освен ценово/.За цената също ще ти пиша /вече нямам точен спомен/.
Благодаря ви ,ще чакам .Приятна почивка

# 42
  • София
  • Мнения: 154
Аз съм доволна много от кубчето на Bosch - https://www.tehnomix.bg/sadomiyalna-bosch-sks-62-e-28-eu, ползвям я вече трета година, без забележки.
Компактна е, но събира доста неща. Ако имам гости или се развихря в кухнята, я пускам веднъж-два пъти дневно, а иначе веднъж на 2-3 дни, зависимост колко често се прибирам и хапвам вкъщи.
Има опция за допълнително изсушаване, но досега не съм я ползвала, след отваряне приборите са почти сухи, ако я оставя 5 минути - вече напълно изсъхнали.

# 43
  • София
  • Мнения: 360
18 год. ползвах Уирпуул без никакви забележки. Сега от 4 съм с Миле. Има неща с които не мога да свикна, но иначе е добре. Губя търпение докато подредя приборите на рафта и намирам по някоя чаша с петна, но е несравнимо по-тиха.

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Марияна,забранила си си ЛС,затова ти отговарям тук.Модела е S516T80X1E, сайта от който съм я купувала е ascasa.de и цената беше около 600е.В Бг беше 1690лв.

Общи условия

Активация на акаунт