Какъв надпис бихте си сложили на регистрационната табела на колата си

  • 2 752
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Току що видях един, който ми хареса и беше лепнат на някакво малко Пежо - Калинка рейсинг. Ама на български си беше... Joy

Последна редакция: вт, 15 авг 2006, 13:13 от ДЕ ВАня

# 16
  • Мнения: 326
"Жена-шофьор", разбира се...
Един мой глупав приятел се майтапи, че жените шофьори били като звездите -  ти тях виждаш, ала те теб не ... Crossing Arms

# 17
  • Мнения: 1 492
Току що видях един, която ми хареса и беше лепнат на някакво малко Пежо - Калинка рейсинг. Ама на български си беше... Joy
Joy
А аз съм виждала преди време на една Хонда, пича си беше написал : Хондьо Laughing

# 18
  • Мнения: 2 254
имам си 2-3  варианта :
 GO TINA
 GR8 LIFE
 PURE BG
много мразя да ми надуват клаксона зад мен,та с удоволствие бих си лепнала нещо от сорта
"а си натиснал клаксона,а съм дала на заден"-ма мнооо дълго веееееее hahaha

Последна редакция: вт, 15 авг 2006, 17:13 от tinahris

# 19
  • Мнения: 7 837
На един познат тук на табелата му  пише LEVSKI. Голям фен е   Grinning

# 20
# 21
  • Мнения: 2 849
Току що видях един, която ми хареса и беше лепнат на някакво малко Пежо - Калинка рейсинг. Ама на български си беше... Joy
Joy
А аз съм виждала преди време на една Хонда, пича си беше написал : Хондьо Laughing
Joy Joy Joy Joyтази хонда и аз съм я виждала . Joy Joy

# 22
  • Мнения: 636
Не бих си сложила, но съм виждала някои хитови.
Например: LOOK - гледах и се маех, а и до ден днешен се 4удя какво трябваше да гледам  Thinking  Много ми е любопитно.

А една колежка има надпис: BEST MOM - подарък от децата й. Какво по-добро признание от това! Такава ако ми подари моята дъщеря - на 4елото ще си я залепя  Laughing  Laughing  Laughing

# 23
  • Мнения: 3 356
Зла жена!!!

# 24
  • Мнения: 3 405
Дяволина

 newsm48

# 25
  • Мнения: 470
Не бих си сложила, но съм виждала някои хитови.
Например: LOOK - гледах и се маех, а и до ден днешен се 4удя какво трябваше да гледам 
по-готино е така LQQK,виждала съм такъв надпис и чертичките на Q то приличат на очички,дано сте ме разбрали.

# 26
  • Мнения: 10
ПРОДАВА СЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ.  Grinning

# 27
  • Мнения: 534
Готина мадама.
Е видях и един който беше написал-жена ми е по зла и от кучето,но това вече е прекалено.
Или не свиркай да не те свирна(зад врата)  Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 3 886
Внимание хапя. Joy hahaha Joy hahaha

# 29
  • Мнения: 10 758
Не съм се замисляла, но това за клаксона на tinahris много ми хареса.Иначе номера ми е лесен - 8811, така че него не го сменям.

Общи условия

Активация на акаунт