Незабавна интензивна хидратация с Eucerin® Hyaluron-Filler

  • 7 073
  • 256
  •   1
Отговори
  • Мнения: 77
Високата температура в офиса, честите душове и прекомерното излагане на слънце могат да повлияят негативно защитната функция на кожата. Те я изсушават и я оставят дехидратирана и груба. С времето това води до появата на първите фини линии и бръчки.

Дайте на кожата си незабавна интензивна хидратация

Eucerin създаде Hyaluron-Filler – първата ултралека, гелообразна формула с допълнително количество висококонцентрирана хиалуронова киселина с доказана ефикасност. Продуктът съдържа три пъти повече хиалуронова киселина и това е в основата на неговата ефикасност и способността му да хидратира кожата незабавно. Бързо абсорбиращият се гел оставя усещане за свежест върху кожата и дълготраен хидратиращ ефект.



Какво е специалното на Eucerin Hyaluron-Filler Ултралек хидратиращ гел?
Eucerin Hyaluron-Filler Ултралек хидратиращ гел комбинира всички предимства на продуктите от серията Hyaluron-Filler. Дарява ви с усещане за свежест, овлажнява кожата незабавно и я поддържа добре хидратирана до 24 часа. Същевременно помага да се справите с първите признаци на стареене. Въпреки леката си гелообразна текстура, гелът е снабден с активни съставки, които подпомагат хидратацията на кожата и ефективно я изпълват с влага отвътре.

Ефективна ултралека гелообразна текстура за всички типове кожа
Eucerin® Hyaluron-Filler Ултралек хидратиращ гел е подходящ за ежедневна употреба, за всеки тип кожа, включително чувствителна кожа. Нанася се лесно, абсорбира се бързо и оставя усещане за свежест, без чувство за омазняване. Прозрачната формула е обогатена с активни съставки, които хидратират жадната кожа до 24 часа. Лекият аромат на цветя допълва освежаващото преживяване.



Включете се в дискусията и спечелете Eucerin® Hyaluron-Filler!
Достатъчно хидратирана ли е кожата на лицето ви? Споделете ни вашите ежедневни правила за добре хидратирана кожа на лицето.

На 8 юни ще изтеглим шест късметлии, които ще получат Eucerin® Hyaluron-Filler Ултралек хидратиращ гел, срещу ангажимент за споделяне на снимки и впечатления от продукта в темата.

Моля, запознайте се с общите условия на активацията ТУК.

Потребители на BG-Mamma тестваха новия Eucerin® Hyaluron-Filler Ултралек хидратиращ гел. Вижте техните отзиви!
Pushpin ~Анджела~
Pushpin Avianna
Pushpin Oфeлия
Pushpin magicjo
Pushpin iv4enceto_91
Pushpin marzeliva


Последна редакция: ср, 24 юни 2020, 11:42 от Редактор**

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 704
Опитвам се да я поддържам добре хидратирана, като освен козметика, залагам и на консумация на много вода. Така намирам за себе си, че се чувствам най-добре и усещам най-свежо.
Продукта изглежда много обещаващ, миналата седмица го загледах в аптеката, дано получа възможността да го изпробвам лично.

# 2
  • Мнения: 3 134
Според мен кожата ми е достатъчно хидратирана.Нищо особено не правя,освен употребата на дневен/нощен крем.

# 3
  • Мнения: 53
Чувствам опъната кожата си и вероятно не е добре хидратирана. Приемам много вода през деня, но вероятно по някаква причина не се задържа където трябва. С удоволствие ще опитам допълнителна хидратация.

# 4
  • Мнения: 1 123
Не, използвам хидратиращ крем и пия много вода. Но чувствам кожата на лицето си суха и опъната.

# 5
  • Мнения: 631
Мисля, че е добре хидратирана-крем и качествено почистване.

# 6
  • Мнения: 1 148
Правилата, които спазвам, за да бъде кожата ми максимално хидратирана са: Сутрин и вечер измивам  лицето си с измиващ гел, след това задължително хидратирам с подходящ за състоянието на кожата ми и сезона крем. Веднъж седмично правя пилинг на лицето. Ежедневно консумирам много вода и пресни плодове и зеленчуци. Старая се да спазвам здравословен хранителен режим.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 374
Мисля, че кожата ми е добре хидратина. Не правя нещо особено освен употребата на дневен и нощен крем.

# 8
  • Мнения: 1 322
В последната година полагам ежедневна и допълнителна грижа за кожата си. Откакто навърши 30 г. започвай д забелязвам появата на пигментация по кожата на лицето и загуба на еластичността на кожата. Всяка сутрин мия лицето си и почиства с мицеларна вода. Слагам ежедневен крем с фактор и околоочен крем. Вечер свалям грима си и измива лицето с измивен гел. Слагам си вечерния крем и околоочен. Няколко дни в седмицата си прав маски на лицето.

# 9
  • Мнения: 14 786
Моята не е добре хидратирана. Ползвам кремове,опитвам да пия повече вода,слагам и маски.

# 10
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
Кожата ми е суха и за съжаление не достатъчно хидратирана.
Моята грижа е да измивам добре лицето си, след това нанасям серум, хидратиращ продукт и поне веднъж седмично пилинг. Понякога когато имам повече свободно време се глезя с хидратираща маска.

# 11
  • софия
  • Мнения: 2 913
Кожата ми се нуждае от ежедневна хидратация. Всеки ден ползвам дълбоко хидратираща нощна и дневна грижа.

# 12
  • Мнения: 844
Кожата на лицето ми от известно време е доста суха. Ползвам различни видове хидратиращи кремове, но все още не съм намерила продукт, който да е моя. С удоволствие бих пробвала Eucerin.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 411
Категорично кожата ми не е достатъчно хидратирана и това е установено и от козметици.
Затова цялата ми козметика е предимно овлажняваща и хидратираща - кремове и серуми, ампули.
Освен процедурите сутрин и вечер (почистване и нанасяне на крем) през деня също слагам по-малко. Задължително използвам крем за околоочен контур. Избягвам горещите душове, внимавам да не подсушавам агресивно лицето. Веднъж седмично използвам хидратираща маска.

# 14
  • Мнения: 3 537
С напредване на възрастта кожата ми става по-суха. Първо се старая да пия много вода и ползвам кремове и масла през деня.

# 15
  • Мнения: 394
Понякога чувствам кожата си недостатъчно хидратирана, въпреки, че използвам хидратиращ крем и пия много вода.

# 16
  • Благоевград
  • Мнения: 512
Имам мазна, чувствителна и проблемна кожа, която се нуждае от добра хидратация. За съжаление, все още не съм открила моя продукт. Сутрин и вечер ползвам хидратиращ крем, но въпреки това понякога усещам кожата си суха.

# 17
  • Мнения: 504
Моята кожа не е достатъчно ходратирана, въпреки че се опитвам да й набавям хидратация като ползвам хидратиращи кремове. Не използвам изсушаващи кожата продукти, старая се да пия повече вода

# 18
  • софия
  • Мнения: 25 459
Опитвам се да я поддържам добре хидратирана. Ползвам подходяща козметика за моя тип кожа и се старая да пия повече вода.

# 19
  • Мнения: 231
Кожата ми често е дехидратирана. Няколко правила, които спазвам - пия филтрирана вода, ям пресни плодове и зеленчуци, предпочитам козметика без спирт и алкохол, гримове много не ползвам, освен хидратиращ крем (но не съм много постоянна Simple Smile).

# 20
  • София
  • Мнения: 301
Кожата ми се нуждае от хидратация ежедневно. Пия повече вода и използвам хидратираща козметика.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 13 472
* Достатъчно хидратирана ли е кожата на лицето ви? Споделете ни вашите ежедневни правила за добре хидратирана кожа на лицето.

Ами мисля, че може и още повече да е хидратирана. Ежедневната ми рутина е добро почистване, втриване на крем и маска за лице поне веднъж седмично. Старая се ш да поя повече вода, но ми е трудно по принцип.

# 22
  • Мнения: 154
Мисля, че има още какво да се желае по отношение на хидратацията на кожата ми. Старая се да пия достатъчно вода, да ползвам щадящ почистващ продукт и крема за лице да е лек, но със силни хидратиращи съставки - като хиалуронова киселина, например.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 098
Мия лицето си само с вода по няколко пъти на ден, а вече по време на душ използвам гел за лице. Вътрешната хидратация също е много важна за мен. Пия по 2 литра вода на ден.

# 24
  • Мнения: 1 988
Смятам, че не е добре хидратирана, с годините става все по-суха. Старая се да приемам достатъчно течности и ползвам хидратиращи продукти, но сякаш все още не съм открила точният продукт.

# 25
  • Мнения: 376
Моята кожа е доста суха и се опитвам да я хидратирам редовно, но не винаги успявам.

# 26
  • Мнения: 554
Не мисля, че кожата ми е достатъчно хидратирана. На моменти е доста суха. Използвам дневен крем. Старая се да пия много вода, за да избегна тази сухота, но не винаги се получава.

# 27
  • Мнения: X
Добре хидратирана е все още, нищо особено не ползвам ,добре я почиствам и крем

# 28
  • Мнения: 3 252
Определено не. След бебето не ми остава време за мен. Пия малко вода, ям плодове и зеленчуци и веднъж в седмицата имам време за почистване тип пилинг в домашни условия.

# 29
  • Мнения: 637
Трудно ми е да пия много вода, но се опитвам, напомням си всеки път. Сутрин и вечер  хидратирам кожата си с крем, трудно ми беше да открия подходящ крем, сега използвам един от който мисля,че съм доволна. Правя си и маски 2 пъти седмично. Покрай извънредното положение с повече свободно време вкъщи, определено започнах да отделям повече внимание на кожата си.

# 30
  • Мнения: 1 009
Достатъчно хидратирана ли е кожата на лицето ви? Споделете ни вашите ежедневни правила за добре хидратирана кожа на лицето

Не я чувствам достатъчно хидратирана , нанасям силно хидратиращ дневен крем за лице сутрин , той попива веднага , но не е достатъчно и затова нанасям вечер още веднъж . Не слагам продукти , които ще изсушат кожата ми или ще запишат порите й.

# 31
  • Мнения: X
Да, струва ми се, че е достатъчно хидратирана кожата на лицето ми. Ежедневни правила за добре хидратирана кожа на лицето: След почистване, напръсквам с флорална вода, нанасям серум с хиалуронова к-на и завършвам с хидратиращ крем.

# 32
  • Мнения: 4 868
При поява на някакви заболявания и дда се поддържа кожата, пак си излизат белезите, иначе се старая да я подпомагам с кремове за хидратация

# 33
  • София
  • Мнения: 92
Кожата на лицето ми лесно се изсушава. Затова често я хидратирам сутрин и вечер като използвам измиващ гел и крем за лице, а веднъж седмично маска за лице. Пия много вода, но разбира се, това не е достатъчно, така че ще се радвам да изпробвам продукта с хиалуронова киселина.

# 34
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 051
Въпреки, че ползвам хубав хидратиращ крем и качествено почистване, мисля, че не е достатъчно хидратирана.

# 35
  • София
  • Мнения: 939
Винаги полагам грижи кожата да ми е достатъчно хидратирана. Почистване на кожата, тонер с хиалуронова киселина, хидратиращ крем сутрин, околоочен крем и слънцезащита, вечер крема е анти ейдж и нощна маска.

# 36
  • Мнения: 917
Всеки ден почиствам с мицеларна вода и слагам хидратиращ крем. След зимният период не ми е достатъчно хидратирана.

# 37
  • Мнения: 75
Слагам редовно крем, маска и пия повече вода.

# 38
  • Мнения: 6 559
След бременността кожата ми стана значително по-суха. Наложи се да сменя козметиката и все още търся подходящ овлажняващ продукт, който да действа през целия ден. В момента се налага поне три пъти дневно да нанасям крем ако не съм гримирана.

# 39
  • При децата ми
  • Мнения: 6 066
Стремя се да хидратирам кожата всеки ден с подходяща козметика и приемане на повече течности. Не винаги обаче е добре хидратирана.

# 40
  • Мнения: 13 545
Понякога чувствам кожата си недостатъчно хидратирана, въпреки, че използвам хидратиращ крем и пия много вода.

# 41
  • Мнения: 813
Полагам ежедневни грижи, но все пак ми се струва, че не е достатъчно хидратирана.

# 42
  • Мнения: 1 651
За момента я усещам хидратирана , 2 пъти дневно нанасям крем и серум, както и задължително почистване.

# 43
  • Мнения: 216
Хидратирам кожата си ежедневно с качествен крем, смятам че е добре хидратирана.

# 44
  • Мнения: 1 775
Не смятам, че е достатъчно хидратирана, има моменти в които усещам сухота, въпреки, че използвам хидратиращи кремове сутрин и вечер. Най-вероятно трябва да добавя още продукти към грижата за кожата.

# 45
  • Мнения: 667
Добрата хидратация е предизвикателство за мен. Кожата ми винаги е била суха, чак до лющене на места. Почиствам с проукти за чувствителна кожа, със сапун ме мога да си позволя Blush, овлажняващи кремчета, слънцезащита...

# 46
  • София
  • Мнения: 2 097
Опитвам да  е достатъчно хидратирана кожата на лицето ми, но не си позволявам много козметика, защото не всяка понася на кожата ми - суха под очите и на бузите, а мазна и чувствителна в Т-зоната. Подбирам кремовете на Eucerin, по-точно предпочитам точно Hyaluron-Filler.

# 47
  • Мнения: 1 327
Не мисля, че е добре хидратирана.
Измивам, подсушавам и използвам крем за лице, пия много вода.

# 48
  • София
  • Мнения: 833
Опитвам се да поддържам кожата си хидратирана, но понякога имам неприятно усещане за опъване. Започнах да пия повече вода, ползвам и повече кремове, но понякога доста се изсушава, особено в зоната около очите.

# 49
  • Мнения: 954
Използвам крем за лице и маски с хидратиращ ефект, старая се и да консумирам повече вода.

# 50
  • Мнения: 507
Използвам хидратиращи кремове, пия по много вода.

# 51
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Средна работа е моята кожа.Ползвам почистващ гел ежедневно и дневен и нощен крем за лице.Маска веднъж седмично.

# 52
  • Мнения: 1 099
Сравнително добре хидратирана е, според мен. Използвам нощен крем.

# 53
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753
Според мен кожата ми не достатъчно хидратирана. Старая се да я хидратирам с ежедневни грижи - серуми, кремове и маски, както и да пия много вода.

# 54
  • Мнения: 798
Опитвам се да я поддържам максимално хидратирана, въпреки че с всяка изминала година става все по-трудно. Освен че ползвам продукти за хидратация, гледам да пия много вода и консумирам предимно плодове и зеленчуци с повече вода в тях.

# 55
  • Мнения: 68
С напредването на възрастта, кожата ми става все по-суха и дехидратирана.

# 56
  • Мнения: 536
Мисля, че кожата ми е добре хидратирана, защото не усещам нито опъване, нито нещо друго. Ползвам качествени дневни и нощни кремове и козметика за почистване на лицето. 

# 57
  • Мнения: 308
В различните сезони кожата ми има нужда от различна хидратация. Лятото и зимата съм като змия, ужас е.. забравя ли да сложа дневен крем, не мога даже да се усмихна. Пролетта и есента е по-добре..
За хидратация ползвам крем и сутрин и вечер. От продуктите на Eucerin, кремът Eucerin Aquaporin ми действа страхотно, формулата е лека и приятна, без натрапчива миризма, попива бързо, не омазнява.
Този Хиалурон Филър гел може ли да замести изцяло кремът за лице? как се ползва? смисъл заедно с крем или? Ще съм благодарна отговори Simple Smile

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 1 309
Кожата на лицето ми не е добре хидратирана, напоследък не мога да намеря правилните продукти, подходящи за сезона.

# 59
  • плевен
  • Мнения: 453
С удоволствие бих пробвала Eucerin.Ползвам  хидратиращ кремза лицето ,за околоочният контур и веднъж седмично правя  подхранваща маска.

# 60
  • Плевен
  • Мнения: 984
Достатъчно хидратирана ли е кожата на лицето ви? Споделете ни вашите ежедневни правила за добре хидратирана кожа на лицето.
Правилата за мен са: добра храна, почистване на лицето, нанасяне на подходящ за типа кожа продукт и задължително околоочен.Сънят също е е много важен!

# 61
  • Мнения: 51
Кожата ми е хидратирана, защото ежедневно ползвам крем за лице. Чувствам я суха при студено време и вятър.

# 62
  • Мнения: 670
Не .Не е добре хидратирана ,непрекъснато изпробвам нови продукти.Почиствам кожата с мицеларна вода,дневен крем вечер  нощен крем и околоочен.Веднъж седмично правя и маска за лице.

# 63
  • Мнения: 720
Старая се кожата ми да е добре хидратирана, тъй като от това зависи добрия й вид, еластичност, свежест и не на последно място - появата на бръчки.

# 64
  • Мнения: 1 556
Моята кожа е суха, но има определени участъци, на които се получава омазняване, затова лятото е истинско предизвикателство да открия подходящ продукт - едновременно да хидратира и да не омазнява като стандарните кремове. Въпреки че използвам неагресивни продукти, след баня лицето ми опъва, а комбинацията вятър и слънце (живея край морето и вятърът е константа) усложнява още повече нещата.
Рядко ползвам маски за лице, разчитам повече на ежедневна грижа с хидратиращи продукти и старателно почитване.

# 65
  • Мнения: 610
Мисля, че кожата ми е достатъчно хидратирана, защото ползвам хидратиращ крем.

# 66
  • Мнения: 1 557
Моята кожа е проблемна като на места е суха и мазна. Гледам да регулирам себума с подходяща козметика.

# 67
  • Мнения: 1 357
Сутрин и вечер измивам  лицето си и нанасям хидратиращ крем. Старая се да спазвам здравословен хранителен режим.

# 68
  • Мнения: 259
Мисля, че кожата ми е достатъчно хидратирана, защото ползвам хидратиращ крем.

# 69
  • Мнения: 29 341
Според мен не е достатъчно хидратирана, но се старая, като ползвам хидратиращи продукти за лице. Старая се да пия повече вода, която е много полезна за кожата и тялото като цяло.

# 70
  • Мнения: 2 290
Използвам хидратиращ крем, пия повече вода, но кожата ми е дехидратирана.

# 71
  • Мнения: 2 230
Моята кожа е суха и капризна, трудно я поддържам хидратирана. Иска редовно да я подхранвам с кремове, маски, аз си пия по много вода, но кожата винаги иска още. Забелязвам, че хиалуронови продукти като цяло ми се отразяват много добре и се старая да ползвам такива.

# 72
  • Мнения: 4 582
За кожата на лицето използвам 3 вида крем, включително околоочен и хидратиращ. Измивам сутрин и вечер с пяна, правя маска веднъж седмично, а почистване 3 пъти седмично.
Пия достатъчно вода дневно, но това не отменя и хидратиращите продукти за лице.

# 73
  • Мнения: 2 117
Колкото и да се опитвам, колкото и вода да изпивам, кожата ми е принципно много суха и ми е страшно трудно да я     почувствам хидратирана.

# 74
  • Мнения: 689
Пия повече вода и ползвам хидратиращи продукти, но не знам дали е достатъчно хидратирана

# 75
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Зимата кожата ми беше нормална към суха, със затоплянето на времето премина към смесена с мазна Т-зона , но и в двата случая се стараех към хидратация. Правилата , които спазвам са, първо да пия достатъчно вода, винаги да почиствам кожата, но да не я премивам, никога да не пропускам хидратиращ крем, а зимата и задължително серум, естествено да не забравяме и слънцезащитата , избягвам да ям прекалено солени или кисели храни, защото дехидратират.

# 76
  • Мнения: 1 133
Използвам хидратиращи кремове и пия много вода.

# 77
  • Мнения: 611
Да, достатъчно хидратирана е. Използвам крем- дневен и нощен.

# 78
  • София
  • Мнения: 9 850
Опитва се да поддържам кожата си хидратирана с пиенето на много вода, както и хидратираща козметика.

# 79
  • Мнения: 2 516
Има нормална към суха кожа.
Старая се ежедневно да я Почиствам и хидратирам с подходящ крем.

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 689
За жалост нямам много време да се грижа за кожата си. Обикновено веднъж в седмицата ползвам пилинг, всеки ден почиствам с подходящ гел и след това нанасям крем според типа кожа, която имам. Надявам се през летните дни да намирам повече време в търсене на подходяща козметика и да успявам да правя маски и масажи за подобряване на кръвообръщението.

# 81
  • Мнения: 802
Използвам качествена козметика за почистване на лице, както и дневен и нощен крем. Старая се да пия повече вода. Мисля, че засега кожата ми изглежда добре.

# 82
  • Мнения: 4 208
Ми, не, не е добре хидратирана. Възрастта и типа ми кожа си казват вече думата. Кремове ползвам сравнително редовно, но за сметка на това често позабравям да пия вода.

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 3 223
От една определена възраст, колкото и добре да се почиства кожата, си трябва и качествен продукт за хидратация. Пия доста вода, правя почистваща и подхранваща маска веднъж седмично,  ям пресни плодове и зеленчуци,  но все нещо не ми достига, за да имам съвършената кожа, която искам.

# 84
  • Мнения: 39 330
Пия много вода, използвам хидратиращи кремове и редовно правя маски на лицето си.

# 85
  • София
  • Мнения: 979
В последната година полагам и допълнителна грижа за кожата си. Колкото и да я мажа, да пия вода ми се струва, че не е добре хидратирана - вече съм 40+ и предполагам от там и промяната в нея.

# 86
  • Мнения: 477
Кожата ми е доста суха и полагам ежедневни грижи , за да я хидратирам.Използвам подходящ дневен крем и си правя дълбоко хидратираща маска за лице два пъти в седмицата.

# 87
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Кожата ми поради хормонални проблеми стана доста суха.
Забелязах,че не мазните кремове помагат,а хидратиращите.Особено много ми помагат кремове и серуми с хиалуронова киселина.
По принцип,при грижа сутрин и вечер със серум и крем,кожата ми е добре хидратирана.Пропусна ли обаче ден-два мазане с крем и серум,кожата ми опъва,боли,зачервява се и се бели.Но хидратиращите продукти спасяват положението,много добре ми се отразяват.

# 88
  • Мнения: 543
През лятото кожата ми става много суха, така че хидратация под формата на крем е много добро решение. Използвала съм продукти на Юсерин и съм много доволна, смятам че и този техен продукт е ефикасен.

# 89
  • Мнения: 1 294
Моята кожа е от смесен тип. Използвам подходящ дневен и нощен крем.

# 90
  • Мнения: 1 135
Не, не е достатъчно хидратирана и затова се налага да използвам продукти за хидратация. Дълго време ми отне да осъзная, че мазните кремове не помагат, а само я омазняват. Случайно попаднах на крем за хидратиране на кожата и от тогава използвам само такива кремове за лице. Юсерин е изключително качествена и добра козметика , бих пробвала и този продукт, за да видя дали ще ми се отрази добре.

# 91
  • Мнения: 999
Опитвам се. Важно ми е като усещане да я чувствам добре.
Пия много вода, вечер задължително почиствам грима си, нанасям крем и серум. През деня също слагам крем, когато усетя, че лицето ми е сухо. От време на време правя професионални терапии.

# 92
  • Мнения: 1 154
Мисля, че кожата ми не е достатъчно хидратирана. Иска ми се да е повече. Иначе това, което правя, е да пия повече вода (признавам не съм много постоянна в това), слагам си крем всеки ден и понякога си правя хидратираща маска.

# 93
  • Мнения: 687
След бременността кожата на лицето ми стана много дехидратирана. Използвам нощен крем. А през седмицата си правя маски. И се старая да пия повече вода

# 94
  • Стара Загора
  • Мнения: 878
Достатъчно хидратирана ли е кожата на лицето ви? Споделете ни вашите ежедневни правила за добре хидратирана кожа на лицето.

Моята кожа изобщо не е хидратирана, и от доста време си търсия точният продукт за това.
Едните ми омазняват на 1вия час най-вече Т-зоната, а други попиват и толкова бързо, че съвсем няма ефект.
Аз мия лицето си сутрин и вечер с измивен гел.
След това сутрин нанасям натурален серум с фактор, нанасям околоочен крем.
Вечер използвам отново измивен гел, мицеларна вода и нощен крем.

# 95
  • Мнения: 1 796
Кожата ми е добре хидратирана - старая се да пия достатъчно вода и да си правя маски достатъчно редовно

# 96
  • София
  • Мнения: 2 846
Смятам, че хидратацията е най-важното нещо, за да изглежда кожата добре. Моята е добре хидратирана. Винаги ползвам някакъв серум или масло преди крема. Предпочитам хидратиращите козметични серии за дневна и нощна грижа. Пия доста вода.

# 97
  • Мнения: 998
Кожата ми е суха. Може би не съм с подходящия крем, защото не я чувствам достатъчно хидратирана.

# 98
  • София
  • Мнения: 9 111
Не правя нищо специално за хидратация на кожата. Моята е смесена и на моменти е по-мазна, на моменти по-суха. Обожавам кремовете на Юсерин - основно тях ползвам и бих се радвала да пробвам този крем за хидратация на кожата на лицето.

# 99
  • Мнения: 1 260
Въпреки ,че използвам крем за лице сутрин и вечер мисля ,че кожата ми не е добре хидратирана.

# 100
  • Мнения: 665
Според мен кожата ми е достатъчно хидратирана. Опитвам се да пия повече вода. Напоследък използвам масло от жожоба за почистване на лицето.

# 101
  • Мнения: 668
Да кожата ми е достатъчно хидратирана.

# 102
  • Мнения: 846
Не е достатъчно хидратирана, въпреки грижата, която полагам. Почиствам ежедневно, нанасям хидратиращ крем, околоочен, нощен. И остава все така суха.

# 103
  • София
  • Мнения: 251
Да, хидратирана е, полагам грижи, използвам качествена козметика, без агресивни съставки, правя маски и хапвам доста плодове и зеленчуци. И  разбира се, защита от слънцето.

# 104
  • Мнения: 940
Кожата ми е алергична към употреба на кремове. На места, особено под брадата има много сухи участъци. През пролетно- летния сезон силно се пигментира на места. Рядко попадам на нещо, което ми действа добре и успокояващо. Възраста естествено и тя си оказва влияние.

# 105
  • София
  • Мнения: 18 699
Кожата ми не е достатъчно хидратирана.Бих пробвала продукта за интензивна хидратация.

# 106
  • Мнения: 7 279
Старая се да поддържам хидратацията на кожата си с употребата на качествена козметика , консумация на повече вода и пресни плодове и зеленчуци.

# 107
  • Мнения: 4 571
Кожата на лицето ми е мазна, за това освен слънцезащитен крем през деня не нанасям нищо друго. За вечер нямам установена рутина. В момента мажа капсули витамин С.

# 108
  • Мнения: 309
Използвам крем и то предимно зимата. Старая се да се храня правилно. Карам колело и лицето ми изгаря, като по този начин се изсушава.

# 109
  • Мнения: 338
Вода, храна, козметика - стремя се тези 3 елемента да са на ниво всеки ден!

# 110
  • Мнения: 356
Използвам подходяща козметика за кожата ми. Нанасям нощен крем и дневен със слънцезащитен фактор. Почиствам редовно с гел или пяна.

# 111
  • Елхово
  • Мнения: 1 397
Мисля, че кожата ми е добре хидратирана! Почиствам старателно и ползвам дневен и нощен крем!

# 112
  • София
  • Мнения: 271
   Полагам много старание да бъде добре хидратирана кожата на лицето  ми. Ползвам крем сутрин и вечер. Старая се да пия достатъчно вода. Но времето оставя своя отпечатък върху нея. Бих се радвала да намеря и друга възможност за нейното хидратиране.

# 113
  • Мнения: 2 957
С годините, кожата ми става все по-суха. Опитвам се да пия повече вода, а външно използвам хидратиращи продукти - серум, дневен крем, маски.

# 114
  • Мнения: 715
Моята  кожа не е добре хидратирана. Използвам подходящ   дневен и нощен крем,старая се да пия повече вода. Правя си маска поне един път седмично.

# 115
  • Мнения: 4 594
Кожата ми е суха на места, т.е. има сухи петна, които се опитвам да третирам, но засега безуспешно. Първо почиствам с мицеларна вода, след това с измивен гел, понякога ексфолирам, след това нанасям тоник, след него крем или серум за лице, както и околоочен крем + балсам за устните. Правя си и маски понякога.

# 116
  • Мнения: 241
Кожата на лицето ми е доста" близната" от слънцето от разходките с малката и игрите Simple Smile
Пия доста вода,почиствам лицето, крем рядко ползвам.

# 117
  • Мнения: 1 902
Ползвам нощен крем и стик за околоочния контур. Пия много вода и овлажнявам кожата си със спрей през деня. Ексфолирам кожата си веднъж седмично, спазвам оптимална хигиена.

# 118
  • София
  • Мнения: 6 033
Пия много.вода,.ям.пресни плодове и зеленчуци,.ползвам овлажняващи кремове, но явно всичко това.не е достатъчно. Определено бих се зарадвала.да опитам новия продукт.

# 119
  • Мнения: 1 129
Доскоро си правех зелен чай 1,5 - 2 л и пиех през целия ден.
Сега наблягам на розова вода, кремове на основата на хиалуронова киселина, маски за лице ежедневно, грижа за около очи и прием на бирена мая.

# 120
  • Мнения: 3 020
Понякога е добре хидратирана, в други дни не толкова. Ползвам хидратиращи кремове редовно, пия много течности, но времето и/или стресът в някои дни ми се отразяват негативно и това най-вече си личи по кожата на лицето.

# 121
  • Мнения: 855
Добро почистване сутрин и вечер. Нанасяне на крем и серум. Пиене на много вода. Хапване на плодове и зеленчуци.

# 122
  • Мнения: 1 378
Кожата ми винаги е била суха в изяестна степен, но с добра грижа всичко е ок. Ако не съм редовна веднага започват да се получават сухи участъци. Опитвам се да не използвам агресивни измоващи средства. Задължително слагам тоник, върху който нанасям различни серуми според нуждите.

# 123
  • Мнения: X
Достатъчно хидратирана ли е кожата на лицето ви? Споделете ни вашите ежедневни правила за добре хидратирана кожа на лицето.
Според мен - ДА. Слагам хидратиращ крем.

# 124
  • SF
  • Мнения: 21 172
Не пия много вода и усещам кожата си суха. Имам нужда от хидратация на кожа и коса.

# 125
  • Мнения: 758
Категорично не е достатъчно хидратирана. Използвам крем ежедневно и 2 пъти в седмицата слагам маска с хиалуронова киселина без отмиване.

# 126
  • Мнения: 940
Старая се кожата ми да бъде хидратирана. Използвам подходящи почистващи продукти и такива, които поддържат свежестта и хидратацията на кожата ми и през деня, и през нощта. Ако усетя дискомфорт, сухота и дърпане прилагам по-тежката категория продукти. Също така редовно се доверявам и подлагам на необходима терапия, подходяща за кожата ми при квалифицирани и проверени специалисти.

# 127
  • Мнения: 140
Докато кърмих сина си,изключително духа ми стана кожата на лицето.
А до преди това беше мазна в Т зоната.
Пия много вода,нанасям постоянно крем  и си правя често маски,вече и не кърмя и виждам, че има резултат.
Нанасям и серум, какъвто ме посъветват от аптеката.

# 128
  • Мнения: 3 794
Старая се да хидратирам кожата си , като имам сутрешен и вечерен ритуал . Използвач почистващ продукт, серум и крем за лице.

# 129
  • Мнения: 5 327
Сутрин мия лицето само с вода и слагам слънцезащитен крем.
Вечер е по-сериозната ми грижа - почистване, серум, масаж, околоочен крем и крем за лице.

# 130
  • Мнения: 2 396
Моята кожа не е добре хидратирана. Ползвам хидратиращи кремове и се опитвам да пия повече вода.

# 131
  • Мнения: 644
Почиствам сутрин и вечер и нанася хидратантен крем или серум, правя и маски

# 132
  • Мнения: 4 841
Моята кожа си ми изглежда добре. Преди няколко години подминах 30те Joy и все още не полагам особени грижи. Тук прочетох обаче, че съм закъсняла.

Значи, наранвам чантичката и беж до магазина за дневен и нощен крем. Ам, какви да са?!
Няма лошо човек да се грижи за себе си, стига да не се вманиачава, че после резултата е по скоро смешен.

Аз ползвам само и единствено мицеларна вода. Все пак трябва да си сваля грима, нали Hug

Последна редакция: вт, 02 юни 2020, 09:10 от agnesana

# 133
  • Мнения: 996
Кожата ми не е достатъчно хидратирана . След измиване ползвам тоник за лице ,а и също различни серуми. И накрая крем.

# 134
  • София
  • Мнения: 312
Хидратирам я отвътре с прием на много вода, а външно с маски и ежедневна грижа с хидратиращи кремове 😊

# 135
  • Мнения: 2 666
Мисля, че е добре хидратирана-крем и качествено почистване.

# 136
  • Мнения: 51
Надявам се да е достатъчно хидратирана използвам кремове за хидратация пия достатъчно количество вода

# 137
  • Мнения: 397
Усещам, че части от кожата си извън Т-зоната не са достатъчно хидратирани. Ползвам хидратиращи кремове и измивен гел, който да не изсушава.

# 138
  • Мнения: 18 993
Не, не ми е достатъчно хидратирана кожата, грижите имат голямо значение. Преди майчинството си се грижех по-добре за кожата си - двойно почистване, маски, серуми, кремове и имаше ефект. После е имало дни, в които едва сварвам да си измия очите сутрин с чиста вода и съответно си приличаха негативните резултати.

# 139
  • Мнения: 1 476
Хидратирам кожата си  с прием на много вода, а външно с маски и ежедневна грижа с хидратиращи кремове

# 140
  • София
  • Мнения: 1 620
Смятам, че кожатами се нуждае от повече хидратация.
Задължително слагам дневен крем, от скоро почнах и вечер преди лягане да слагам крем.

# 141
  • Мнения: 376
Кожата на лицето ми е суха. Ползвам добър клас козметика и на моменти отново я усещам суха.
Опитвам се да пия повече вода...

# 142
  • Мнения: 679
Кожата ми по принцип е суха и колкото и да се старая да я хидратирам, не знам дали успявам. Използвам хидратиращ крем за лице, старая се да пия и много течности.

# 143
  • Мнения: 741
Със суха кожа съм и редовно я чувствам дехидратирана и опъната. Опитвам се да я поддържам със серум за суха кожа и хидратиращи кремове/дневен и нощен/, но е доста трудно, особено зимата.
Старая се и достатъчно вода да пия през деня.

# 144
  • София
  • Мнения: 821
Здравейте!
Не, но използвам хидратиращ крем редовно. Почиствам два пъти дневно кожата си и нанасям хидрaтиращ крем. Пия и много течности.

# 145
  • Мнения: 523
Кожата на лицето ми  със сигурност страда. След бременността стана мазна, почиствам я с маски или лосион, след това става много суха.  Нанасям и крем вечер и сутрин,  но не бих казала че е хидратирана. Продукта ми допада много!

# 146
  • София
  • Мнения: 371
Здравейте ,
Бих желала да опитам продукта .
Кожата ми определено има нужда от хидратация , въпреки грижите .
Ползвам флуида Ви с 50 ти фактор слънцезащита и др.

# 147
  • Мнения: 1 388
Кожата на лицето ми е доста суха. Ползвам само хидратиращи кремове за през деня, а вечер арганово масло.

# 148
  • Мнения: 667
Кожата ми е суха. Въпреки, че пия вода по 2литра.Почиствам я с мляко два пъти на ден.
Определено има нужда от хитридация и с удоволствие бих изпробвала продукта!

# 149
  • Мнения: 141
Чувствам опъната кожата  на лицето си и вероятно не е добре хидратирана.Бих опитала допълнителна хидратация.

# 150
  • София
  • Мнения: 35 946
Полагам доста грижи за оптимално хидратиране на кожата.
- приемам поне 3 л. вода на ден, ако са по-малко, веднага ми се отразява на лицето
- приемам постоянно, повече от 10 год., капс. хиалуронова киселина ( HA injuv)
- ползвам бяла козметика на базата на ХК
- приемам добавки, които да поддържат кожата хидратирана (МВИ, Рycnogenol, Borago...)
- внимавам с въглехидратите, ако са малко - кожата ми изглежда дехидратирана
- внимавам с чая ( зелен, черен...), ако прекаля, бързо се дехидратирам
- и т.н.

# 151
  • София
  • Мнения: 13 143
Опитвам да поддържам кожата си максимално хидратирана, както отвън, така и отвътре. Още повече, че кожата ми е чувствителна и по-суха по рождение. Затова пия поне по 2 л. вода на ден, фрешове, ям плодове и зеленчуци. Ежедневно не пропускам сутришния и вечерния ми ритуал. Сутрин задължително почиствам лицето си с мицеларна вода, почиствам с гел с ХК и ползвам хидратиращ и дълбоко подхранващ дневен крем с УВ защита, избягвам прекалената декоративна козметика. През деня периодично освежавам лицето си с термални и с флорални води. Вечер първо почиствам лицето си с тоалетно мляко, после го измивам със скраб, поставям маска (редувам почистваща, подхранваща и овлажняваща - по 1 на ден) и приключвам с хидратиращ и подхранващ нощен крем.
Опитвам се да не пия повече от 1 кафе на ден, като го заменям с билкови чайове, които имат много добър ефект И върху кожата. Старая се да спя поне 8 ч. на нощ. Пия периодично Геритамин, Биотен и Селен. В момента правя един курс прием на Колаген и ХК.
На 45 г., но често получавам комплименти за състоянието на кожата си.

# 152
  • Варна
  • Мнения: 555
Използвам хидратиращ крем, но не смятам, че кожата ми е достатъчно хидратирана.  Не приемам достатъчно количество вода и определено това се отразява и на външният вид на кожата

# 153
  • София
  • Мнения: 1 894
Кожата ми е доста суха, поради което се налага непрекъснато да пръскам със спрей. Отделно, особено вечер, я подхранвам с маски, флуиди и разни ампули

# 154
  • Мнения: 471
Не е добре хидратирана. Често използвам хидратиращи кремове, за да възстановя баланса.

# 155
  • Мнения: 595
Според мен, кожата ми е добре хидратиране. Използвам дневен и нощен крем, пия много вода.

# 156
  • Мнения: 1 325
Не, не мисля, че кожата ми е достатъчно хидратирана.Всекидневно използвам крем за лице, шия, деколте, почиствам с т.мл, тоник, почистваща скраб.Слагам и маски за лице, но...преумората, стреса, вредните навици и годинките винаги са една стъпка преди мен😏

# 157
  • Мнения: 176
Не мисля, че кожата ми е достатъчно хидратирана. Използвам хидратиращи кремове и пия доста вода, но мисля, че нещо и липсва

# 158
  • Пловдив
  • Мнения: 4 692
Хидратирането ми е най-големият проблем в грижата за кожата. Моята кожа много се дехидратира през есента и зимата от студа, вятъра, парното отопление. Ако не ползвам козметични продукти, кожата ми става много суха, зачервява се и я чувствам опъната. Само благодарение на козметиката, кожата ми е хидратирана - понякога достатъчно, понякога не съвсем.
Ползвам много серуми и кремове за лице и за около очи и маски за справяне с дехидратацията. Продуктите с хиалуронова киселина се отразяват отлично на дехидратираната ми кожа, затова тя е предпочитана от мен съставка.
Задължително сутрин и вечер почиствам лицето си, а това допълнитело я дехидратира. Затова се ориентирах към почистващи продукти с маслени съставки, например мицеларна вода с масла, маслен дегримьор за очи и т. н.
Пия много вода, храня се балансирано, опитвам и да си осигуря достатъчно сън.

Последна редакция: ср, 03 юни 2020, 02:39 от marzeliva

# 159
  • Мнения: 346
Моята кожа не е добре хидратирана, страдам от акне и това ми оказва влияние. Всеки ден сутрин и вечер използвам хидратиращ крем, мия лицето си със специална пяна и гледам винаги под грима си да поставя крем с поне 15 spf фактор. В последно време приемам поне по 2 литра вода на ден, което оказа доста добър ефект върху кожата ми.

# 160
  • Стара Загора
  • Мнения: 540
Чувствам кожата си добре хидратирана. Използвам щадящи гелове за измиване и серуми и кремове за хидратация без пропуск Simple Smile

# 161
  • Мнения: 21 275
Кожата ми не е достатъчно хидратирана и това се усеща по-осезаемо след душ.
Старая се да я хидратирам с подходящи продукти за нейният тип и да пия достатъчно вода.

# 162
  • Мнения: 547
Моята кожа е тип дехидратирана, комбинирана. Опитвам се да пия поне 2 литра вода и да използвам качествена бяла козметика - хубав дневен крем, SPF, хидратираща нощна маска

# 163
  • Мнения: 1 937
Снятам че кожата ми най-вероятно не е добре хидратирана, въпреки че приемам много вода през деня. Бих опитала допълнителна хидратация.

# 164
  • Мнения: 99
Кожата ми се нуждае от ежедневна хидратация. Всеки ден ползвам дълбоко хидратираща нощна и дневна грижа.

# 165
  • Мнения: 1 186
Кожата на лицето ми е комбинирана. През лятото ползвам по леки и хидратиращи кремове, а през зимата по боготи. С удоволствие бих пробвала Eucerin.

# 166
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Мисля, че е добра хидратацията на кожата ми. Ползвам хидратиращ дневен крем, пия много вода.

# 167
  • Мнения: 1 757
Много често чувствам кожата си дехидратирана , макар че пия вода и се старая да се храня балансирано.Използвам хидратиращ крем , правя си маски за лице.Понякога си слагам и нощен серум , за да може през нощта да се хидратира.

# 168
  • Мнения: 2 726
Кожата на лицето ми е суха, а също и на цялото тяло. Старая се да я поддържам с подходящи хидратиращи продукти. Разкошно ми действа EUCERIN HYALURON-FILLER VITAMIN C бустер. А за тялото използвам душ-олиото.

# 169
  • Мнения: 777
Моята кожа е смесен тип. Ва места е суха и се лющи, а на други е мазна. Трудно намирам подходяща и качествена козметика.

# 170
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
Не пия много вода, чувствам кожата на лицето си суха и опъната.
отдавам го на фактора възраст.Бих се радвала да пробвам  продукта.

# 171
  • Мнения: 4 671
И моята кожа не е добре хидратирана. Постоянно ползвам хидратиращи продукти, но не мога да намеря "моя". 
С удоволствие бих пробвала и Eucerin. Simple Smile

# 172
  • Мнения: 895
Кожата ми става все по-суха. Най-проблемният ми участък е носът. За съжаление досега не съм открила продукт, който да помогне самостоятелно.

# 173
  • до морето
  • Мнения: 2 284
Кожата ми е дехидратирана, не пия достатъчно вода. Живея до морето,където вятърът е непрестанен. Срам ме е да призная, но радко полагам грижи за лицето си. Кремовете,които съм използвала винаги са ми идвали тежки и недостатъчно попиващи и това ме е отказвало.

# 174
  • Мнения: 6 017
Достатъчно хидратирана е. Полагам доста грижи в няколко стъпки.

# 175
  • Мнения: 1 504
Почиствам лицето си сутрин и вечер и си прав маски,когато се сетя. Нямам хидратиращ крем .

# 176
  • Мнения: 278
Понякога усещам кожата си дехидратирана и се опитвам по-често да използвам лек хидратиращ крем, както и хидратираща маска. Измиващият ми гел за лице е без сапун и е за чувствителна кожа, което също е полезно според мен.

# 177
  • Мнения: 264
Не, не е достатъчно хидратирана и не мога да се справя с този проблем. Използвам хидратиращ крем, но и това не помага постоянно е суха и опъната.

# 178
  • Мнения: 503
Смятам, че кожата на лицето ми е добре хидратирана, полагам достатъчно грижи за да изглежда и я чувствам добре.

# 179
  • Мнения: 697
Моята кожа е суха и опъната, и съм ползвала различни продукти за хидратация. Обикновенно    кремовете ми идват повечето тежки и мазни ,  също и трудно попиват . Предпочитам гел , с по-лека консистенция за лятото ,ще се радвам да пробвам вашия нов продукт и да напиша отзиви за него.

# 180
  • Мнения: 910
Старая се да я поддържам добре хидратирана. Всеки ден използвам дневен крем, бустър, околоочен серум и нощен крем.

# 181
  • Мнения: 2 682
Не е достатъчно хидратирана и поради използването на продукти против акне я изсуших още повече. Иначе използвам хидратиращи кремове.

# 182
  • Мнения: 3 915
Според мен не. Иначе ежедневно почистване и хидратиране с крем сутрин и вечер.

# 183
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 436
Кожата ми определено не е добре хидратирана, което си личи по вида ѝ. Опитвам се с различни маски, измиващи продукти и кремове да я възстановя, но до сега не съм намерила подходящ продукт.

# 184
  • Мнения: X
Мисля, че е добре хидратирана- ползвам хидратиращ крем и качествено почистване.

# 185
  • Бургас
  • Мнения: 1 639
1. Ген
2. Кожата ми е свръх мазна, боря се с лъщящ ефект всекидневно. Плюсовете на този вид кожа са, че е еластична и бръчките ги очаквам в малко по-далечно бъдеще. Нямам представа какво е суха кожа...
3. Хидратирам си организма с много вода, плодове и зеленчуци и подходяща за моя тип кожа - козметика.

# 186
  • Мнения: 160
Не мисля ,че винаги  е хидратирана добре... Вечер почиствам старателно
, намазвам с нощен крем , а сутринта с дневен.

# 187
  • Мнения: 559
На моменти да, на моменти не. Пия много вода, ползвам серуми с ХК и хидратиращи кремове, но през зимата я усещам суха.

# 188
  • Пловдив
  • Мнения: 191
През повечето време кожата ми е добре хидратирана,но понякога има и лоши дни.
Грижите,които полагам са :
- пиене на много вода
- ядене на плодове и зеленчуци
- прием на витамини

Ритуалът ми е :
- почистване с розова или лавандулова вода
-нанасяне на хидратиращ крем

# 189
  • Мнения: 191
Смятам че кожата на лицето ми е добре хидратирана. На първо място се старая да е добре почистена, ползвам дневен и нощен крем и разбира се в топлото време увеличавам консумацията на течности.

# 190
  • Мнения: 4 859
Като цяло мисля ,че ми е добре хидратирана кожата на лицето .Пия много вода,използвам лек дневен крем вместо база под ФДТ.Обаче имам периоди зимата най-често ,или сега ,когато имам сухи участъци и усещам кожата леко  опъната.Гримирам се всеки ден ,освен това скоро ставам на 32 ,предполагам това са част от причините.

# 191
  • Мнения: 522
За жалост кожата на лицето ми не е достатъчно хидратирана. Целогодишно усещам сухота на кожата, през зимата, заради студа и вятъра, през лятото - заради слънчевите лъчи. От години използвам "кремове", които да са леки, по-скоро да са с консистенция на "мус", за да мога да усещам кожата си именно хидратирана. Друго, което правя е - след измиването на лицето да не подсушавам веднага с кърпа.

# 192
  • Мнения: 454
Забелязвам, че с възрастта кожата увеличава нуждите си от хидратация. За кожата си се грижа вътрешно и вътрешно. Вътрешно: чрез  прием да течности като вода, фреш, чай и когато е необходимо и прием на хранителни добавки ивитамини.  Външно се грижа за хидратацията на кожата си като използвам серуми,емулсии или гелове / през топлите месеци избягвам използването на кремове/.

# 193
  • София
  • Мнения: 1 668
освен, че пия много вода, ежедневно използвам крем, както и серуми

# 194
  • Мнения: 99
Надявам се да е достатъчно хидратирана използвам кремове за хидратация пия достатъчно количество вода

# 195
  • Мнения: 508
Залагам на кремове за хидратация за лицето и кожата на ръцете, понеже работя постоянно на вода и пари, също така приемам течности

# 196
  • Мнения: 5 366
На възраст съм, в която сериозно се замислям за хидратация и борба с бръчките.
Сутрин, след почистването на лицето, използвам серум, хидратиращ крем и завършвам със задължителната слънцезащита.
Вечер слагам бустъра на Юсерин с вит. Ц, ампули и нощен крем или маска без отмиване. Редовно правя маски и пия вода.
Въпреки това, усещам кожата си суха понякога.

# 197
  • Мнения: 629
Хидратирана е. Старая се да пия колкото се може повече вода.
Грижите включват ежедневно почистване сутрин и вечер, овлажняващ дневен крем и слънцезащитни продукти.

# 198
  • Мнения: 890
Кожата ми е ужасно суха и се старая да я хидратирам с подходящи продукти.

# 199
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 409
Честно казано не знам дали е достатъчно хидратирана.Пия много вода.Държа много на почистването на кожата.

# 200
  • Мнения: 1 715
Кожата ми не е достатъчно хидртирана.Ползвам само нощен хидратиращ крем,защото през деня ако сложа крем не се чуствам комфортно.Веднъж в седмицата използвам хидратираща маска.Но си мисля,че това не е достатъчно

# 201
  • София
  • Мнения: 20 082
Хидратацията на кожата ми е основна грижа. Използвам хидратиращи продукти ежедневно - тоници, есенции, серуми, кремове, маски. Пия много вода и се старая в менюто ми да преобладават плодовете и зеленчуците. Използвам висока слънцезащита целогодишно.

# 202
  • Мнения: 526
Ежедневно почиствам с мицеларна вода.
Дневен хидратиращ гел или крем преди грим.
Вечер премахвам остатъците от грим отново с мицеларна вода и нанасям нощен крем.

# 203
  • Мнения: 1 970
Моята кожа е суха и чувствителна и има нужда от много хидратиране. Освен ежедневното нанасяне на хидратиращ крем, през летните месеци периодично си наплисквам лицето с чиста хладка вода и оставям да попие, без да избърсвам. Преди време съм ползвала и хидратиращ серум.

# 204
  • Мнения: 2 613
Не е, даже съм в търсене на нов продукт. Продукти, които са хидратирали кожата ми доскоро, в последно време не действат. Може би е вече от годинките ми Simple Smile

# 205
  • в голямото село
  • Мнения: 497
Опитвам се да хидратирам кожата си добре всеки ден, сутрин и вечер. Но още хидратация никога не е излишна. Пия много вода през деня, а кожата си обгрижвам с тоник, серум и хидратиращ крем.

# 206
  • София
  • Мнения: 5 617
Кожата ми е много суха, затова се старая да я подхранвам както с прием на много течности, така и с хидратиращи кремове.

# 207
  • Мнения: 828
Достатъчно хидратирана ли е кожата на лицето ви?

Не съм много сигурна. На моменти я усещам доста опъната, особено след измивен продукт, но нанасям крем и положението се подобрява. Опитвам се да пия повече вода и използвам главно козметика за хидратиране. Simple Smile

# 208
  • Пловдив
  • Мнения: 234
Кожата на лицето ми е много суха, особено след баня усещам как щипе и опъва, единственото което ползвам е дневен крем за лице.

# 209
  • Бургас
  • Мнения: 45
Старая се кожата ми да е хидратирана. Използвам кремове и серуми. Пия и хранителни добавки, но още хидратация не ми е излишна.

# 210
  • София
  • Мнения: 803
Като цяло кожата ми е достатъчно хидратирана.  Употребявам крем според сезона и почиствам всеки ден с мицеларна вода.

# 211
  • Мнения: 1 100
Опитвам се да поддържам кожата си добре хидратирана, но не мога да преценя дали това е достатъчно.Използвам медицинска козметика закупена от аптеката.Сутрин и вечер почиствам  лицето си с
мицеларен гел и след това нанасям хидратиращ серум. Пия много вода и фрешове.

# 212
  • Мнения: 109
На моменти не усещам кожата си добре хидратирана, чувствам я леко опъната и създаваща усещане за дискомфорт. Старая се да пия повече вода, да използвам подходящи продукти и да си правя любимите ми домашни маски за лице.

# 213
  • Мнения: 578
Използвам хидратиращ крем,  пия често чай и вода.

# 214
  • Мнения: 13 275
Хиалуроновата киселина е една от любимито ми козметични съставки.
Използвам я в доста варианти, тонер с хиалуронова киселина, крем с хиалуронова киселина или серум. Харесвам я защото е една от малкото съставки, които се комбинират с активни съставки като витамин С, ретинол или ферменти.
Любимият ми слънцезащитен крем също съдържа хиалуронова киселина.
Със суха кожа съм и в независимо от нуждите на кожа или неща, които искам да постигна винаги сутрин започвам с хидратиращ тонер и после нанасям другите продукти, или ако ползвам продукт с активни съставки завършвам с хидратиращ гел или крем.
Смятам, че добрата хидратация е много добър помощник в борбата с бръчките.

# 215
  • София
  • Мнения: 1 197
Кожата ми е суха и всеки ден използвам хидратиращи продукти. въпреки че пия доста вода.

# 216
  • Мнения: 45
Измиващ гел и мицеларна вода.
Хидратиращ крем, слънцезащита и нощен крем.
И много вода.

# 217
  • Мнения: 2 005
Старая се кожата ми да е добре хидратирана, използвам подходяща козметика за това и пия достатъчно течности.

# 218
  • Мнения: 67
Опитвам се да доставям на кожата ми необходимата хидратация, но мисля че не бих я определила като добре хидратирана. Имам кожа, склонна към омазняване в Т зоната, затова задължително я почиствам с гел сутрин и вечер, често й правя и маски с хума, които допълнително я изсушават. За да е хидратирана се опитвам да пия повече течности, фрешове и задължително й нанасям подходящ крем сутрин и вечер, както и гледам да не забравям и слънцезащитата, защото и тя е важна.

# 219
  • Мнения: 41
Взимам често душ, използвам качествена и подходяща козметика със защитен фактор. Пия повече течности и хапвам здравословно. Когато имам възможност спортуване.

# 220
  • Мнения: 5 128
Достатъчно хидратирана ли е кожата на лицето ви? Споделете ни вашите ежедневни правила за добре хидратирана кожа на лицето.
Прием на повече вода, използване на добри хидратиращи продукти и т.н.

# 221
  • Мнения: 349
Мисля, че нямам достатъчна хидратация, въпреки, че използвам хидратиращ крем и си правя хидратиращи маски. Също се старая да пия повече вода.

# 222
  • На брега на морето
  • Мнения: 614
За жалост не. Опитвам се да приемам повече течности, ползвам мицеларна вода, крем, но не я усещам достатъчно хидратирана.

# 223
  • Мнения: 1
Бих желала да имам възможността да пробвам хидратиращия серум, изглежда доста добър продукт като визия относно опаковката и състава, като фармацевт и клиент мисля че отличаващ се продукт от останалите хидратиращи серуми на пазара

# 224
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Ползвам хидратиращ серум, маска 2 пъти седмично и дневен крем с фактор + малко по богат нощен. Напоследък поради високите температури вече, наблягам като нощна грижа на един експресен хидратиращ спрей, под който няма нужда от друго. Чудесен и достатъчен е сам.
Почиствам с олио силен грим или мек гел, а след тях минавам с розова или мицеларна вода, ако имам остатъци от грим.

Нещо много важно е, да пием достатъчно вода и лятото поне 2 л на ден. Спазвам това правило и препоръчвам на всички!
Яжте много зеленчуци, пресни плодове и се движете!

# 225
  • Мнения: 162
Старя се да хидратирам кожата чрез продукти -ежедневно крем и 2 пъти седмично маска. Пия и много вода.

# 226
  • Мнения: 470
Въпреки грижите,които полагам, кожаата ми е ужасно мазна и същевременно много де хидратирана.
Загледах продукта,много бих се радвала ако имам възможността да го пробвам!

# 227
  • София
  • Мнения: 2 044
Моята не е добре хидратирана. С напредване на възрастта кожата ми става по-суха. Ползвам кремове,опитвам да пия повече вода, но не винаги ми се получава за жалост.

# 228
  • Пловдив
  • Мнения: 261
Пия много вода, наблягам на плодове и зеленчуци. Приемам хранителни добавки и използвам подходяща за сезона и възрастта козметика.

# 229
  • Мнения: 384
Кожата   ми е много суха. но я хидратирам  по 2  пъти на ден през лятото.

# 230
  • София
  • Мнения: 1 914
Според мен кожата ми е достатъчно хидратирана. За целта използвам не само крем за лице, но и серуми и масла. Използвам също така редовно маски. А напоследък съм голям фен на спрейовете за лице.

# 231
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 810
Моята кожа с годините става все по-суха, но явно това е от възрастта.
Старая се да я хидратирам като всяка сутрин след измиване на лицето си слагам крем с UV защита. През деня се старая да изпивам поне по 2 л вода.
Преди лягане на почистеното от грима лице слагам нощен крем.
Поне веднъж през седмицата правя маска на лицето си. 
Това е моята борба с годините, т.е. и със сухата кожа.
С удоволствие бих пробвала какво ще е действието на Eucerin® Hyaluron-Filler Ултралек хидратиращ гел върху моята кожа.

# 232
  • Мнения: 20
Ползвам хидратиращи кремове и масла, пия много вода, но въпреки това, кожата ми се усеща опъната и малко суха.

# 233
  • Мнения: 147
Смятам, че кожата ми е добре хидратирана. Пия достатъчно вода през деня. Движа се доста, през лятото ползвам висок фактор за защита от слънчевите лъчи.

# 234
  • София
  • Мнения: 668
Моята грижа за кожата на лицето е почистване, хидратиране и пиене на много вода.

# 235
  • Мнения: 787
Винаги съм имала суха кожа. Сутрин и вечер измивам лицето си с измивен гел, после с мицеларна вода и нанасям дневен/ нощен хидратиращ крем. Пия достатъчно вода, но въпреки това кожата ми не е добре хидратирана.

# 236
  • Мнения: 268
Кожата ми е комбинирана,старая се да я почиствам и хидратирам редовно.

# 237
  • Мнения: 3 416
Не полагам достатъчно грижи напоследък, пия малко вода.

# 238
  • Мнения: 1 392
Кожата ми е суха. Нямам навика да ползвам кремове. Пия достатъчно вода. И си почиствам кожата на лицето добре

# 239
  • Мнения: 1 176
Кожата ми е проблемна и чувствителна. За да я поддържам хидратирана използвам активен лосион и крем.

# 240
  • София
  • Мнения: 879
За да поддържам кожата си хидратирана пия повече вода и използвам подходящ крем за лице.

# 241
  • Мнения: 761
Не мисля, че кожата ми е добре хидратирана, смесен тип е, в Т-зоната е мазна, а останалата част на моменти я усещам суха. Забелязвам първите бръчки и се замислям за анти ейч крем, но все още не съм избрала. Ежедневната ми грижа е сутрин измиване с гел, след това околоочен и хидратиращ крем. Вечер почиствам първо с мицеларна вода, веднага след това с гел, нанасям серум или нощен крем. Понякога през деня когато съм вкъщи и без грим, пръскам с термална вода. Веднъж седмично правя маска с хума или друг вид. От скоро пия колаген на капсули, надявам се да има ефект.

# 242
  • Мнения: 287
Мисля, че моята кожа е добре хидратирана. Почиствам си редовно лицето, използвам хидратиращи кремове, пия достатъчно вода.

# 243
  • Мнения: 112
Кожата ми е суха и много чувстителна. Ползвам продукги на Eucerin от няколко години и съм доволна. Леки неомазняващи без да ми дразнят . Доволна съм. Бих пробвала този продукт.

# 244
  • Мнения: 2 182
Не мисля, че кожата ми е добре хидратирана, но полагам усилия.
С комбинирана кожа съм, като редовно имам периоди, в които челото и бузите ми са много сухи, та дори се лющят.

Опитвам се да пия много вода,  почиствам кожата си редовно, използвам серуми и кремове за хидратация.

# 245
  • София
  • Мнения: 4 446
Старая се и полагам грижи кожата ми да бъде добре хидратирана.
Хиалуроновата киселина е съставка, присъстваща в почти всички продукти, които използвам - маски, серуми, кремове, тоници, слънцезащита.
Почиствам лицето сутрин и вечер с гел или пяна и мицеларна вода. Два пъти седмично правя маски.
Опитвам се постоянно в менюто ми да присъстват плодове и зеленчуци. Придържам се и към правилото да се пият поне два литра вода дневно.

# 246
  • Мнения: 427
Не мисля, че кожата ми е достатъчно хидратирана. Грижите, които полагам са почистване с измивен гел, мицеларна вода и дневен/нощен крем и околоочен крем.

# 247
  • Мнения: 1 565


Изтеглени са потребителите, които печелят Eucerin® Hyaluron-Filler Ултралек хидратиращ гел, срещу ангажимент за споделяне на снимки и впечатления от продукта в темата. Това са:

Oфeлия
marzeliva
Avianna
iv4enceto_91
~Анджела~
magicjo


Date Очакваме печелившите да се свържат с нас до 11.06.2020 г. на e-mail: igra@bg-mamma.com, като упоменат, че са победители в играта на Eucerin® Hyaluron-Filler и напишат потребителското си име, електронната поща, с която са регистрирани във форума и координати за получаване на наградата (имена, адрес за доставка и телефон за връзка).

Последна редакция: пн, 08 юни 2020, 17:07 от Редактор**

# 248
  • Мнения: 77
В различните сезони кожата ми има нужда от различна хидратация. Лятото и зимата съм като змия, ужас е.. забравя ли да сложа дневен крем, не мога даже да се усмихна. Пролетта и есента е по-добре..
За хидратация ползвам крем и сутрин и вечер. От продуктите на Eucerin, кремът Eucerin Aquaporin ми действа страхотно, формулата е лека и приятна, без натрапчива миризма, попива бързо, не омазнява.
Този Хиалурон Филър гел може ли да замести изцяло кремът за лице? как се ползва? смисъл заедно с крем или? Ще съм благодарна отговори Simple Smile

Здравейте, Gallaa,

Гелът може да се използва самостоятелно или в комбинация с крем. Когато се използва самостоятелно, се залага на хидратацията, която той предлага. Ако се ползва в комбинация се слага първо гелът, после друга грижа, например слънцезащита или друг крем. В зависимост от кожата, за някои хора е достатъчно да използват само гела, други се нуждаят от допълнително подхранване. Винаги е препоръчително да се използвате слънцезащита, тъй като гелът няма слънцезащитен фактор.

Поздрави,
Екипът на Eucerin

# 249
  • Мнения: 1 565


Темата е отново отключена, за да могат Oфeлия, marzeliva, Avianna, iv4enceto_91, ~Анджела~ и magicjo да споделят своите първоначални впечатления и снимки на Eucerin Hyaluron-Filler Ултралек хидратиращ гел.

# 250
  • Мнения: 761
Получих Eucerin Hyaluron-Filler Ултралек хидратиращ гел. Много благодаря! От няколко дни го използвам сутрин и вечер след почистване на лицето. Консистенцията на продукта е гелообразна и прозрачна. Едно изпомпване е достатъчно за цялото лице, първоначално леко лепка, но много бързо се абсорбира от кожата и я оставя свежа. Не се усеща омазняване. Определено Eucerin Hyaluron-Filler Ултралек хидратиращ гел ще присъства в грижата ми за кожата за в бъдеще!


#ревю

# 251
  • Мнения: 278
Много благодаря за наградата! Изключителен продукт! Получих Eucerin Hyaluron-Filler Ултралек хидратиращ гел и определено мога да кажа, че и занапред ще купувам този продукт. Хидратира кожата и оставя усещане за свежест и лекота. Може да се използва като основа преди крем или грим или като самостоятелен продукт - пробвах и по двата начина и съм очарована. На моята кожа се отразява много добре без да я омазнява. #ревю

Последна редакция: ср, 24 юни 2020, 09:42 от Avianna

# 252
  • Мнения: 1 556
Здравейте Simple Smile Много съм щастлива, че имах възможността да наредя това малко съвършенство до останалата ми козметика.
 
Въпреки, че разфасовката изглежда мъничка, Eucerin Hyaluron-Filler Ултралек хидратиращ гел се разнася изключително бързо и лесно, като само едно натискане на помпичката е достатъчно да покрие цялото лице и в този смисъл бих го нарекла доста икономичен. Опаковката е много сполучлива и хигиенична, не се налага да се пипа с пръст и да се замърсява целият продукт, както се случва с опаковките на стандартните кремове.
Въпреки лекотата си, за моята кожа Eucerin Hyaluron-Filler Ултралек хидратиращ гел е съвсем достатъчна грижа, след него изчезва сухотата и опъването по кожата, като оставя чувство за подхранено и хидратирано лице през целия ден. Гелообразната и прозрачна консистенция на продукта ми върши работа и като чудесна основа за грим, без да ми натежава под фон дьо тена и без да омазнява допълнително в жегите. Ароматът му е разкошен и ненатрапчив. Eucerin Hyaluron-Filler Ултралек хидратиращ гел със сигурност става част от козметиката, която ще продължа да използвам с удоволствие и вбъдеще. 


#ревю

# 253
  • София
  • Мнения: 4 446
Благодаря за предоставената ми възможност да изпробвам Eucerin Hyaluron-Filler Ултралек хидратиращ гел!

Eucerin Hyaluron-Filler Ултралек хидратиращ гел е в много изчистена, компактна и удобна за използване опаковка. Дозаторът е много прецизен. Количеството, което е необходимо, за да покрие цялото лице наистина е една помпичка от продукта, което го прави и изключително икономичен.

Eucerin Hyaluron-Filler Ултралек хидратиращ гел е с прозрачна гелообразна консистенция и лек, ненатрапващ се аромат. Изключително бързо попива в кожата на лицето, без да остава лепнещ филм и я прави много мека, нежна, подхранена и хидратирана. Чудесно се комбинира и с други продукти.

За моята кожа, която е нормална към суха и чувствителна, Eucerin Hyaluron-Filler Ултралек хидратиращ гел се оказва подходящ продукт за незабавна, интензивна и дълготрайна хидратация.
С удоволствие ще продължа да използвам Eucerin Hyaluron-Filler Ултралек хидратиращ гел!
#ревю

# 254
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Здравейте и от мен.

Вече цяла седмица ползвам Ултралек хидратиращ гел на Eucerin Hyaluron-Filler и останах приятно изненадана.
Много ми допадна аромата, който напомня на класически крем, но с добавен лимон и е изключително приятен. Свеж и 'пухкав' в същото време.



Текстурата не е течна, а плътна и това прави разнасянето много лесно. Гелообразна е, но не се разтича и в същото време попива бързо. Не оставя никакъв филм. Както и другите дами са споделили, една помпичка е нужна и покрива цялото лице. А дозатора е наистина прецизен, което прави употребата удоволствие и продукта икономичен.




Ефекта е гладко лице със заключена в дълбочина влага и моментална лека худратация. Но при мен крема е почти задължителен. Кожата ми е суха, затова и не мога да остана само по него. Ако съм правила хидратираща маска, тогава оставам с гела. Преди нанасянето на фдт обаче, по-добре се чувствам с крем.

Продукта ми хареса и бих подновила отново следващото лято.

#ревю

# 255
  • Пловдив
  • Мнения: 4 692
Искам да благодаря за наградата! Получих Eucerin Hyaluron-Filler Ултралек хидратиращ гел и вече няколко дни го ползвам. Много приятно съм впечатлена от ефекта му върху моята кожа, която е нормална към суха.
     

 Продуктът е в хигиенична опаковка - стъклено шишенце в приятен светъл тюркоазен цвят с удобна помпичка. Текстурата е прозрачна, геолообразна и се разнася изключително лесно на кожата. Има лек, приятен аромат. Бързо попива, а кожата става гладка, отлично хидратирана, освежена и озарена. Ползвах  Eucerin Hyaluron-Filler Ултралек хидратиращ гел самостоятелно и кожата ми е супер хидратирана. Ползвах го и с крем, нанесен върху него  – чудесна основа е и за крем. Много съм доволна и ще продължа да ползвам с удоволствие Eucerin Hyaluron-Filler Ултралек хидратиращ гел.

#ревю

# 256
  • Мнения: 1 565


Благодарим на всички потребители за участието в кампанията!
Благодарим и на Oфeлия, marzeliva, Avianna, iv4enceto_91, ~Анджела~ и magicjo, които споделиха в темата своите впечатления и снимки.

Общи условия

Активация на акаунт