Незабавна интензивна хидратация с Eucerin® Hyaluron-Filler

  • 7 066
  • 256
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 667
Добрата хидратация е предизвикателство за мен. Кожата ми винаги е била суха, чак до лющене на места. Почиствам с проукти за чувствителна кожа, със сапун ме мога да си позволя Blush, овлажняващи кремчета, слънцезащита...

# 46
  • София
  • Мнения: 2 096
Опитвам да  е достатъчно хидратирана кожата на лицето ми, но не си позволявам много козметика, защото не всяка понася на кожата ми - суха под очите и на бузите, а мазна и чувствителна в Т-зоната. Подбирам кремовете на Eucerin, по-точно предпочитам точно Hyaluron-Filler.

# 47
  • Мнения: 1 327
Не мисля, че е добре хидратирана.
Измивам, подсушавам и използвам крем за лице, пия много вода.

# 48
  • София
  • Мнения: 833
Опитвам се да поддържам кожата си хидратирана, но понякога имам неприятно усещане за опъване. Започнах да пия повече вода, ползвам и повече кремове, но понякога доста се изсушава, особено в зоната около очите.

# 49
  • Мнения: 954
Използвам крем за лице и маски с хидратиращ ефект, старая се и да консумирам повече вода.

# 50
  • Мнения: 507
Използвам хидратиращи кремове, пия по много вода.

# 51
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Средна работа е моята кожа.Ползвам почистващ гел ежедневно и дневен и нощен крем за лице.Маска веднъж седмично.

# 52
  • Мнения: 1 099
Сравнително добре хидратирана е, според мен. Използвам нощен крем.

# 53
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 750
Според мен кожата ми не достатъчно хидратирана. Старая се да я хидратирам с ежедневни грижи - серуми, кремове и маски, както и да пия много вода.

# 54
  • Мнения: 795
Опитвам се да я поддържам максимално хидратирана, въпреки че с всяка изминала година става все по-трудно. Освен че ползвам продукти за хидратация, гледам да пия много вода и консумирам предимно плодове и зеленчуци с повече вода в тях.

# 55
  • Мнения: 68
С напредването на възрастта, кожата ми става все по-суха и дехидратирана.

# 56
  • Мнения: 529
Мисля, че кожата ми е добре хидратирана, защото не усещам нито опъване, нито нещо друго. Ползвам качествени дневни и нощни кремове и козметика за почистване на лицето. 

# 57
  • Мнения: 308
В различните сезони кожата ми има нужда от различна хидратация. Лятото и зимата съм като змия, ужас е.. забравя ли да сложа дневен крем, не мога даже да се усмихна. Пролетта и есента е по-добре..
За хидратация ползвам крем и сутрин и вечер. От продуктите на Eucerin, кремът Eucerin Aquaporin ми действа страхотно, формулата е лека и приятна, без натрапчива миризма, попива бързо, не омазнява.
Този Хиалурон Филър гел може ли да замести изцяло кремът за лице? как се ползва? смисъл заедно с крем или? Ще съм благодарна отговори Simple Smile

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 1 309
Кожата на лицето ми не е добре хидратирана, напоследък не мога да намеря правилните продукти, подходящи за сезона.

# 59
  • плевен
  • Мнения: 451
С удоволствие бих пробвала Eucerin.Ползвам  хидратиращ кремза лицето ,за околоочният контур и веднъж седмично правя  подхранваща маска.

Общи условия

Активация на акаунт