The Handmaid's Tale - Тема IV - "Nolite te bastardes carborundorum"

  • 32 923
  • 752
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 11 700
И още една новина, ще има и сезон 5 Misc Loudspeaker

# 46
  • София
  • Мнения: 27 021
Отлично. Simple Smile

# 47
  • Мнения: 1 446
Честно казано се надявах с четвърти сезон да приключи. Според мен прекалено ще се разводни. Още в трети сезон някои серии вървяха доста тегаво. Май последната спаси сезона Simple Smile

# 48
  • София
  • Мнения: 2 521
4-ти сезон излъчен ли е?

# 49
  • Мнения: 6 843
4-ти сезон излъчен ли е?
Не, догодина.

# 50
  • Варна
  • Мнения: 2 295
Сега видях колко епизода щял да бъде сезон 4 https://scifi.bg/novini/2020/12/the-handmaid-s-tale-podnoven-za-peti-sezon/

# 51
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Най- после изгледах първите два сезона! Първо прочетох книгата, разбира се. Но и тя, и сериалът си имат своето въздействие. За мое учудване, малката ми дъщеря го гледа с мен( на 11 е), много й хареса.
За момента в Амазон, където гледах, трети сезон не е безплатен, та съм леко назад. Още втори сезон имаше прекалено скучни и дълги "празни сцени" и пълнеж, надявам се трети да не е съвсем зле! Спойлерите не ми пречат, интересни са ми( за тук специално, за други сериали не понасям).

Последна редакция: пт, 22 яну 2021, 10:03 от Тарталета

# 52
  • София
  • Мнения: 11 700
Давай втората книга чети докато чакаш Grinning

# 53
  • Мнения: 1 790
И още една новина, ще има и сезон 5 Misc Loudspeaker

Е да, но 4ти- сам 4 епизода........Confused
За мое учудване, малката ми дъщеря го гледа с мен( на 11 е), много й хареса.


Олее и моята е на 11, но не бих го гледала с нея. Дори аз събувах кошмари от някои сцени

# 54
  • Мнения: 47 898
Аз го гледах със синът ми, съвсем малко по-голям е. Определено е кошмарен,. Но повдига много въпроси.

# 55
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Кошмарен е, три дни сънувах само по темата. Малката не е много впечатлителна, много обича филми на ужасите, а Прислужницата й беше интересен по друг начин. Повдига въпроси много да, говорихме си по много от тях, докато го гледаме.

# 56
  • София
  • Мнения: 11 700
Хора има нов трейлър! Сериала се връща този април Hug
28.04
https://youtu.be/pmcWPOH4Yqw

# 57
  • Мнения: 6 843
Лелеее, нямам търпение! Началото на април ще изгледам първите три сезона, не че не съм ги гледала по три пъти вече.

# 58
  • Мнения: 1 790
Ооу, супер! Как ще ичакам до края на април не знам!

# 59
  • Вестерос
  • Мнения: 38 198
Тийзърът е много добър.

Общи условия

Активация на акаунт