Пъзели 29

  • 48 396
  • 730
  •   1
Отговори
# 330
  • Варна
  • Мнения: 36 605
Не знам какво ги правите вашите пъзели ама аз мойте ги рамкирам и окачам по стените вкъщи. Имала съм случай на липсващо парченце, напаснах на мястото такова с подобен цвят от един друг пъзел, на който частите му бяха, така да се каже резервни Simple Smile Освен това от един копирен център до работата ми ми казаха, че могат да ми изработят липсващото. Хич не се учудвам, те такива джаджи правят, та едно парченце ли ще им се опре... Не се възползвах, защото го напаснах от резервните, но го имам като вариант.

# 331
  • Мнения: 1 979
Аз досега не съм рамкирала пъзел, развалям ги и по кутиите.Единствено с Мона Лиза, която редих скоро не знам какво да правя.Синът ми настоява да го рамкираме, обаче идея нямам къде може да го поставим..
Вчера си поръчах мини пъзел по моя картинка

ще го използваме за читателския дневник, който правим заедно с дъщеря ми Simple Smile

# 332
  • Мнения: 4 032
Малко коте, после продаваш ли ги пъзелите? Имаш много хубави пъзели, които бих си взела от теб, за да ги наредя

# 333
  • София
  • Мнения: 9 850
ioana_g, тук продажбата е забранена. Иначе да, не ги събирам, че мястото вече не ми стига Simple Smile Може да ме намериш във ФБ.

# 334
  • Мнения: 3 376
Не знам какво ги правите вашите пъзели ама аз мойте ги рамкирам и окачам по стените вкъщи. Имала съм случай на липсващо парченце, напаснах на мястото такова с подобен цвят от един друг пъзел, на който частите му бяха, така да се каже резервни Simple Smile Освен това от един копирен център до работата ми ми казаха, че могат да ми изработят липсващото. Хич не се учудвам, те такива джаджи правят, та едно парченце ли ще им се опре... Не се възползвах, защото го напаснах от резервните, но го имам като вариант.

Как се казва този копирен център , за да ги намеря във ФБ и да си поръчам изработка на 1 парче , защото плановете ми за рамкиране на пъзела отидоха по дяволите.

# 335
  • Варна
  • Мнения: 36 605
Бътерфлай, във Варна е. И момчето искаше да му го занеса на място, по някакъв начин да сканира липсващото парче (по празното място, предполагам, но не задълбах в обяснения) и после той си знае как да го изработи. Май и кутията искаше, заради картината. Не помня вече как точно го обясни, защото не ми се наложи. Както казах, пригодих парче от друг Simple Smile Ако си варненка, ще ти напиша адрес.

# 336
  • Мнения: 1 979
Butterfly:3,  ти ли загуби парчето или така ти го продадоха?Помня, че се похвали, като получи пъзела, че всичко е наред, но ако са ти го изпратили с липсващо парченце е много некоректно.

Последна редакция: вт, 23 юни 2020, 13:30 от vox

# 337
  • Мнения: 3 376
Бътерфлай, във Варна е. И момчето искаше да му го занеса на място, по някакъв начин да сканира липсващото парче (по празното място, предполагам, но не задълбах в обяснения) и после той си знае как да го изработи. Май и кутията искаше, заради картината. Не помня вече как точно го обясни, защото не ми се наложи. Както казах, пригодих парче от друг Simple Smile Ако си варненка, ще ти напиша адрес.

Чудесно!!! Аз съм студентка във Варна, драсни ми на ЛС адреса , благодаря! Simple Smile

Butterfly:3,  ти ли загуби парчето или така ти го продадоха?Помня, че се похвали, като получи пъзела, че всичко е наред, но ако са ти го изпратили с липсващо парченце е много некоректно.

Така ми го продадоха. Писах на момичето, дали не е у тях някъде парчето, но тя каза , че повече от година не са го редили и не е при нея . Съответно аз й предложих да върна пъзела, и да си купя друг от амазон, но тя отказа да й върна пъзела. Преведе ми парите по картата. Така че, явно е съвестна жената. Поне парите ми възстанови.

# 338
  • Мнения: 1 979
Ясно, дано се получат нещата с липсващото парченце и да покажеш готовия пъзел тук.На мен досега не ми се е случвало да липсва парче (чукам на дърво)

# 339
  • Мнения: 2 223
На мен ми се е случвало, но така и не разбрах дали аз го затрих, или така беше. Направих diy, ама тоя целият пъзел беше мега крив и това беше само капка в морето 🤣
Иначе аз ги рамкирам, сРъце ми не дава да разваля. Затова и спрях да си купувам.

# 340
  • Мнения: 3 376
Да се похваля.
Дойде ми пратката, но не знам дали ситуацията е комична или плачевна.
Чакам аз днес да пристигне пратката ми от Спиди, защото получих съобщение по вайбър , че ще е между 14:30 и 15:30 часа. Платих поръчката в озон с карта, защото в момента нямам пари в брой.
И съответно 14 минава, 15 минава, 16 минава,17 часа минава - пратка няма! Викам какво става, я да проследя да видя къде е в момента. И какво да видя? Някой  Илие, я е подписал/а и взел/а пратката. Мале , побеснях! Ще дам аз 60 лв и накрая друг ми взима пратката. Обаждам се аз до спиди и вече ще вдигам скандал жесток.  Така и куриера ми вдига и ми вика "Ами аз Ви познавам и за да не Ви разкарвам, влязох у вас и я оставих на стълбите Ви между тротинетките и с оставянето на пратката се подписах, че сте я взели." И аз ???????????? Слязох да видя и наистина беше там пратката и му потвърдих, че я намерих .
Та, мисълта ми е, че аз ако не се бях обадила, нямаше от къде да знам, че е дошла пратката още в 13 часа. Можеше човека поне да се обади, да каже, да предупреди... Аз да не съм Ванга?! Важното е, че пратката наистина е при мен Grinning .

Така, споделям мнението на Сладко коте, че този път и аз нямам подарък от озон, а направих поръчка 60 лв. Това си е разочароващо. Преди това съм правила 3 поръчки между 15-20 лв и все имах подаръци, а сега - няма. Явно са на принципа да те подлъжат и да те мотивират да направиш по-голяма поръчка, нищо че вече съм им редовен клиент...
Малко се разочаровах, че кутията на пъзела ми е жестоко смачкана, а на ъгъла е толкова обелено, че не е истина, направо скъсано. Но , важното в случая е, пъзела да е ок и да няма липси. Неразпечатано е, новичко е, не е ползвано, вижда се. Просто е смачкано и скъсано.


Ето и да се похваля.



Надявам се, че пъзела не е труден и лесно ще го наредя. Да видим и дали ще ми хареса марката, че е много хвалена. Simple Smile

# 341
  • Мнения: 2 223
Аз съм получавала и не съм получавала подарък за поръчки на различни стойности. Като цяло маса време ми пращаха дискове, което не ми беше ок, защото няма къде да ги гледам. Като цяло със и без дъвки или диск, ми е все едно.
Но това с оставянето на стълбите е пълен потрес. Думи нямам...

# 342
  • Мнения: 5 297
Въпросните дискове аз хвърлих, не гледам такива филми. Запазих само един с любима анимация на дъщерята от преди много години. Дъвки също получих. За оставената пратка бих се оплакала, ами ако някой я беше взел преди теб?

# 343
  • Мнения: 3 376
Ами, а де! Много некоректно и безотговорно, защото реално как ще докаже, че ми е дал пратката? Никак, той сам се е подписал, а не аз. И реално могат хем да го глобят, хем трябва после той да вади от джоба си, за да ми купи същите неща, които съм поръчала. Аз се чудех да подам оплакване в Спиди направо директно, но още не съм решила окончателно. Потрес си е.
Чудех се и да направя рекламация на пъзела и да ми го пратят с нормална кутия, но май няма нужда да го правя на въпрос.

# 344
  • Мнения: 5 297
Смъмри самия куриер, да не го прави друг път.

Общи условия

Активация на акаунт