Пъзели 29

  • 48 377
  • 730
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 4 032
Един нов и от мен

# 631
  • Мнения: 2 907
И от мен един лидълски:

# 632
  • Мнения: 1 979
Sivi, скоро ли си го купувала? Много ми хареса. Не знаех, че в Лидл продават пъзели. Как  е като качество?

# 633
  • Мнения: 2 907
Sivi, скоро ли си го купувала? Много ми хареса. Не знаех, че в Лидл продават пъзели. Как  е като качество?
От преди два месеца е някъде, но чак сега му дойде реда. Иначе е Клементони марката и като качество за 9те си лева е добър. Частите си пасват идеално.

# 634
  • Мнения: 6 902
Ох, голяма краста, тази седмица получих два на Гибсън от Озон, днес гледам, че са още намалени и поръчах още 3 Rolling Eyes

# 635
  • Мнения: 4 032
И вторият е готов

# 636
  • Мнения: X
Сезонът на пъзелите и при нас е открит. Започнат снощи.. но не знам кога ще е готов, че малко съм загубила тренинг

# 637
  • Мнения: 326
Озон отново имат намаление на пъзели.

# 638
  • Мнения: 153


Ето и един от мен, марката е Heye, 2000

# 639
  • по света... (иначе от Пловдив)
  • Мнения: 106
Колко хубаво се раздвижи темата Simple Smile Kiss Големи красоти качвате.
Ние за пръв път редим 2000 части. Много приятен за подреждане, хубав кът и интересни парчета. Марката е Cobble Hill

# 640
  • Мнения: 2 373
Много е хубав!
Един шоколадов от мен:)

# 641
  • София
  • Мнения: 8 561
Озон отново имат намаление на пъзели.
ако не спрат с намаленията, накрая ще живеем заринати в пъзели... Днес поръчах още два Grinning

# 642
  • Мнения: 2 373
Аз засега имам купчинка ненаредени и не си харесах нищо. Иска ми се да намалят много серията на Зозовил, те ми се редят😊 Сега редя един от тях.

# 643
  • гр.София
  • Мнения: 1 628
Озон отново имат намаление на пъзели.
ако не спрат с намаленията, накрая ще живеем заринати в пъзели... Днес поръчах още два Grinning

Ох, и аз все се заричам, че повече няма да поръчвам (имам много за редене, а време-не), но не мога да устоя и съм заредила кошницата с още 4 нови. Започнала съм един 1000 части на Schmidt, но много бавно върви. На картинката е много красив зимен пейзаж, но парченцата са толкова еднакви, че изобщо не мога да го подхвана както трябва

# 644
  • Мнения: 6 902
Завърших този. Доволна съм от Gibsons като качество, много дебели парчета, пасваха си добре. Толкова ми беше приятен за редене, че подхващам втори от същата марка.

Общи условия

Активация на акаунт