кога започнахте да купувате нещата за бебето?

  • 7 082
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
с 1-вото: след като родих
с 2-рото: 5-7 дни преди да родя

# 16
  • Мнения: 1 008
Мисля да е след като се роди или малко преди това, защото имам много горчив опит.... Първият път купих дрешки още в 5-тия месец, но загубихме бебето и сега ми е толкова ужасно да ги гледам тия дрешки... скрила съм ги да са ми надалеч от очите....  Cry Да се роди живо и здраво бебето, покупките са най-лесната работа...

# 17
До сега не сме купували нищо!!!
Разбира се обикаляме и си харесваме мебели за детската стая - и мястото сме измислили как
да ги подреждаме, ваничка, сладурски дрешки и др.,
но аз съм малко суеверна и мисля да купя предварително само необходимите за раждането неща и докато сме с
бебчо в болницата тати да купи другите  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 3 042
И двата пъти пазарувах щом влязох в 7м.

# 19
  • София
  • Мнения: 376
още към 6-тия месец. започнаха да изпадат страшно изгодни оферти за количка, легло и т.н. и почнахме да купуваме  Laughing

# 20
  • София
  • Мнения: 35 957
6-7 месец

# 21
  • Мнения: 144
аз започнах в 9 месец,но савета ми е пазаруваи сега за6тото после натежава а и  си в очакване,поне с мен бе така

# 22
  • Мнения: 693
сега съм 34 седмица взела съм само помпа за кърма но вече гледам и до края на месеца смятам да купя някои неща а количката и леглото ще избера за да може дори да ме изненада по-рано да съм си ги харесала аз но за копуване може да изчакам и средата на деветия въпреки че много обичам да пазарувам и нямам търпение дори да се роди по-рано докато съм в болнцата таткото и свекито ще имат време да ги купят и подготвят но повечето дребни неща ще взема най-късно началото на деветия месец

# 23
  • Мнения: 3 760
Към края на 8-я месец.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Вкрая на 8я,но родих в началото на 9 я и не бяхме готови.Докато бяхме в болницата татито се справи перфектно.

# 25
  • София
  • Мнения: 3 249
Ами ние някои неща си ги взехме още в началото на 4-я месец, защото ни харесаха и бяха на добра цена. Снабдихме се и с легло вече. В момента чакам да излязат зимните дрехи за новородени и почвам и с тях.
С татито сме решили да набавяме всичко поетапно. За накрая ще оставя само нещата, които имат срок на годност - помпа, стерилизатор, евентуално количка. Но пак ще ги купя предварително, поне така съм решила.

# 26
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
По-добре си купи каквото е нужно по-отрано, да не стане като мен - аз отлагах до последния момент и тъкмо бях решила на следващия ден да ходя на пазар и взех, че през нощта влязох да раждам. Така сама можеш да избереш всичко за бебето, а не някой друг.

# 27
  • Мнения: 369
След като влязох в 9м започнах с подготовката за мен за болницата и за бебка . А за детската ми трябваше само легло което взехме ( и нещата за него) още към 7м .

# 28
  • Мнения: 1 448
В началото на деветия, а кошарката мисля, че я поръчахме преди това  Hug

# 29
  • Мнения: 3 932
Oколо 2 месеца преди термина започнах да преглеждам броеве на бебешки списания, които бях купувала преди и си направих списък на нещата, които ще ни трябват. Постепенно си ги накупихме с голям кеф едно по едно...Количката я купихме след раждането (не си спомням по каква причина  newsm78)
 Peace

Общи условия

Активация на акаунт