кога започнахте да купувате нещата за бебето?

  • 7 081
  • 60
  •   1
Отговори
# 45
В деня, в който разбрах, че сам бременна не излязо да пазарувам, но излязох на следващия. Дрехите ми бяха готови в края на 4-тия. Количката и седалката за колата в 6-тия, стаята и мебелите на бебето в 7-мия. Накрая купувах само рокли, защото разбрахме пола по- късно.

# 46
  • София
  • Мнения: 100
Аз започнах в 8 месец, преди това ходехме по магазините и набелязвахме.

# 47
  • Мнения: 1 544
Към 7-мия месец  Peace

# 48
  • Мнения: 321
Въпреки всички поверия, за първо бебе да не се копува предварително. Аз започнах да копувам през 6- 7 месец. До края на осмия си бях купила всичко без количка. Дрешките бяха изпрани и изгладени още преди да отида да родя.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 398
Към 7-я месец купих първите дрешки.До 9-я месец имах необходимите неща за бебо .Количката и столчето  за кола ги взехме като се роди.Първите дни може и без тях.

# 50
  • Мнения: 27 524
Преди да забременея  Mr. Green

Купувай, купувай, нека ти е готово всичко, после няма да ти е до това. Тези суеверия...  Stop

# 51
  • Мнения: 8 505
Започнах рано (не помня кога точно).Не съм се връзвала на това,че до 3.,6. или който и да е там месец не трябва да се купуват неща за бебето.Само количката купихме след като се роди (преди това нямахме кола,за да я транспортираме).

# 52
  • Мнения: 88
аз мисля чак към 8-мия месец да копувам,какво купихте до сега мами и какво е нужно да се купи на мен ми е първа бременност и незнам какво трябва да се копува

# 53
  • Мнения: 8 917
Аз съм в 30 г.с. и се чудя дали трябва вече да започна да купувам вещите за бебето?
За сега сме купили само обзавеждането за детската стая, но още не сме сглобили мебелите.
Кога трябва да купя дрешките, ваничката за къпане и всички принадлежности, които са необходими?
Вие кога започнахте да купувате?
Аз се развихрих с пазаруването като влязох в 9-я месец - исках ние да си купим нещата, които ни харесват, а не след това бабите и съпругът ми Peace

# 54
аз чак към 7 или 8-мия месец,за количка още се чудя дали да е от тез с 4-те колелета или от ония с 3-те ,ви коя количка предпочитате  Grinning

# 55
Според мен традицията и поверията трябва да се спазват.

Купуването е най, най-лесната работа. Нещата могат да се купят за 2-3 дни, ако сте набелязали все пак предварително основните неща - легло, количка, ваничка,....

Има много случаи, където жените започват прекалено рано да купуват и после за нещастие тези неща си остават в гардероба.

Така, че моят съвет е - не викайте дявола.

Пък и ще видите, че от дрехи,...биберони,...джунджурии няма да може да се отървете. Цялата рода ще ви затрупа с тях.

Хайде от мен, довиждане.
Ако някой мисли другояче, да пише.

# 56
  • София
  • Мнения: 6 798
Ами ако беше прочела темата, щеше да видиш, че 99% мислим по друг начин, ама...няма кой да чете явно.

# 57
  • София
  • Мнения: 5 079
Веднага след като научих хубавата новина! При това - с голямо удоволствие! Wink

# 58
  • Мнения: 64
аз от 5-ия месец. Но само за детската стая. Дрехи не бях купувала и добре, че не бях- малката има толкова много дрехи от подаръци, че повечето не са слагани нито веднъж- станаха й малки преди да им дойде реда. Чакам с нетърпение да порастне даже малко, че да почна да й купувам аз, да си начешя крастата! Laughing

# 59
  • Мнения: 31
Аз започнах да пазаря още в 6-ти месец и се радвам че така съм направила, защото родих 40 дни преди термина, така че всичко ми беше готово и не се наложи да ангажирам никой с покупките.

Общи условия

Активация на акаунт