Обзор 2020 г.

  • 39 061
  • 380
  •   1
Отговори
# 90
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
То вече си е страшно  50% от летния сезон тук премина - а не е започнал.

Някои тотално се отказха да започват.  
То е подиграветелно активен ковид сезон/40% запълняемост/  15 юли до 15-20 септември....

А най-лошото   което е доста вероятно вече -  сезон от 1 август до 15 септември  е направо дивотия.

Не виждам и как ще си марят персонал за два месеца работа още повече  вече са смъкнати заплатите -  750 лева е масовята заплата  това кратко лято в туризма на редовия персонал... . само главните готвачи вземат хубави заплати.

# 91
  • В.Търново
  • Мнения: 6 689
Тия от НИК Травел цял следобед не ми вдигат. Голямо криене....

# 92
  • Мнения: 215
Търся едностаен апартамент или студио с добра локация, на първа линия и с кухненски кът с възможност за готвене. Никога не съм била в Обзор, а се коментират предимно големи хотели. Дали може да препоръчате нещо, ще сме с дете и не ми се рискува.

# 93
  • Мнения: 728
Мирамар имат остъпка от -25% за месец Юли.
Бяха много благосклонни и въпреки че нашата резервация беше направена преди да обявят намалението пак ни намалиха от цената.

Резервацията съм я правила директно през хотела на емайла им.

# 94
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Как няма да намалят като са в паника вече всички по черноморието.....
минимум до 15 юли няма да има западни туристи бг.куротите!
....чува се от днес и че до 31 юли няма да има туристи от ЕС по бг.морето....тук са само живеещите със собствени имоти.

Всички пристигащи полети от ЕС на летище сарафово и варна  са отменени до 14 юли засега....с вероятност и до 28 юли да се отменят.

# 95
  • Мнения: 1 738
А не е така. Мирамар се понапълни с немски туристи. И съответно и услугите се подобриха. Леко обидно ми е, но пък съм доволна, че получавам това, за което съм платила. Напрягам се, защото всички щъкат навсякъде. Мерките са малко отбий номер, но  това е положението. Дано няма коронясали наоколо.

Последна редакция: пт, 03 юли 2020, 15:02 от *PipiLota*

# 96
  • На зелено
  • Мнения: 655
А не е така. Мирамар се понапълни с немски туристи. И съответно и услугите се подобриха. Леко обидно ми е, но пък съм доволна, че получавам това, за което съм платила. Напрягам се, защото всички щъкат навсякъде. Мерките за малко отбий номер, но  това е положението. Дано няма коронясали наоколо.

А шезлонгите около басейните как са организирани? Има ли разстояние?

# 97
  • Мнения: 1 738
До вчера и на плажа и на басейна бяха на разстояние. Днес ги посгъстиха.

# 98
  • Мнения: 728
До вчера и на плажа и на басейна бяха на разстояние. Днес ги посгъстиха.

Още ли работи само основния ресторант?

# 99
  • Мнения: 1 738
Снек бара работи през деня. Отвориха  плажния бар. Корабчето със сигурност не работи. The Blue работи като а ла карт. Този, който е до основния ресторант, работи само за среднощна закуска.

# 100
  • София
  • Мнения: 1 250
И в Сънрайз ол суит има чужденци.  До тук чух руска, румънска и немска реч..Нямам идея, може да идват с коли.

# 101
  • Мнения: 427
Значи немците се явиха в Мирамар и качеството се е вдигналало! Има ли промяна в разнообразието на храната?

# 102
  • Мнения: 1 686
Не е от немците... От заетостта е..

# 103
  • Мнения: 17
Здравейте, търсих хотел на първа линия в Обзор и открих доста добра оферта за този хотел в букинг, който е на южния плаж: http://www.booking.com/Share-lDjwsC
Може ли някой да сподели подробности/отзиви за хотела , плажа и морето до него.

# 104
  • Sofia
  • Мнения: 3 808
Здравейте, търсих хотел на първа линия в Обзор и открих доста добра оферта за този хотел в букинг, който е на южния плаж: http://www.booking.com/Share-lDjwsC
Може ли някой да сподели подробности/отзиви за хотела , плажа и морето до него.
Хъмм странно, на мен тези снимки ми излизат за хотел Марина Сандс Обзор и току що резервирах! Трябва ли да се притеснявам? Моля някой по-запознат с хотелите в Обзор да помогна в случая!
Предварително благодаря 😀

Общи условия

Активация на акаунт