Обзор 2020 г.

  • 39 026
  • 380
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 728
Здравейте, търсих хотел на първа линия в Обзор и открих доста добра оферта за този хотел в букинг, който е на южния плаж: http://www.booking.com/Share-lDjwsC
Може ли някой да сподели подробности/отзиви за хотела , плажа и морето до него.
Хъмм странно, на мен тези снимки ми излизат за хотел Марина Сандс Обзор и току що резервирах! Трябва ли да се притеснявам? Моля някой по-запознат с хотелите в Обзор да помогна в случая!
Предварително благодаря 😀

Не се притеснявайте. Конкретно линка за букинг излиза, че това е апартамент в този комплекс. В описанието го пише Simple Smile

# 106
  • Sofia
  • Мнения: 3 772
Kika, благодаря Ви! Simple Smile Знам, че хотелът е в нищото, но това не ме притеснява, четох уж добри отзиви, дано да не се разочароваме.Simple Smile

# 107
  • Мнения: 17
Здравейте, търсих хотел на първа линия в Обзор и открих доста добра оферта за този хотел в букинг, който е на южния плаж: http://www.booking.com/Share-lDjwsC
Може ли някой да сподели подробности/отзиви за хотела , плажа и морето до него.
Хъмм странно, на мен тези снимки ми излизат за хотел Марина Сандс Обзор и току що резервирах! Трябва ли да се притеснявам? Моля някой по-запознат с хотелите в Обзор да помогна в случая!
Предварително благодаря 😀

Не се притеснявайте. Конкретно линка за букинг излиза, че това е апартамент в този комплекс. В описанието го пише Simple Smile
Iseto6, имате ли някаква информация за хотела? Аз сега се колебая дали да резервирам през букинг, дали се ползва цялото описание на ол инклузива, след като е частен апартамент. Вие през кой сайт резервирахте за Марина Сандс Обзор?

# 108
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
За Марина сендс резервирах през Визит. От 13 юли сме там. Ще пиша как е. На Ultra all е. Предполагам - гладни и жадни няма да останем. Дано и плажа и хигиената са ок.

# 109
  • Мнения: 17
За Марина сендс резервирах през Визит. От 13 юли сме там. Ще пиша как е. На Ultra all е. Предполагам - гладни и жадни няма да останем. Дано и плажа и хигиената са ок.
Благодаря Ви!

# 110
  • Мнения: 36
Здравейте, някой може ли да сподели отзиви за къща за гости Теона?

# 111
  • Мнения: 1 429
Миналата година звънях за тази къща Теона,тъкмо я бяха завършили,даже около къщата имаше още пръст,не бяха оформени тревни площи, много любезен беше собственика.И цената беше ок.120 лв на вечер и май закуска имаше,а ние сме с три деца.В последния момент се отказах,но според мен си отговаря на снимките.Най-малкото всичко е ново.И аз бих се радвала някой,ако сподели мнение.

# 112
  • Sofia
  • Мнения: 3 772
Viki89, аз резервирах през букинг.
Див заек, били ли сте досега в хотела?  Ще се радвам да споделите отзиви. Ние сме седмицата след Вас. Надявам се да е чисто и спокойно. Simple Smile
Приятна почивка Ви желая. 😀

# 113
  • Мнения: 17
Viki89, аз резервирах през букинг.
Див заек, били ли сте досега в хотела?  Ще се радвам да споделите отзиви. Ние сме седмицата след Вас. Надявам се да е чисто и спокойно. Simple Smile
Приятна почивка Ви желая. 😀
Iseto6 аз също искам да направя резервация през букинг, зададох въпроси на апартаментите какво се включва в олинклузива, но още нямам отговор. Според вас дали ще се ползва всичко, което е включено в пакета на Марина сандс?

# 114
  • Варна
  • Мнения: 323
Момичета, днес пътуваме към Варна и искаме да плажуваме в Обзор. Никога не сме били на плаж там. Може ли да ми препоръчате такъв с шезлонги и чадъри, и да има къде са се паркира. Благодаря!

# 115
  • Мнения: 781
Здравейте, дали сега има представления в амфитеатъра?Лунапаркът работи ли? Препоръчайте ми и ресторант около парка с вкусна храна на прилични цени.  Благодаря!

# 116
  • Стара Загора
  • Мнения: 90
Здравейте! Някой почивал ли е вече в  Парайзо бийч това лято?

# 117
  • Мнения: 128
Здравейте! Може ли мнение за хотел Алтея?

# 118
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Здравейте, дали сега има представления в амфитеатъра?Лунапаркът работи ли? Препоръчайте ми и ресторант около парка с вкусна храна на прилични цени.  Благодаря!
Няма представления в амфитеатъра,лунапаркът работи.Ресторанта на хотел Дуков и този до него-мисля Калина се казваше.

# 119
  • Мнения: 478
Здравейте,
Ние сме от 2 дни в СънрайзОлСуитс
Всичко за сега е ок,има разстояние на шезлонзите и на басейните и на плажа,видях тези на басейна да ги дезинфекцират,водата в детския басейн е по-студена,отколкото в големия,незнам каква е ситуацията....
4 семейства сме,изкарваме си добре
Храната е вкусна,наблягаме на грила и салатите
Резервирахме стая странично море,но ни настаниха в стая с изглед към морето ,дори 2 балкона има.Доволни сме

Общи условия

Активация на акаунт