Време е за ИКЕА! - Тема 30

  • 34 554
  • 767
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 9 664
От мойта поръчка от 4-ти няма ни вест, ни кост Sad Не знам какво правят с тези поръчки и защо продължават да са такава трагедия..

# 301
  • Мнения: 5 298
Това е много странно, моята от 16-ти вече пътува.

# 302
  • София
  • Мнения: 3 162
Поразтегнали са мерките за сигурност, само дезинфектант е останал на входа. Вчера на обяд чаках не повече от минута да вляза, а вътре имаше мнооого хора. Не работят ресторанта, детския кът и хот-дога.
Взех новите блекаут завеси BENGTA, дано вършат работа. Цветът е повече сиво отколкото синьо и е само едно парче,не са по две като другите.

# 303
  • Мнения: 5 298
Нелка* , завеса има ли някаква необичайна миризма?

# 304
  • София
  • Мнения: 3 162
Нелка* , завеса има ли някаква необичайна миризма?
Не бих казала, мирисах я доста, но е по-слабо от нова дреха например. Поне според бременния ми нос, който би усетил всяка необичайна миризма Wink

# 305
  • Мнения: 5 298
Благодаря, ще чакам отзиви като я закачиш. Дали при нагряване няма изненади.  И аз ги загледах, но малко ме притеснява, че са от рециклирани материали.

# 306
  • Мнения: 9 664
А някой има ли опит дали фирмите доставят в почивни дни или трябва да чакам до вторник минимум? Sad

# 307
  • Мнения: 5 298
Доставят и през почивните дни.

# 308
  • Сливен
  • Мнения: 4 053
Здравейте!Харесала съм това столче за хранене за детето https://www.ikea.bg/products/baby-children/children-3-7/junior-c … -hranene/90146456 .Интересуваме да ли е стабилно,голям дивак е ,катери се навсякъде.Всякакви отзиви ще са ми полезни.

# 309
  • Мнения: 1 050
Според мен, това е за по-голямо дете. Няма как да го блокираш да не пада. Ние позвахме пластмасовото, с табличка и сме мнооого доволни.

# 310
  • София
  • Мнения: 5 362
oesi, аз го имам. Ползваме го активно за всичко, хранене, рисуване на масата. Моята си седи на него, никога не е падала. Но тя е кротичка и не съм имала никакви притеснения, че няма да седи или че ще падне.

# 311
  • София
  • Мнения: 39
Здравейте,
Искам да закупя няколко продукта от Икеа, но на сайта повечето са със статус: Наличност по магазини: Не е налично.
Но има опция да го добавя в количката !
Това означава ли, че е налично в някои техен склад и без проблеми ще се изпрати при евентуална поръчка ? Или въпреки, че ще си направя поръчка, може да се проточи получаването им към мен. ?
Някой сблъсквал ли се е с такъв артикул?

Благодаря,
предварително !

# 312
  • Мнения: 22 867
Щом няма надпис " Изчерпано в онлайн магазина" и можеш да го добавиш в количката, не би трябвало да има проблем.

# 313
  • Мнения: 5 101
Щом няма надпис " Изчерпано в онлайн магазина" и можеш да го добавиш в количката, не би трябвало да има проблем.

А ако пише изчерпано в онлайн магазина и дори няма опция да проследиш наличността какво означава, а пишеше, че е нов продукт.

# 314
  • София
  • Мнения: 1 078
Момичета, чудя се за обзавеждане на коридор с мебелите HEMNES. Някой с отзиви за тях- Пейка, шкаф за обувки и закачалка.

Общи условия

Активация на акаунт