Време е за ИКЕА! - Тема 30

  • 34 523
  • 767
  •   1
Отговори
# 615
  • София
  • Мнения: 1 450
Здравейте, ползвате ли кухненски ножове от ИКЕА и можете ли да ми препоръчате такива, от които сте доволни?

# 616
  • Мнения: X
Аз имам нож Vorda от доста години, доволна съм. Тези от серията 365+ изглеждат още по-добре.

# 617
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 419
Ние имаме от серията 365+ и сме доволни, малък, няколко големи и за хляб. Много съм доволна и картофобелачката от тази серия.

# 618
  • Мнения: 22 867
Това ренде Verdefull /от 365+ е/с контейнер дали се предлага в магазина, на сайта не го откривам.

# 619
  • БГ
  • Мнения: 1 271
Здравейте, някой има ли римски щори? Дали могат да се стесняват?

# 620
  • Мнения: 3 839
От един час се ровя в сайта и не мога да намеря информация колко би струвало качването на поръчката до апартамента? Не мога да се обадя по телефона, извън БГ съм.

Някой дали е поръчвал цялостно обзавеждане онлайн? За кухнята знам, че трябва лично присъствие, но за гардероби, дивани, легла и т.н. питам. Имам всички кодове/номера, проверих ги на място, като си бях последно в БГ, но ако успея да се прибера скоро, то ще е за много кратко и няма да мога да отделя цял ден да стоя в магазина и да събирам нещата.

# 621
  • при моите любими
  • Мнения: 2 527
Скоро бях в ИКЕА за проект на кухня и ми дадоха този ценоразпис за доставка. Има и възможност до врата да се доставят нещата.
Скрит текст:

# 622
  • Мнения: 3 839
Да, това го има качено в сайта им, но никъде не намирам колко точно струва качването до апартамента.
Пише, че при онлайн поръчка над 20 кг., нещата се доставят до входа, но може да се качат и до апартамента срещу допълнително заплащане. Ама колко е това заплащане така и не успявам да намеря...

# 623
  • при моите любими
  • Мнения: 2 527
Според мен последната графа, в която пише "доставка до врата", е таксата за качване до горе.

Последна редакция: чт, 16 юли 2020, 10:28 от cydonia

# 624
  • Мнения: 3 839
Според мен последната графа е която пише доставка до врата е таксата за качване до горе.

Да, точно така! Много благодаря! Hug

# 625
  • Мнения: 6 900
След като си сложите нещата в количката и системата сметне теглото им има опция за изчисляване на доставката до входа на сградата и до вратата на жилището.

# 626
  • Мнения: 68 642
До врата е все 20 лв. Независимо от теглото. Качвали са ми гардероб и легло над 100 кг за 20 лв.
В момента заради короната обаче не качват. Доставят само до вход!!
За това не ти е активна опцията до врата..няма как да се зададе.

# 627
  • Мнения: 3 839
При нас защото става въпрос за цял апартамент качването ще е 30 лева, което си е направо нищо. По време на ИП направих 3 поръчки на по-дребни неща и ги доставиха до входа, но майсторите бяха в апартамента и ги качиха. Мислих обаче, че доставката до входа е само по време на ИП. Сега ще е много сложно, че майсторите вече свършиха.
Благодаря ви за разясненията! Ще го мислим!

# 628
  • Мнения: 68 642
Изгодно си е 20 кинта...да.
Съжалих момчетата които качваха пакса. Преди това и малма леглото.

Вариант е да се договориш с хората които ще ги докарат...да платиш на тях. Но ако е един пък...не става.

# 629
  • Мнения: 3 839
Изгодно си е 20 кинта...да.
Съжалих момчетата които качваха пакса. Преди това и малма леглото.

Вариант е да се договориш с хората които ще ги докарат...да платиш на тях. Но ако е един пък...не става.

Аз ако съм на място, да се договоря! Ами дори не съм в БГ, всичко ще се опитам да го поръчам онлайн.
Иначе има аснсьор, което си е облекчение, няма да се качват по стълбите.

Общи условия

Активация на акаунт