👗Нови придобивки в гардероба - 57

  • 92 133
  • 722
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 202
неви86, много свеж избор! Разгледах ги и не ми станаха ясни размерите, както и самата им таблица. Не знам коя номерация използват и им написах имейл, за да ми обяснят. Може и аз да пропускам нещо, гледах го няколко пъти и пак не знам кой е моя номер от техните рокли. Принципно съм М, а сега съм бременно L 😃

# 241
  • Мнения: 2 650
Ето размерите на моите тениски от Кики
С - обиколка при бюста 84см., дължина 60см.
М - 86см. - 63см.
Л - при бюста 93, в долната част 96 (само този р-р се разширява надолу), дължина - 64см.

Поръчвани са преди 3-4 месеца, не знам сега има ли разлика, надявам се да не подведа никой.

# 242
  • USA
  • Мнения: 7 363
Oldmama,от сайта на GAP USA си ги поръчвам.

# 243
  • Мнения: 195
Привет и от мен! Какви са ви впечатленията за размера на тениските от кики.бг? Отговарят ли си или са по-умалени(четох, че L е по-скоро като М)? Междувременно, чакам тези да пристигнат

Сандалките от къде са, много са сладки ?

# 244
# 245
  • София
  • Мнения: 1 409
Привет и от мен! Какви са ви впечатленията за размера на тениските от кики.бг? Отговарят ли си или са по-умалени(четох, че L е по-скоро като М)? Междувременно, чакам тези да пристигнат

Сандалките от къде са, много са сладки ?
и тока изглежда удобен и стабилен.приятен цвят.

# 246
  • Мнения: 496
От днес, естествена кожа

# 247
  • Мнения: 1 127
Ох, снощи след внезапният вечерен брифинг ме изби на пазаруване.
Скрит текст:

И разни други нещица.
Hellenn, страхотно яке, честито! Обожавам кожени якета и имам 5-6 различни цветове, но такава класика си нямам за съжаление. Очилата от къде са?

# 248
# 249
  • Sofia
  • Мнения: 176
Преди малко ги поръчах, дано се окажат качествени:

# 250
  • Мнения: 90
Преди малко ги поръчах, дано се окажат качествени:


От кики.бг нали? И аз им се каня.. Изглеждат супер! Сподели как са, когато пристигнат Hug

# 251
  • Пловдив
  • Мнения: 3 746
Не се нахвърляйте на големи количества за всеки случай 😉. Първо пробвайте. Материята е различна при тези, които поръчах, големината и кройката също при един и същ размер, усукват се при пране... За вкъщи и до кварталния маркет стават. За цената си - толкова.

# 252
# 253
  • Sofia
  • Мнения: 2 499
Честито, първата рокля е страхотна...от къде е?

# 254
  • София
  • Мнения: 2 386
Lady Royal, от Алиекспрес. От много време търся такава, за жалост само там намерих това което търся. Дано качеството е добро.

Общи условия

Активация на акаунт