Тест за овулация - въпроси / тема 11 /

  • 47 501
  • 736
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: X
Здравейте понеже ми беше интересно реших да направя два теста защото ми дават различни резултати и двата са дигитални на Clearbule днес сутринта със една и съща урина и резултата пак е различен как е възможно единия показва пик на о-в а другия че няма о-в ? На някой случвало ли му се е ?
Забравих да кажа че използвам два теста на тази марка едни и същи просто съм си взела два дигитални и двата правени по едно и също време от една и съща урина качих снимка само на единия защото забравих да снимам другият който е отрицателен та така на кого да вярвам не знам ? Попринцип о-в трябва да е от 28 до 31 между тези дати и не знам . Много странно . Правя тестове от 26 единие е с постоянен отрицателен резултат а другият ми показваше на 27/28 че е предстой о-в днес резултата го казах един отрицателен и един в пик много много странно ще се радвам ако някой се е сблъсквал с тази дилема да изкаже  мнение .

Последна редакция: нд, 03 яну 2021, 18:35 от Анонимен

# 616
  • София
  • Мнения: 12 006
Вместо толкова тестове, прави секс през ден и все ще я уцелиш, ако има такава.

# 617
  • Мнения: X
И секс правя просто исках да проследя о-в ама с тези тестове не знам дали ще успея Simple Smile

# 618
  • Мнения: 1 846
Провери срока на годност на теста, на мен и с лентички ми се е случвало, единя + другия - с една и съща урина, както и за бременност единя + другия - с една и съща урина с една и съща марка от един и  същи пакет.
 Успех !

# 619
  • Мнения: 27
Здравейте понеже ми беше интересно реших да направя два теста защото ми дават различни резултати и двата са дигитални на Clearbule днес сутринта със една и съща урина и резултата пак е различен как е възможно единия показва пик на о-в а другия че няма о-в ? На някой случвало ли му се е ?
Аз ги ползвам от 4 месеца и винаги са ми показвали вярно,  когато се появи човечето знам,  че на другия ден ми е овулацията,  но използвам само един на ден.

# 620
  • Мнения: X
Провери срока на годност на теста, на мен и с лентички ми се е случвало, единя + другия - с една и съща урина, както и за бременност единя + другия - с една и съща урина с една и съща марка от един и  същи пакет.
 Успех !
Благодаря малко по късно направих още един и се оказа че и двата са положителни не знам какво е станало и защо и двата са в срок до 23 та Благодаря за отговорите вече ще чакам за теста за Б

# 621
  • Мнения: 39
Здравейте дами, честита нова година! Пожелавам ви здраве и сбъднати мечти!

Имам няколко въпроса - нормално ли е да получавам 2 дни подред положителни тестове за овулация?
Прибавям също графика на базална температура. Според вас ориентировъчно кога е била/ще бъде овулацията? Вметвам също, че на 31.12. бих Овитрел. Извинявам се предварително, ако въпросите ми не са много адекватни.


# 622
  • Мнения: X
Здравейте дами, честита нова година! Пожелавам ви здраве и сбъднати мечти!

Имам няколко въпроса - нормално ли е да получавам 2 дни подред положителни тестове за овулация?
Прибавям също графика на базална температура. Според вас ориентировъчно кога е била/ще бъде овулацията? Вметвам също, че на 31.12. бих Овитрел. Извинявам се предварително, ако въпросите ми не са много адекватни.



Здравей честита нова година не знам дали ще съм полезна но  теста не отчита самата о-в а пик на хормона на теста който аз използвам пише че о-в настъпва реално след 1/2 дена след положителен тест за пик на хормона според мен е нормално хормона да остане в урината особено ако не пишкаше често и ако не пиеш много течности Simple Smile понеже правя дигитален на мен на 29 ми отчете пик на 30 все още си ми се усмихваше човечето така че за мен е нормално според мен о-в е на последния тест тоест най вероятно или е или предстой Simple Smile Действай и успех Simple Smile

Последна редакция: сб, 02 яну 2021, 16:46 от Анонимен

# 623
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Здравейте,
Аз малко ще се отклоня от темата,но не знам как да постъпя Thinking
От 3 месеца опитваме,за сега ми се иска да стане естествено и непринудено....да не се вглабявам. Обаче като настъпи МЦ и полудявам Rolling Eyes Та се замислям да почна ли с лентите или...Дайте съвет вие от началото на желанието за бебе ли почнахте да следите овулацията си?

# 624
  • Мнения: 342
Аз започнах от втория месец и веднага след това бях бременна(разбира се това е строго индивидуално) . Оказа се, че сме изтървали пика през първия месец.
Ако сте много активни според мен може да не правите тестове. Но т.к ние не сме, се радвам, че открих тестовете за О, така е много по-лесно и по-добре се ориентирам и все пак при положителен тест правим три дни опити, един ден почивка и на другия отново . Не се доверявайте на календара, ако имате такъв на телефона, много са малко дамите, при които овулацията е точно на 14ти ден. При мен преди беше на 18-19ти ден, а този месец май се очертава да е на 13-14ти ден. Така че е променливо, не е всеки месец на един и същи ден, поне при мен е така.

Здравейте,
Аз малко ще се отклоня от темата,но не знам как да постъпя Thinking
От 3 месеца опитваме,за сега ми се иска да стане естествено и непринудено....да не се вглабявам. Обаче като настъпи МЦ и полудявам Rolling Eyes Та се замислям да почна ли с лентите или...Дайте съвет вие от началото на желанието за бебе ли почнахте да следите овулацията си?

# 625
  • Мнения: 374
И при нас се получи на втория месец. Оказа се, че овулацията ми е на 22-я ден. Ако не бях взела теста сигурно щяхме да опитваме няколко месеца, въпреки че.сме активни доста.
Аз започнах от втория месец и веднага след това бях бременна(разбира се това е строго индивидуално) . Оказа се, че сме изтървали пика през първия месец.
Ако сте много активни според мен може да не правите тестове. Но т.к ние не сме, се радвам, че открих тестовете за О, така е много по-лесно и по-добре се ориентирам и все пак при положителен тест правим три дни опити, един ден почивка и на другия отново . Не се доверявайте на календара, ако имате такъв на телефона, много са малко дамите, при които овулацията е точно на 14ти ден. При мен преди беше на 18-19ти ден, а този месец май се очертава да е на 13-14ти ден. Така че е променливо, не е всеки месец на един и същи ден, поне при мен е така.

Здравейте,
Аз малко ще се отклоня от темата,но не знам как да постъпя Thinking
От 3 месеца опитваме,за сега ми се иска да стане естествено и непринудено....да не се вглабявам. Обаче като настъпи МЦ и полудявам Rolling Eyes Та се замислям да почна ли с лентите или...Дайте съвет вие от началото на желанието за бебе ли почнахте да следите овулацията си?

# 626
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 389
Аз вторият, но реално от пръеияъ месец, защото първият път не ги правих според описанието тук.

# 627
  • Мнения: 12
Здравейте момичета, от два месеца правим опити за бебче, но не се получава! Мисля си, че не мога да си нацеля овулацията, затова този месец започнах с тестове, но не мога да разбера има ли полужителен резултат тук?

Скрит текст:

Това са ми тестовете, мислите ли , че има някъде наличие на П

Последна редакция: вт, 05 яну 2021, 11:33 от AnMary

# 628
  • Мнения: 37
Това са ми тестовете, мислите ли , че има някъде наличие на П

Не, тези тестове не показват налична овулация. Имай предвид, че дори и да са положителни, това пак не гарантира, че я има. Само лекар може да потвърди. Успех!

# 629
  • Мнения: 433
Здравейте. С ММ правим опити за бебе от месец Август без успех. Имам предишна бременност от 2018 г., която завърши със спонтанен аборт. Последния ми МЦ беше от 23.12.2020 до 27.12.2020, която от 2 месеца се измести и от 30-31 дни стана на 27-28 дни и реших за първи път да пробвам с лентички за овулация. Започнах от 10-тия ден и днес мисля, че теста е положителен. Според вас как е? Правя ги всеки ден в 18:00 с въздържание от прием на течности и тоалетна 2 часа.

Последна редакция: пн, 04 яну 2021, 18:38 от Valeto96

Общи условия

Активация на акаунт