Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през април

  • 38 856
  • 1 330
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 15 659
Дразня се ама яко  на разни известни личности дето не спряха да повтарят името на Милен Цветков. Дето не спряха да призовават да спазваме изискванията, а те са от предаване в предаване.

# 436
  • Мнения: 1 190
Благодаря на метлата!
Макар, че ми се наруши ЧИ-то, щото им изчетох постовете на дамите Rolling Eyes
Дайте малко по-ведро, че достатъчно злоба има и у живио живот Stuck Out Tongue Winking Eye

# 437
  • Мнения: 37 256
счупено ми е кристалното кълбо - иначе щях да ги изтрия преди да са ги написали
като мине ИП, ще отворят вещеските магазини и отново ще съм на ниво

# 438
  • Мнения: 1 190
Бубанка, аз лично щи подаря един боб, специално за тая тема! Wink

# 439
  • Мнения: 37 256
боб е плебейско, искам нещо по-аристократично

# 440
  • Мнения: 17 986
ЛилЯво кълбо предлагам Grinning

# 441
  • Мнения: 1 190
Ма, то и боб дали ш можем си позволим след ИП Joy

Syros, ш си обуеш лиляви гащи ли?!? Joy

# 442
  • Euskal Herria
  • Мнения: 30 036
боб е плебейско, искам нещо по-аристократично
Па и газове докарва боба.
Значи - чиа или киноа? Wink

# 443
  • Мнения: 37 256
янче, късогледа съм, как ще гледам на ЧИА?!? Flushed

# 444
  • Euskal Herria
  • Мнения: 30 036
Бубе, аристократичната чиа направо ти отваря третото око, не ти трябва обикновеното зрение. Ще виждаш свише, разпали въображението си. Wink

# 445
  • Мнения: 1 181
Ех, че хубава тема. Да взема и аз да се оплача. Оплаквам се от детето - нит се води, нит се кара. Все си мислех, че кара някой детски пубертет, ама явно нейният край няма. Нито иска да яде, нито иска да спи, вечер до 12 се приспиваме. Няма да се заиграе с нещо нормално, а все ходи и рови и прави простотии. Вчера и днес е при майка ми - е, спи, яде, гък не се чува. А аз бях решила велики неща да правя докато е там. Велики и ги върша- спя и ям, спя и ям и така, а утре като я взема ще се чудя от къде да подхвана Thinking

# 446
  • Мнения: 9 984
Бубанка, на годжи бери гледаш ли?
Ох, телевизора е пуснат и Гешев нещо плещи и се прави на опозиция на политиците, OMG! 😣 Омръзна ми от празнословци!  Само -българските граждани, справедливост, да си свършим работата. ....
Отивам за бира.....👣

# 447
  • Куциндрел
  • Мнения: 25 194
Не е сигурно кой се излага - разбрал, не разбрал, има ли карантина, няма ли карантина, забранено ли е извеждането на деца - обаче се пишат постове на килограм, размахва се пръст, начукват се канчета, зер все някой да е контра и да обяснява на другите как да живеят и мислят правилно. Понеже, разбирате ли, те не могат да разсъждават сами. Че и за католиците успя да вземе отношение на техния великден, как се правели на по-католици от папата... И накрая - в темата на администраторите - ау, вижте ги, те ме обиждат....
И това продължава със седмици, едно и също, като латерна. Ей от това се оплаквам, че не се спира да цикли.

боб е плебейско, искам нещо по-аристократично
Киноа. Grinning

# 448
  • Мнения: 17 986
Плещи Гешев, ама детето го видя и сочи с пръст - Мамоо, Пепа! Пепа!
Пояснявам- прасето Пепа. Ми...

# 449
  • Мнения: 1 190
Ааа, Пепите не ги аресвам! И детето не ги гледа! Има едно късометражно с мечка и некви между катерица и бобър, много й е кеф Joy

Общи условия

Активация на акаунт