Образователен Говорилник - bug 4. We are working on it.

  • 16 247
  • 770
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 16 213
Warwick, чийто ник е много точен, започва с war. Simple Smile. Пусна линк към "кризисния ПР" на Г. Лозанов, в който няма аргументация.

...
Не знам дали съм ви споменавала, че дъщеря ми през първата година в АУБГ беше записала minor "Журналистика" към major-a Бизнес Администрация? Тя, освен че има хобито да рисува, е ходеща спортна енциклопедия, обожава да гледа и коментира футбол, тенис и какво ли още не, та в продължение на години мечтаеше за спортна журналистика. След 2 семестъра явно толкова ѝ се проясни ситуацията с журналистиката въобще, че направи "пълен кръгом" и от втората година записа втори major "Математика". Та така с изборите, Андариел Simple Smile, точно както го казваш. Много и разностранни интереси, и не се знае единият дали толкова няма да те разочарова, че да те прати в противоположния.

Последна редакция: сб, 16 май 2020, 11:13 от Sharky*

# 571
  • софия
  • Мнения: 4 992
И аз съм си мислила това за уор и за пасването на смисъла. Добре, че e града в Англия, та да ме спира да го кажа.
Аш, под спирам имах предвид “спам-а”, разсейването на темата.

(Месо на кучето давам едва последната година, и то от нашата храна като остане. Целенасочено не. Кокали абсурд.)

# 572
  • София
  • Мнения: 1 754
Схванах, Шарки. Четох, смешен ми е Лозанов. Чекбоксът ми с Warwick и този път работи безотказно - щом тезата й е обратна на моята, всичко е наред. Иначе градът носи името на The Kingmaker, граф Уоруик, който съвсем в унисон с името си е безкрайно неприятна и смъртоносно лицемерна личност в стремежа си за власт.

# 573
  • София
  • Мнения: 7 277
И аз съм си мислила това за уор и за пасването на смисъла. Добре, че e града в Англия, та да ме спира да го кажа.
Аш, под спирам имах предвид “спам-а”, разсейването на темата.

(Месо на кучето давам едва последната година, и то от нашата храна като остане. Целенасочено не. Кокали абсурд.)
сготвено вече или сурово? И като застане до теб, докато се храниш, и започне да те гледа с онзи влажен настоятелен поглед, даваш ли му Simple Smile?

Да, помощта за “качествената” журналистика в думите на Лозанов за мен е доста неаргументирана. Как пък решиха, че мнението на петте пациента, на които не им е била оказана адекватна помощ и им е поискано да си платят ПСР теста, е представително на мнението на цялото общество? Или дето бай Иван от Видинско с отрицателен тест го върнали в дома за стари хора, че баш Миролюба тръгна да търси сметка за това? А що не пита Кралицата направо дали беше редно Джонсон, само седмица след като се даврандиса, да го върнат на Даунинг Стрийт?

# 574
  • софия
  • Мнения: 4 992
И аз съм си мислила това за уор и за пасването на смисъла. Добре, че e града в Англия, та да ме спира да го кажа.
Аш, под спирам имах предвид “спам-а”, разсейването на темата.

(Месо на кучето давам едва последната година, и то от нашата храна като остане. Целенасочено не. Кокали абсурд.)
сготвено вече или сурово? И като застане до теб, докато се храниш, и започне да те гледа с онзи влажен настоятелен поглед, даваш ли му Simple Smile?

Да, помощта за “качествената” журналистика в думите на Лозанов за мен е доста неаргументирана. Как пък решиха, че мнението на петте пациента, на които не им е била оказана адекватна помощ и им е поискано да си платят ПСР теста, е представително на мнението на цялото общество? Или дето бай Иван от Видинско с отрицателен тест го върнали в дома за стари хора, че баш Миролюба тръгна да търси сметка за това? А що не пита Кралицата направо дали беше редно Джонсон, само седмица след като се даврандиса, да го върнат на Даунинг Стрийт?
Глей как ме буташ в пропастта. От масата никога. Не влажен поглед, водопад да струи - не! Не и не!
Суровото месо също не! Не ги слушай какво ти говорят за инстинкт и т.н
Като( ако ти остане) може да му дадеш, но в неговата купичка, на неговото място, след като се нахраните и станете от масата. ( ама аз съм зевзек, не глезя)
(Опитвам се да намеря оня лист, който исках да ти дам ама нещо......)

# 575
  • Пловдив/София
  • Мнения: 2 744
Аш,  никакво даване от масата, те са манипулатори големи. Нали знаеш за алфата и глутницата. Яде под команда, не се качва на легла, минава след теб през врати, никога не яде от масата на господаря.
Това в един идеален свят де, с моето старче половината не спазваме вече...

# 576
  • София
  • Мнения: 7 277
Ох това с даването от масата ми напомни за онези филми, в които детето невинно бутва нещо от чинията си към кучето, докато никой не го гледа Grinning

Пипи, не знаех, че и ти си кучемен Hug (или кучекака) BlushSunglasses

# 577
  • Мнения: 5 927
Дай снимка на бебето! Много обичам кутрета. 16 години малтийска булонка ми беше другарче и силно ми липсва усещането за безпределната кучешка любов.

А по другата тема...приликите ни са: критично мислене и еднакъв мироглед.

И моят чек бокс работи.

# 578
  • София
  • Мнения: 7 277
Фенси,

Кучи Heart Eyes:

Породата е шиба ину, но е от зоомагазин - т.е. няма родословие.

# 579
  • София
  • Мнения: 62 595
Яяя, какво слударче! Наистина ли е истинско, живо? Не е играчка?

# 580
  • софия
  • Мнения: 4 992
Малеееееееее!Аш, може ли да ми дойдеш на гости с тоз бонбон плюшен?!
( добре, че Фенси помоли за снимка, че на мен ми беше неудобно)

# 581
  • София
  • Мнения: 7 277
Хаха, живичко си е - пършинг същински. Амели, трябват му още две ваксини, душа, и после почваме да джиткаме насам- натам. Че сега и коронавирус лекуваме (кучешки Joy) Ама вече е добре.

# 582
  • Пловдив/София
  • Мнения: 2 744
Фенси,

Кучи Heart Eyes:

Породата е шиба ину, но е от зоомагазин - т.е. няма родословие.
Разкошотия!!! Лисиче сладко!
Кучкарка съм  си, да Simple Smile) вече от десет години. аз взех с родословие и щателни проучване (пичти като за ЧУ, месеци и май години четох), но пак има проблеми със ставите. Та има и доза късмет, дано да ви е здравичко, а на теб много нерви пожелавам Wink

# 583
  • София
  • Мнения: 7 277
Мерси, Пипи! То за куче с родословие така си се проучва и също се чака доста време. Да се заплоди майката, да се изчака да се роди, да пораснат малко повече. Но ние искахме сега и на секундата и си взехме от зоомаг. Аз бях алергична към котки, преди взех котка - минаха ми алергиите. Сега не съм имала астматичен спазъм откак взехме кучето. Много добре действа на алергиите ми и на дихателните проблеми

Фенси, вие няма ли да вземете пак?

# 584
  • София
  • Мнения: 16 213
Aш, бебе-кучи е пълен сладун. Представям си какво мачкане пада у вас Simple Smile. На Фори Караджов кучето е шиба ину, та редовно гледам "лисичи" снимки.

Общи условия

Активация на акаунт