Образователен Говорилник - bug 4. We are working on it.

  • 16 227
  • 770
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 5 914
Аш, в апартамента не се предвижда. Когато се пренесем в къщата е планирано. Живи и здрави! Спорим за породата. Simple Smile

# 586
  • София
  • Мнения: 16 203
И аз така приказвах едно време. Пренесохме се в къщата, а малкия взе, че се оказа алергичен към кучета. Преди почти две години едно улично коте на 2-3 месеца видима възраст ни осинови и сега сме "коткари". Няма такова щастие.

# 587
  • Мнения: 2 078
не ви ли е скучно да цари такова "единомислие", та чак и като отношение към някакви статии, коментиращи ситуация, която е нормално да бъде възприемана различно от хората? Simple Smile отделно, на мен пък винаги никът на Warwick ми е навявал приятни асоциации, заради едноименния университет, който е от топ местата, които някой може да си пожелае в Европа

# 588
  • София
  • Мнения: 16 203
За разлика от президента Румен Радев, ние нямаме нужда от анипод, за да се самодоказваме. Не ни е нужно противопоставяне, за да намираме собствената си идентичност. Единомислието ни предоставя ментален комфорт, който е особено нужен при сегашната извънредна ситуация с трите едновременни роли вкъщи (учител, родител, служител).

# 589
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 825
Скоро едната от ролите ще отпадне. Та в този ред на мисли, какво планувате за ваканцията?

# 590
  • София
  • Мнения: 16 203
Гръцко.

# 591
  • София
  • Мнения: 62 595
Работа. Към момента планирам с моите клиенти да съм дистанционно, докато окончателно не се види накъде са нещата. Мисля, че има предимство онлайн работата, защото така отпада пътуването и може да се работи и докато хората са на почивка, ако искат. Не е проблем един-два пъти  в седмицата да се седне за половин час пред телефона или лаптопа и да се направят упражненията. И без това всеки си носи нещо дори на почивка.
Все още съм много подозрителна към развитието на епидемията, смятам да пазя и себе си, и клиентите си. Така ще е поне докато не се регулират нещата с детските градини и се види, че опасността покрай туристи, градини, молове и какво ли не, е отминала.

Последна редакция: сб, 16 май 2020, 20:45 от Andariel

# 592
  • София
  • Мнения: 7 277
Аз планирам да канцелирам първия ол инклузив на нашето море и евентуално да търсим нещо като самостоятелна къща под наем по морето. Ама само евентуално. Но ако пандемичната обстановка се влоши, никъде няма да ходим

Последна редакция: сб, 16 май 2020, 21:02 от Аш

# 593
  • София
  • Мнения: 17 318
Нищо не планирам аз, не смея, не съм успокоена по никакъв начин. За мен ситуацията е същата като преди месец.

# 594
  • София
  • Мнения: 16 203
Ние имаме къща в Родопите до границата, до плажа е 1 час с кола по завоите. Ако не стане по-безопасно от сега, дори няма да спим там.

# 595
  • София
  • Мнения: 2 780
И ние ще чакаме да видим как ще се развият нещата. Ако, дай Боже, всичко е наред и има добри новини мисля, че все ще може да се организира нещо някъде и в последния момент. Ако ли не...ще го мислим пак. Предпочитам да сме по-предпазливи все още.  Иначе, много ми се ходи и на море, и на планина, абе ходи ми се по принцип Joy

# 596
  • София
  • Мнения: 12 082
Имаме резервация за началото на юли за Гърция още от януари - чудесен апартамент на плажа /не хотел/, в който ходихме и миналата година и си харесваме. Не съм го канселирала до момента и мислим да ходим. Гърция е с идентична епидемиологична картина, мястото така или иначе не е пренаселено. През август по традиция ще ходим на гости в къщата на приятели в Балчик. Имахме и други планове - Италия в средата на юли и САЩ през септември, но засега отпадат.

# 597
  • софия
  • Мнения: 4 989
Гледали ли сте този филм?! По действителен случай е.
https://m.imdb.com/title/tt8206668/

# 598
  • София
  • Мнения: 62 595
Още не, но рекламата му тече на НВО.

# 599
  • София
  • Мнения: 1 573
Гледали ли сте този филм?! По действителен случай е.
https://m.imdb.com/title/tt8206668/

Да, гледах го преди няколко седмици. На мен ми хареса.

Общи условия

Активация на акаунт