капки за уши

  • 20 077
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 826

[/quote]
Използват се, twins mama, аз съм питала. Но зависи от инфекцията. Ако е на външното ухо (такава се получава ако например влезе вода в ухото), могат да изпишат капки. Ако е навътре, т.е. отит, изписват антибиотик.
[/quote]


Блажка
Марси е написала,4е детенце има възпаление на средното ухо,което си е отит.
Инфекцията на външното ухо я нари4ат swimmer's ear or otitis externa.Тогава наистина се използват капки,само 4е вътре в канала на ухото се поставя тампон,в/у който се капят,не се прави директно.
Ина4е с останалото съм съгласна,два постинга по-нагоре   съм написала същото. Peace

# 16
  • Мнения: 597
Momicheta,

Blagodiaria vi za otgovorite  newsm51

shte go zaveda na lekar makar che ne ochakvam da mu predpishe neshto

porachala sam Furotalgin ot Bg , dano mi donesat....

# 17
  • София
  • Мнения: 39 766
При Дияна капките са различни. Дъщеря ми има проблеми с ушите и често прави отит-и. Капките много зависят от вида на ушното възпаление.

# 18
  • Мнения: 110
shte go zaveda na lekar makar che ne ochakvam da mu predpishe neshto
porachala sam Furotalgin ot Bg , dano mi donesat....

Марси,помисли пак,преди на своя глава да го лекуваш с лекарства PraynigВъпреки че казваш,че знаеш диагнозата.
Моите детски отити се лекуваха с топло олио,което мама ми капваше с капкомер bowuu
А мисля,че в този форум майка беше споделила друга бабина рецепта(която аз съм чувала преди) и жената беше много доволна-"препечен праз се изстисква в марля и сока, който пуска, се слага като капки в ушите - действа страхотно."
Успех,дано бързо се справите Hug

# 19
  • Мнения: 597
Момичета,

още веднъж ви благодаря за отговорите  Heart Eyes

днес бяхме на лекар и сега се оказа че има вазпаление на външното ухо  Rolling Eyes
предписаха му едни капки с оцетна киселина  Rolling Eyes
за първи път чувам че оцет може да се слага в ушите, явно цовек се учи докато е жив

# 20
  • Мнения: 826
Марси,
оцетната к-на възстановява нормалната киселинност на ушния канал и не позволява развитието на гъби4ки.
До няколко дни трябва да се излекувате,ако не-пак на лекар.

Бързо оздравяване!  bouquet

# 21
  • Мнения: 14
          Внимавайте с капките за уши!първата доза наркотик се дава от мама-с капки за уши!Така че....внимавайте!

Общи условия

Активация на акаунт