Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 13

  • 88 988
  • 770
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 21 275
Аз съм доволна. Три перални съм чистила с него.

Как го използвате? Както е описано на етикета ли?

Благодаря за отговорите!
Да,както е по етикет.

# 601
  • Мнения: 238
Някой пробвал ли е еликсирите за лице на Флора Ис?
Аз. Хубави са. Те всъщност са бленд от масла. Сега за застудяващито време са много приятни. Но пак казвам това са масла, не е серум, мазнеят си, но се абсорбират сравнително бързо. Подходящи са за нормална и суха кожа.
Пп Сега видях в друга тема, че вече си купила такъв еликсир, дано ти хареса. Аз съм доволна. Grinning

Благодаря за мнението.
Да, реших да рискувам и да си го взема, и цената е съвсем прилична. Нанасям под ежедневния крем. Не ми омазнява кожата, принципно съм със смесен тип, но сега в студеното време много се изсушава. Ще видим за в бъдеще как ще ми се отрази, но засега ми харесва.

# 602
  • Плевен
  • Мнения: 108
Бях питала на предната страница за нагревател за кола-маска, благодаря на HoneyBee33 и ReddishBrown за препоръките за Perfect от Лили, днес ще ходя да го купувам, ако не го видя, какво да питам, патрона ролон ли е, или гранули, или ?

# 603
  • Мнения: 924
Тея, рол-он са патроните, не съм виждала да имат гранули. Питаш за кола маска и нагревател на Перфект, няма какво да объркаш.

# 604
  • Мнения: 825
Хубав е нагревателят на Перфект, вече 4г. го ползвам. Около 20мин. загрява. Плюс патроните, които са на същия стелаж с д/епилиращите продукти.
Патрони и от ДМ съм взимала, също стават като размер. Около 3лв са, понякога и на промоция ги пускат.

# 605
  • Мнения: 1 370
Ето така изглеждат нагревателят, патронът и кабелът:

# 606
  • Мнения: 13 284
Предпочитам тези патрони за кола маска
http://bonivito.com/?page_id=1875
На перфект съм ползвала 2-3 пъти не останах доволна. За този тип апарати патроните са еднакъв размер на различните марки, та не е задължително да се купуват същите.

# 607
  • Мнения: 6 222
Идвам да похваля детските чадъри.Освен че е хубав и стабилен е и шарен и е голяма радост и игра с него.

Последна редакция: чт, 22 окт 2020, 11:58 от лещичка

# 608
  • Мнения: 6 939
Мдааа и при нас имаше много сухи тренировки и вкъщи, и навън Heart Eyes другото положително е, че механизмът за отваряне/затваряне не е много стегнат и детето се обслужва само.

# 609
  • Плевен
  • Мнения: 108
Благодаря ви, момичета, за съветите за загряваща се кола-маска. Купих от Лили загряващо, плюс пълнител xalitalia, плюс ленти, към 34 лв общо. Загрях го 30 мин, отначало беше добре. После отзад на крака, дали беше почнало да изстива, не се отлепи много и се оклепах като маймунка. Горе-долу изчистих със зехтин, после защитен крем на Бочко, за успокояване на кожата. Балеа имаха едно Beauty oil, с него дали по-добре става почистването на кожата?

# 610
  • Мнения: 47 983
Отзиви за шампоан Beology ?

# 611
  • Мнения: 15 356
Отзиви за шампоан Beology ?
Шампоан и балсам ползвах лятото,не видях някаква разлика.Но моята коса не е боядисвана и третирана ,така че не знам до колко съм критерии.При мен само финишите дават нещо по различно.

# 612
  • Мнения: X
Отзиви за шампоан Beology ?
Явно е до коса, защото го купих по препоръки от тук. Аз съм със суха, твърда и непокорна коса, този шампоан я направи на перушина...
Моят е този, така си стои, ползван три пъти
https://scosmetics.net/schwarzkopf-beology-vzstanovyavash-shampo … oshena-kosa-400ml

# 613
  • София
  • Мнения: 3 845
Отзиви за шампоан Beology ?
Ужасен.

# 614
  • Плевен
  • Мнения: 108
Аз по един много важен въпрос, bb, или  cc на буржоа, или на лореал ? трябва ми, по-скоро да ми матира носа. Пудрата ми матира за половин час. Харесвам кремовете за лице на Лореал хиалурон спешалист, пудрата на буржоа, хелти микс.

Общи условия

Активация на акаунт