Професионални серии за коса 136

  • 32 948
  • 755
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 398
Здравейте!
Днес правих терапия с Lanza в един салон. Тъй като не съм ползвала нищо на марката,исках първо да пробвам как ще ми се отрази.
Лошото е,че не разбрах коя серия използва фризьора. Бях през цялото време на мивката,омазана с различни неща, и не видях какво точно нанася. Водела се дълбоко подхранваща, с депо ефект! Ако някой се сеща,може да ми подскаже.
Резултатът много ми хареса. Русата ми косица никога не е била толкова лъскава,мека и жива.

Да похваля и тоника за скалп на ФК. Наистина изтлежда като водичка,но действа. Имам много нова косица,която се чудя как да контролирам Simple Smile

# 721
  • Мнения: 1 666
Такааа, обещах да дам отзив за бб крема на Алтерна. На първо четене мога да кажа, че ми харесва, но все пак ще видим занапред как ще е Grinning
Ароматът е супер - определено е летен Blush Също така дава хидратация и мекота на косата, каквато обещава Blush
Също получих и разкошни къдрици, но ще видим и след ден - два как ще е положението. Мисля, че е много хубав продукт за плажа, но и не само Blush
Косата е измира ш и м Лалга
Ето и малко снимки
    [/list]
      [/list]

      # 722
      • Мнения: 356
      Здравейте,
      Какво е мнението ви за тази маска? Хидратираща или балансирана?

      # 723
      • Някъде там
      • Мнения: 4 849
      Подкрепям Агентче! Макар, че косите ни са коренно различни, няма друга серия така жизнена да ми прави косата. Вече се отказах и от всякакви финиши и мазила за след баня - коприната и тотал протект лосиона (който впрочем е и с УВ защита, изобщо не ми се нагрява косата с него и от производитвлите се препоръчва и като лятна грижа💜)
      кой е този тотал протект?
      Сетих се Sunglasses

      # 724
      • Мнения: 379
      Такааа, обещах да дам отзив за бб крема на Алтерна. На първо четене мога да кажа, че ми харесва, но все пак ще видим занапред как ще е Grinning
      Ароматът е супер - определено е летен Blush Също така дава хидратация и мекота на косата, каквато обещава Blush
      Също получих и разкошни къдрици, но ще видим и след ден - два как ще е положението. Мисля, че е много хубав продукт за плажа, но и не само Blush
      Косата е измира ш и м Лалга
      Ето и малко снимки
      Скрит текст:

      Страхотно!!

      Последна редакция: чт, 21 май 2020, 08:44 от bubanka

      # 725
      • Мнения: X
      Искрица, за всеки случай Wink
      Ето го https://chi.com/chi-products/chi-haircare/chi-total-protect/

      # 726
      • Мнения: 4 267
      Рибите май нещо се услушват за намаления .. 🤣

      # 727
      • Мнения: 2 257
      Подозирам, че се заформя лека форумна вълна Chi😄
      Заслужават внимание!

      # 728
      • Мнения: 1 918
      Аз откакто открих коприната друг финиш ползвам едва ли не насила, за да ги изразходя по-бързо и да си поръчам най-голямата разфасовка коприна. Всеки път ефекта при мен е уау - гладка, мека, плътна, лъскава коса. Възхитена съм.

      # 729
      • Мнения: 2 257
      Да, съгласна съм. На мен даже ми се къдри повече косата от нея и няма фриз. Супер е.
      Смятам, че за моята коса са напълно достатъчни сериите Инфра и Кератин. Косата е топ след това.

      # 730
      • Мнения: 3 419
      В подкрепа на серума коприна Чи, косата ми, мразейки протеин, с него единствено се спогажда.
      ----
      Я кажете, някой пробва ли вече Дисциплин олео-релакс маската?

      # 731
      • Мнения: 3 419
      Ето пак повод да си се ядосам, на мен си. След като съм наясно, че коприната на Чи ми е най-супер финиш от всички, за чий*** експериментирам с други неща?
      Припомнихте ми какво още ще купувам( а наскоро оставих над 200 лв за продукти за коса!)

      # 732
      • Мнения: 31 321
      Коприната на Чи е върха за моята коса.

      # 733
      # 734
      • Мнения: 1 666
      Да, за него. И точно от емаг го поръчах Grinning

      Общи условия

      Активация на акаунт