Професионални серии за коса 136

  • 32 990
  • 755
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 666
За мен е много странно защо променят състава Thinking
Имат само една серия и тя беше сравнително добре работеща и доста харесван. Защо са решили да я преформулират?

# 706
  • Мнения: 316
Prinzesa мерси. Аз поръчах и трите Покемона, дано ми харесат. Олиото отежнява/омазнява ли косата с тези лъскотии вътре?

Аз бях писала, че върнах моята нова Лалга на ЗР. Ако взимам пак (много ми харесва, признавам си) ще е от старите опаковки, които още ги има и не са толкова намалени. Като цяло от всичко, най-доволна съм от ампулите. Спокойно може само с един Ш и тях да си кара човек. От термото и хидратиращия спрей не съм очарована, освен, че миришат по същия начин и наслагват аромата.

Ох, тоя Керастас. Да вземат да напускат вече малки комплекти и така човек да се зареди с няколко серии, вместо само с една. Аз също съм набелязала няколко серии, но искам да са цели, а не само М например.

Mecha, тук има Show.

https://www.lookfantastic.com/brands/show-beauty.list

# 707
  • Мнения: 1 377
На мен Ш Lalga ми даде страхотен обем, но предполагам отливката , която много мила съфорумка ми даде, е със старата формула. Очаквах да е по-хидратиращ, а го усетих по-скоро като балансиран протеин. Но нещо не ми беше ОК на скалпа, измих три пъти с него и сякаш не можа да изчисти домашния еластисайзър и едва изтърпях да не се измия пак още на следващия ден. Обаче ароматът е изключителен за мен и го усещах леко чак до следващото измиване. Имам и половин ампула, но сякаш ще ми е силна сега.

Сработвам се доста добре със Loreal Nutrifier Ш и М, завършвам с крема на Маракеш или каквото олио хвана, косата ми ги изпива. Но крема ми идва протеинов и ще го махна от този точно протокол.

Искам да си взема по-бюджетни Ш и М чиста хидратация за проба - мисля, че Ш на Chi Rose Hip Oil го дават такъв, но не е моят сякаш. Харесах си по ваши стари отзиви Ш Insight Hydrating , че е без SLS, а може би ще помогне и с Frizz-а - не знам как да се справя с него, слагам масла и добре, че съм с ултра суха коса, че не се слепва, но това не е решение. Май ще посягам пак към пресата, а от НГ не съм я поглеждала...
Харесах и Joico Moisture Recovery, но е по-скъп, ще го мисля, че май е и стара серия и ме е страх да не му изтича срокът.
Та тъй - експериментирам и се наслаждавам максимално. Не знам какво става ясно от тази снимка, но след 2мес. повече внимание и грижа за косата, аз лично намирам подобрение, това е състоянието й в момента:
Скрит текст:

А коментирали ли сте, че в Рибата май вече няма раздел Мостри? Аз поне не намирам, а исках да пробвам някои продукти по този начин (Аня, благодаря за идеята:)).

Искрица, на мен в спрея на Cocosolis само алкохолът не ми хареса, но в такъв тип продукт трудно може да се избегне.

Последна редакция: ср, 20 май 2020, 13:43 от Saudadе

# 708
  • София
  • Мнения: 272
Днес направих протеиново измиване с Aphogee - Ш + 2-минутен реконструктор. Не съм слагала хидратираща маска след това, защото ми се вижда твърде много наслагване на косата. Изсуших косата като сложих за финиши Маракаеш за връхчета и олио сета термо. Косата беше плътна и и по-суха, но добавих и арганово олио. След това изправих с преса цялата коса и стана мека, не усещам сухота. Та въпросът ми е възможно ли е от финишите да е омекнала и от топлината?
И усетих, че въпреки третирането ежедневно с преса, косата ми явно недолюбва чисти протеинови продукти.

Последна редакция: ср, 20 май 2020, 14:04 от Acquadigioia

# 709
  • Мнения: 844
Винаги след афоджи слагам хидратиращ балсам. Да, маска може да дойде в повече, но едно балсамов се отразява добре

# 710
  • Мнения: 400
Днес направих протеинови измиване с Aphogee - Ш + 2-минутен реконструктор. Не съм слагала хидратираща маска след това, защото ми се вижда твърде много наслагване на косата. Изсуших косата като сложих за финиши Маракаеш за връхчета и олио сета термо. Косата беше плътна и и по-суха, но добавих и арганово олио. След това изправих с преса цялата коса и стана мека, не усещам сухота. Та въпросът ми е възможно ли е от финишите да е омекнала и от топлината?
И усетих, че въпреки третирането ежедневно с преса, косата ми явно недолюбва чисти протеинови продукти.
Аз след реконструктора слагам балсам Лалга и ефектът е суепр - тежка, жива и плътна коса! Даже мога да кажа, че точно тази комбинация е най-добрата от всички други, които съм пробвала. Поне при мен Simple Smile.

# 711
  • София
  • Мнения: 272
Mini me благодаря, другата седмица ще пробвам пак в тази комбинация. Имам Лалга точно балсам и шампоан и си го помислих дали да не пробвам с балсама, но реших да не рискувам, защото предния път след същия протокол и маска, не си спомням каква, но беше балансирана, излязох и се изсуших и бях с буквално мазна коса. Та се мих наново и заминаха продуктите в канала и ме хвана яд.

# 712
  • Мнения: 1 458
Аз бях писала, че върнах моята нова Лалга на ЗР. Ако взимам пак (много ми харесва, признавам си) ще е от старите опаковки, които още ги има и не са толкова намалени.
На кои казвате “старите опаковки”? Имам Ш и М, и ампули купувани преди няколко месеца, но според снимките дадени назад са от “новата” партида. Но съм си много доволна.
Стана ми интересно кои са старите и къде ги има?

# 713
  • Мнения: 316
Аз бях писала, че върнах моята нова Лалга на ЗР. Ако взимам пак (много ми харесва, признавам си) ще е от старите опаковки, които още ги има и не са толкова намалени.
На кои казвате “старите опаковки”? Имам Ш и М, и ампули купувани преди няколко месеца, но според снимките дадени назад са от “новата” партида. Но съм си много доволна.
Стана ми интересно кои са старите и къде ги има?


"Старите" визирах като тези с по-малко намаление в момента в ЗР. Не знам дали сега със зареждането на новата партида обаче пак са същите като се замисля.

# 714
  • Мнения: 3 698
Saudadе,

косата ти наистина е променена и изглежда много добре!

Серията на Joico сега е намалена тук, не зная дали си обърнала внимание: https://www.arlen.bg/category/927/moisture-recovery-hidratirasht … za-suha-kosa.html

В секция Пролетен аутлет до -50% на beautymall също мернах някакви продукти на марката, може и там да провериш.

Аз много харесвам тези хидратиращи серии, които вчера предложих и от които също може да вземеш малки опаковки: https://www.zlatnaribka.com/philip-kingsley/philip-kingsley-remo … ing-za-gasta-kosa и https://www.zlatnaribka.com/philip-kingsley/moisture-extreme-ekstremna-hidrataciq

Абсолютно си права, 5 дни след като ти писах тук последно, тази секция изчезна безследно.

# 715
  • Мнения: 3 428
Така и не си обяснявам защо посягам първо към Рибите като искам да си поръчам нещо, а не към Арлен например. Те също имат хубави намаления и най вече-МОСТРИ! Към всяка поръчка и то хубави. Четка си поръчах от тях и вместо избраната на Пол Мичъл мостра ми пратиха на ш-н на Алтерна,което е даже по-добре. Току-що поръчах от Рибата и ми позвъниха да ми кажат, че нямат абсолютно никакви!мостри. Безобразие...

# 716
  • Бостън
  • Мнения: 13 691
Говорите за хидратиращи серии - да похваля разкошното напомпано усещане от CHI Infra Shampoo (+ CHI Infra Teatement + Chi Silk Infusion). След щедра доза от коприната косата ми изсъхна за минути, плъзгаше се по четката като коприна и изобщо имаше вид, който и 3 пъти по-скъпи продукти не винаги докарват. Много приятно съм изненадана, въпреки че ме бяхте предупредили, че има шанс много да ми харесат!

PS Разбира се, само американска компания, базирана в Тексас може да нарече бутилки по 177 мл "травъл" версия Wink Everything is BIGGER in Texas! Rolling Eyes

Отивам да видя резултата върху косата на щерката, аз първо нея я измих Grinning

Последна редакция: ср, 20 май 2020, 17:37 от Agent Provocateur

# 717
  • Мнения: X
Подкрепям Агентче! Макар, че косите ни са коренно различни, няма друга серия така жизнена да ми прави косата. Вече се отказах и от всякакви финиши и мазила за след баня - коприната и тотал протект лосиона (който впрочем е и с УВ защита, изобщо не ми се нагрява косата с него и от производитвлите се препоръчва и като лятна грижа💜)

# 718
  • Бостън
  • Мнения: 13 691
Подкрепям, Агентче! Макар, че косите ни са коренно различни, няма друга серия така жизнена да ми прави косата. Вече се отказах и от всякакви финиши и мазила за след баня - коприната и тотал протект лосиона (който впрочем е и с УВ защита, изобщо не ми се нагрява косата с него и от производителите се препоръчва и като лятна грижа💜)
Lovely,  не бях обърнала внимание, че го препоръчват и като лятна грижа, мерси, че каза! А имаш ли друг продукт подобен на този лосион!? Обикновено производителите си дублират почти всички продукти и серии на конкурентите, а на първо четене не се сещам да имам или да съм ползвала аналогичен продукт!??! А не е като да не съм трошила пари за продукти, както и всички тук!

# 719
  • Мнения: X
Нямам друг такъв и не съм имала, а смея да твърдя че за последните 6г. и аз като теб потроших безобразно много пари в търсене на идеалния. Винаги съм искала да имам като "нормалните" хора един универсален финиш за след баня...и той да не е олио! Не знам дали е така, но за мен продуктите на водна основа подхранват и овлажняват повече. Кремовете обаче често ми матират косата и стои суха, исках точно лосион. Помня, че го обичах и преди години и от толкова нови модерни серии и марки направо го бях забравила. А колко притегателно нежно ухае ❤

Общи условия

Активация на акаунт