Професионални серии за коса 136

  • 31 690
  • 755
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 2 001
Допълвам: и да се поддържа в наличност. Винаги спасява положението.😄...С черваната капачка, не познавам човек, който да не харесва!
Аз.
Въобще явно моята коса не харесва много от хвалените продукти. Сигурно и затова не се хвърлям на Генезис. Тоя  черен петък се напълних с такива. Голяма радост за всичкото приятелки ( че и приятел ) около мен. Мъча я само тая Лалга и то заради пустия аромат ммммм. Ей сега я сложих с ДПШ и без финиши, защото ми предстои боядисване.  Суха и летяща руса коса като стара метла. Иначе не е втвърдена ама... навих и аз един кок за небрежни вълни.
И биосилк не ми харесаха.

И аз като руса-мама протеина го усещам.

# 751
  • Мнения: X
А като сме на тема подкукоросване, някой пробва ли прословутата маска на Нугела и Соле. Гледам, че са я пуснали и в малък размер, та много й се чудя... Thinking Grinning

Аз си купих ето този сет. Шампоаните ми се сториха ок, не правят почти никаква пяна и трудно измиват преуош. Маската въобще не ми хареса една такава лека и водниста. Спрея изглежда и седи, като чиста вода. Четката е твърда и гъста, като по тази причина ме скубе. Като цяло бих казала, че са безполезни.

# 752
  • Мнения: 4 734
Няма ли да имаме нова тема?!? Нещо на лятна вълна, слънцезащита, морски ритуали...Grinning

Като говорим за Чи, пробвала съм коприната, кератиновото олио и едно червено олио с бял трюфел ли беше. Коприната е най-хубава. Също така съм ползвала една серия с оранжева капачка, супер хидратираща ми беше, но после не повторих. То с манията да пробваме нови неща, не остава време да повтаряме сериите...Grinning

Сега се замислих защо Керастаз нямат ДПШ?!? Дайте идея за хубав ДПШ, само да не е Леъбъл М, че него не го харесвам. Други, които съм ползвала е на Лакме и Goldwel. Но искам нещо ново и наистина рестартиращо...Hug

# 753
  • Бостън
  • Мнения: 13 540
Аз съм доволна от моя ДПШ на Редкен, но нямам огромен опит с ДПШ - само 2 други, които също не са лоши, но много повече премиват в сравнение с Редкена.
Ето този:

# 754
  • Мнения: 2 256
Агент, да, чупките са само от кокчето.
Преди години, когато косата ми беше много изтощена и режех руси остатъци, обикновено я дръпвах в корените и леко зашувах дължините и правих високо кокче и така спях, на другата сутрин имах много приятно оформена коса, без почти никаква топлина.
Тежък период беше и като се сетя, че се изрусявах, сешоар и преса, ако не всеки ден, то през ден... И все пак косата беше хубава, просто не можех да пусна дължина.
Добре, че беше групата и Керастаз Grinning

# 755

Общи условия

Активация на акаунт