За тези, които четат любовни романи № 36

  • 59 312
  • 752
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 38
Здравейте! Бихте ли ми препоръчали книги с ФБР, лоши момчета под прикритие и т.н. Изчетох всички книги на Джуди Гарууд и Айрис Йохансен и съм влюбена в тях.
Много ще съм Ви благодарна, ако ми помогнете. Simple Smile

# 736
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 835
Серията на Джули Джеймс: "Адвокат и агент на ФБР":
https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B6%D1%83%D0%BB%D0%B8_%D0 … FBI_/_US_Attorney)

# 737
  • Мнения: 6 150
Карън Робърдс, Карън Роуз, Марлис Мелтън, на Сандра Браун новите, на Тес Геритсен някои, на Линда Хауърд за Макензи и още други, Бевърли Бартън, Лиза Джаксън, Катрин Коултър има ФБР серия ... ми това се сещам на първо четене. На английски пък там цял океан.

Допълвам си поста, че нали ...
Не знам каква тухла ме удари, но от миналия ден се зачетох в това https://www.goodreads.com/series/111303-unrestrained като уточнявам, че не съм фен на жанра, нито съм чела Нюанси, Силвии и тем подобни. Карам по диагонал тук-там, но като за обща култура, хаха, бива. Почва обаче да ми писва още на втората, то бива драма, локуми ... чак не ми се мисли какво има в следващите леле 6 книги + няколко новели, а на всичкото отгоре има и серия от негова гледна точка ... божеее, ще се гръмна.

А официално чета Споделеният апартамент и го бутам едва-едва, че и един трилър съм хванала, но ми харесва въпреки пълзенето. Свежа книжка.

Последна редакция: чт, 03 сеп 2020, 17:21 от evencee

# 738
  • Мнения: 704
Калпазанов са издали "Шефът" на Ви Кийланд. Много се радвам, че издателството събуди и издава книги, че по едно време си мислех, че са последвали Тиара Букс.



А скоро се очаква и излизането на "Егоцентрик"

Последна редакция: пт, 04 сеп 2020, 20:21 от mi666i

# 739
  • Варна
  • Мнения: 2 313
О супер. Много се радвам за Ви Кийланд Smiley Ще се купува въпреки че съм ги чела вече.

# 740
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
Е, Калпазанов можаха ли баш тези двете, които имат фен превод. Ви К има толкова книги, а те баш тези избраха.

# 741
  • Мнения: 737
Хахах да не се окаже, че са ползвали фен преводите Simple Smile
Аз си я поръчах. Чела съм я, хубава е и си заслужава да дам пари за добра книга. Съгласна съм с Яна - трябва да издават непреведени книги за да имат тираж.
Поръчах си и Кръвта на Зевс - като гледам авторите ми мирише на добра книга.
В момента чета фен превод на Savage и съм очарована. Изчела съм всичко преведено на Марч, Безмилостен крал си ми остана на първо място, но сега този Дивак може и да го измести. Много добра, разнообразна и интересна история

# 742
  • Мнения: 3
Здравейтеее 😊 Бях писала преди известно време тук с молба за препоръки за книги. След известно лутане и няколко скучни романа, реших да прочета някоя книга от Колийн Хувър, за която авторка научих от тук. Бяхте споменавали Верити, но тъй като имаше много противоречиви мнения за нея, прочетох Жестока любов. Бях приятно изненадана и затова си избрах след това още една нейна книга- It ends with us (тъй като я четох на англ., затова я пиша така, мисля че българското заглавие е Никога вече/повече). Ами току-що я приключих, буквално на един дъх иии... уау, наскоро никоя книга не ми е харесвала толкова и не ме е разтърсвала емоционално така... Предвид, че книгата е издадена преди няколко години, може и да не е новост за вас, но тъй като все още съм раздрусана от прочетеното, реших да пиша тук и да я препоръчам на тези от вас, които не са я чели! И да ви благодаря, че отправяте такива предложения. Ако не бяхте вие, сигурно още дълго време нямаше да знам за тази авторка! 😊

# 743
  • Мнения: 737
Споделете отзиви за имението Дарингам (не намерих някакви коментари, освен, че имало такъв сериал)

# 744
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
Споделете отзиви за имението Дарингам (не намерих някакви коментари, освен, че имало такъв сериал)

Кое точно имаш предвид? Ако е една поредица от 3 книги, в приятни цветове - интересна е и с много хубав стил. Авторката е немкиня.

# 745
  • Мнения: 2 622
Пропуснала съм, че авторът е немски, но обяснява защо ми навяваше спомени за Наследството на Гулденбург. Споделям мнението, че са много приятни за четене.

# 746
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
Аз случайно разбрах, че е немкиня, купих си самостоятелната й книга и докато ровех нещо, я открих Simple Smile

# 747
  • Мнения: 2 466
Здравейтеее 😊 Бях писала преди известно време тук с молба за препоръки за книги. След известно лутане и няколко скучни романа, реших да прочета някоя книга от Колийн Хувър, за която авторка научих от тук. Бяхте споменавали Верити, но тъй като имаше много противоречиви мнения за нея, прочетох Жестока любов. Бях приятно изненадана и затова си избрах след това още една нейна книга- It ends with us (тъй като я четох на англ., затова я пиша така, мисля че българското заглавие е Никога вече/повече). Ами току-що я приключих, буквално на един дъх иии... уау, наскоро никоя книга не ми е харесвала толкова и не ме е разтърсвала емоционално така... Предвид, че книгата е издадена преди няколко години, може и да не е новост за вас, но тъй като все още съм раздрусана от прочетеното, реших да пиша тук и да я препоръчам на тези от вас, които не са я чели! И да ви благодаря, че отправяте такива предложения. Ако не бяхте вие, сигурно още дълго време нямаше да знам за тази авторка! 😊
Всяка книга на Колийн Хувър си заслужава да бъде прочетена. Аз започнах с "Най-доброто в теб" и ми стана  любимка. Прочетох всичко издадено до сега и нямам търпение за нова.

В момента чета "180 секунди" на Джесика Парк, но съм в началото.

# 748
  • Мнения: 737
Скрит текст:
Споделете отзиви за имението Дарингам (не намерих някакви коментари, освен, че имало такъв сериал)

Кое точно имаш предвид? Ако е една поредица от 3 книги, в приятни цветове - интересна е и с много хубав стил. Авторката е немкиня.

Трябваше да поясня и автора.. така беше изписана в друга тема от форума
Благодаря за мнението

# 749
  • Мнения: 2 622
Аз случайно разбрах, че е немкиня, купих си самостоятелната й книга и докато ровех нещо, я открих Simple Smile
А коя е самостоятелната ѝ книга? Въобще не знаех, че има други издадени.

Общи условия

Активация на акаунт