Дългото чакане след трансфер - 82

  • 34 583
  • 744
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 141
ЗДРАВЕЙТЕ момичета,записвам се и аз с трансфер на две 3 дневни ембриончета ,трансфера беше вчера въпроса ми е дали някой е имал силни болки в кръста след трансфер и на какво може да се дължи ,известно е че е рано за цикъл ,но пък съм имала два трансфера и не съм чувствала това,отделно МНОГО ли лежите ?споделете как минават трудните дни на чакане

# 61
  • Мнения: 469
Браво Деси Simple Smile Стискам ти палчета. Аз си полежах само първия ден, после даже си ходих до офиса 1 2 пъти. Просто не се натоварвай, но си води нормален живот, за да не бездействаш и да се вторачваш прекомерно в себе си Simple Smile
ЗДРАВЕЙТЕ момичета,записвам се и аз с трансфер на две 3 дневни ембриончета ,трансфера беше вчера въпроса ми е дали някой е имал силни болки в кръста след трансфер и на какво може да се дължи ,известно е че е рано за цикъл ,но пък съм имала два трансфера и не съм чувствала това,отделно МНОГО ли лежите ?споделете как минават трудните дни на чакане

# 62
  • Мнения: 1 845
Днес ми е 2ри ден след ЗЕТ на 2 бластоциста и се чувствам ок. Нищо по-различно не усещам и затова много не се задържам в леглото.
Още вчера излезнах за 20 мин,после готвих. Днес пък правих торта на майка.
Пазя се (до колкото мога) да не вдигам тежко само. Кафето спрях. И друго нищо специално не правя.
Даже и люто ядох,а после четох,че не трябвало 🙁

# 63
  • Мнения: 922
Devilche по 1 кафе на ден може въобще не се притеснвай , ако си като мен дето припада от ниско кравно даже е задължително .
Късмет момичета 🍀 дано и аз скоро се запиша официално в темичката 🤗❤

# 64
  • Мнения: 141
Браво Деси Simple Smile Стискам ти палчета. Аз си полежах само първия ден, после даже си ходих до офиса 1 2 пъти. Просто не се натоварвай, но си води нормален живот, за да не бездействаш и да се вторачваш прекомерно в себе си Simple Smile
ЗДРАВЕЙТЕ момичета,записвам се и аз с трансфер на две 3 дневни ембриончета ,трансфера беше вчера въпроса ми е дали някой е имал силни болки в кръста след трансфер и на какво може да се дължи ,известно е че е рано за цикъл ,но пък съм имала два трансфера и не съм чувствала това,отделно МНОГО ли лежите ?споделете как минават трудните дни на чакане
БЛАГОДАРЯ много ,а всъщност ти с положителен тест ли си или чакаш резултат ,стискам палци в това вирусно и тресящо време да имате успех

# 65
  • Мнения: 469
Аз стартирах подготовка за 2ри ЗЕТ миналия месец, но заради извънредното ме отложиха. Ако всичко е ок чакам цикъл тук до седмица и се хващам пак на хорото и аз Simple Smile

# 66
  • Мнения: 33
Здравейте момичета, знаете ли какво става с петицията срещу заповедта на министъра? Питам, защото ЗЕТ още са забранени и не мога да започна подготовката?

# 67
  • Мнения: 922
Rapira явно в различните клиники , разбират по различен начин забраната . Доста от момичетата се подготвят за ЗЕТ ти в коя клиника си ?

# 68
  • Мнения: 33
Аз съм в ин витро АГ център Димитров

# 69
  • Мнения: 1 845
Момичета,
3ти ден след ЗЕТ през нощта се свивах от болки в къста и бъбреците(май). Вчера следобяд си поставих 2та доза зарзио,вечерта си пих ношпато,дуфастона и сложих утрогестана.
Това ми е трети трансфер(1ви зет) и не съм имала такива силни болки,дори и когато бях с + тест.
Според вас притеснително ли е? За цикъл(Недай Боже) е много рано,а и никога не ми е бил болезнен и нямам силбо изрсзено пмс.

# 70
  • Мнения: 34
Здравейте,

Мина ми трансфера на един ембрион

Кръвен тест на 14/05

Започва се дългото чакане след трансфер

Процедурите се за всички се възобновиха, нали?

# 71
  • Мнения: 922
Аз лично малко се обърквам , няколко момичета вече споделят че са имали трансфери , а на друго им казвам ,че няма да имат докато не мине ИП . Всичко с трансфери в момента след ЗЕТ ли сте или свежи ? 🙄

# 72
  • Мнения: 34
Аз съм свеж трансфер

# 73
  • Мнения: 922
Аз съм свеж трансфер
Simbad в коя болницата си ти ?
Сега слушах новините и май май тези нищо няма да променят след ИП само си сменят думичките в законите 😤😤😤😤😤😤😤

# 74
  • Мнения: 34
Аз съм свеж трансфер
Simbad в коя болницата си ти ?
Сега слушах новините и май май тези нищо няма да променят след ИП само си сменят думичките в законите 😤😤😤😤😤😤😤

Щврев, но съм на 43 с изчерпан яйчников резерв

Общи условия

Активация на акаунт