Отговори
# 15
  • Мнения: 15 356
Първо си вика пациентките в стимулация,прави трансфери,преглежда бременни и тогава вика новите си пациенти ,които отиват за консултация.
Сега обаче не може просто да влезеш и да се качиш,долу мерят температура,калцуни и т.н. и санитарката от седмия етаж те качва нагоре.

# 16
  • Мнения: 26
Изключително полезна информация ми дадохте относно въпросите ми,благодаря ви! Щом е така, от една страна ще е по-удобно за мен, че ще ме придружи,тъй като не съм влизала в сградата. Днес се обадих за час и ме записаха, ще имам впредвид, че може да почакам известно време след посочения час. Да разбирам ли, че на мъжът ми може би няма да му бъде позволено да ме придружи до пред стаята, предвид положението...

# 17
  • Мнения: 15 356
Няма да го пуснат.

# 18
  • Мнения: 207
Здравей, на мен ми правиха цветна снимка в АГ миналата година юли месец. Цената беше 380лв. И аз почти нищо не усетих.Мога да кажа ,че целият персонал там е изключително мил!

# 19
  • Мнения: 26
Доста по спокойна съм вече. Мерси, хубава вечер Ви желая🍀
Здравей, на мен ми правиха цветна снимка в АГ миналата година юли месец. Цената беше 380лв. И аз почти нищо не усетих.Мога да кажа ,че целият персонал там е изключително мил!

# 20
  • Мнения: 189
Някой скоро да е правил снимка в СБГАЛ? На кой етаж ги правят? Д-р Александров ми каза да отида там за снимка, но нямам повече информация, а изобщо не съм стъпала там.

Общи условия

Активация на акаунт