"Ако не опиташ от това ше ме обидиш"-Казвате ли го на гостите си?

  • 3 946
  • 99
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 448
Не, слагам всичко на масата и всеки да си хпава от което иска  Laughing Най ме беше яд като бях бременна - Ама, аман заман, ТРЯБВА да си опиташ от еди кое си  smile3511

# 76
  • Мнения: 1 080
Мразя го това. Ужасно досадно и излишно е подобно поведение.

# 77
  • Мнения: 1 284
слагам всичко на масата и който иска да си взима въобще не досаждам, много мраза такива работи Heart Eyes

# 78
  • София
  • Мнения: 10 825
Слагам всичко на масата и който иска си взима каквото иска. Изобщо не подканям, а пък реплики от сорта на  "Ако не опиташ еди кое си ще ме обидиш" са ми много неприятни, особено като се поставя аз на мястото на изнудвания гост и като знам колко много неща не харесвам ooooh!

# 79
  • Мнения: 4 187
Не насилвам никого, слагам това, което съм приготвила на масата и всеки се обслужва, както му е удобно.

# 80
  • Мнения: 1 462
Самият аз ненавиждам да ме подканят - възприемам го като насилие над мен какво да ям.

Но пък вчера имах следната случка: готвих пиле с ориз и докато го чакахме да стане майка ми и децата се нахраниха с някакви купени шницели.  Директно заявих на майка ми "Ти това ще го опиташ!" сочейки пилето.  Тя не посмя да ми възрази hahaha  Е, след като си затръгва взе да ми обяснява как се слагало и лук, и домати, било безсолно, аз и казах, че моето пиле си ми харесва повече така, тя каза, че така не се готви, а мен просто ме мързяло Joy  Абе яде.  Днес ще видя децата дали ще го искат Joy  Те са ми чудесен лакмус дали е вкусно - никога не се насилват да ядат нещо, за да "не обидят".


"Ако не опиташ от това ще ме обидиш"
Отговор: "Значи ако ти кажа, че си мазен педал - всичко е наред, така ли?"

# 81
  • София
  • Мнения: 4 493
Адски се дразня когато това ми го каже някой, затова избягвам и аз да го казвам  Sick

# 82
  • Мнения: 5 476
Аз лично съм на мнение,че не трябва да се притесняват гостите с постоянно подканяне,а относно репликата "Ако не опиташ...."съм абсолютно против.Просто ги каня един -два  път и просто следя,ако примерно е свършило нечие питие,му предлагам да му сипя  или ако някой има нужда от нещо..

 Peace и аз така

# 83
  • София
  • Мнения: 7 097
Слагам масата и оттам нататък всеки да се оправя! Случвало се е понякога да отбележа, че еклерите /примерно/ са супер вкусни, но оттам нататък не дебна дали всеки ги е опитал и каква е реакцията. Мразя такова поведение, случвало ми се е да ме подканят така и резултатът беше, че накрая страшно се изнервих... #Cussing out

# 84
  • Мнения: 1 612
Аз подканям само мъжа ми(той като заговори и забравя да яде).
И аз така!  Grinning

# 85
  • Мнения: 4 473
Никога не подканвам! Naughty Сервирам и казвам "Заповядайте". Hug Толкоз.
На мен обаче редовно ми го правят този номер и много се дразня. Върви обяснявай, че даденото ястие не го обичаш Tired

# 86
  • София
  • Мнения: 8 286
  Аз пък не подканям нито веднъж - просто слагам на масата това, което съм приготвила - считам го за достатъчна покана Grinning.
да и си взимам, ако не смеят първи Simple Smile

# 87
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
не подканям, само децата си!не насилвам никой, хехех тука е момента да се пош?гувам със себе си- ако е вкусно, пък нека да не ядат, то после се знае къде се  трупа! Flutter Sick

# 88
  • Мнения: 23 114
  Аз пък не подканям нито веднъж - просто слагам на масата това, което съм приготвила - считам го за достатъчна покана Grinning.
Peace И страшно мразя мен да ме изнудват с подобни ОБИДИ.

# 89
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
НИКОГА Naughty

Общи условия

Активация на акаунт