Звездни компромати - месец Май'20

  • 257 155
  • 2 986
  •   1
Отговори
# 2 280
  • Мнения: 11 071
Гардеробът с обувки на Сторми, дъщерята на Кайли Дженър и Травис Скот
Скрит текст:

# 2 281
# 2 282
  • Мнения: X
https://blitz.bg/layfstayl/shoubiznes/palavata-kandidat-kmetitsa … 8_news747885.html

Кметицата на Момин проход, която беше психически "съсипана" от голите компромати срещу нея по време на кампанията, сега се съблича доброволно за новия брой на Плейбой Simple Smile
Нека който й се е хванал на въдицата тогава, сега да си посипе главата със сол Grinning

# 2 283
  • Мнения: 3 439
Тая е супер гнусна и не понимаю що с всичките си истории (за които мнооооооого хора знаят с подробности, за съжаление), тя си перчи силиконите и всички видове отверстия без грам срам 🤮 И в 21 век има хора за бесило!

# 2 284
  • София
  • Мнения: 3 935
Скрит текст:
Гардеробът с обувки на Сторми, дъщерята на Кайли Дженър и Травис Скот
Скрит текст:

За какво са му на това дете толкова чифтове бели кецове, предвид, че децата си сменят номера през няколко месеца...

# 2 285
  • Мнения: 4 344
Бащата на Николета прилича на Икебаната. И той е някъде сред природата, може да събира съчки, съчки, съчки, ааа. Grinning
Впрочем какво стана с този човек Икебаната?

# 2 286
  • Мнения: 7 041
Тези хора, които са дали на Джаферович да им прави реклама не осъзнават ли, че тя им прави всъщност антиреклама. Толкова много мазила и накрая ужасно лице...

# 2 287
  • Sofia
  • Мнения: 30 633

Впрочем какво стана с този човек Икебаната?
В Бг е и промотира новият си "хит"за ББ Sunglasses
https://m.youtube.com/watch?v=QtmrqmYpPQI&feature=share

Последна редакция: пн, 25 май 2020, 01:58 от Doli

# 2 288
  • Мнения: 11 525
За какво са му на едно дете толкова кецове, как за какво - ами да се снимат и да се показват и да им завиждат. Те Кардашиян за това живеят.
Моето хоби е четенето. Една книга я прочитам за 3-4 дни, но по ягодите изобщо не ми е хрумнало да ги броя,мноУ съм зле. Изгубих възможността да се конкурирам с Венетка Joy

# 2 289
  • Мнения: 11 288
Страхотна Катрин-Зита! Тази жена не остарява.

Абсолютна мумия е станала. Зле остарява за мен.

# 2 290
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 756
https://blitz.bg/layfstayl/shoubiznes/palavata-kandidat-kmetitsa … 8_news747885.html

Кметицата на Момин проход, която беше психически "съсипана" от голите компромати срещу нея по време на кампанията, сега се съблича доброволно за новия брой на Плейбой Simple Smile
Нека който й се е хванал на въдицата тогава, сега да си посипе главата със сол Grinning
Кобилкина ако й гледа изявите в Порнхъб, ще е много доволна.

От мъжете на Наоми, само руския олигарх хваща окото (за мен).

А Де Ниро ... той на 47, тя на 19, виж го ти маймунката му с маймунка...

# 2 291
  • Мнения: 286
Кобилкина за килограмите и секса https://www.youtube.com/watch?v=XmT5ga56zEc

# 2 292
  • Мнения: 26 071
Satisfied Satisfied Laughing Д-р Ко... страсНи вика (надписа в клипчето). Тази жена не подозира колко добре ѝ се получава комедията. Много ме развесели това клипче. Smile

# 2 293
  • Sofia
  • Мнения: 30 633
Момиченцето на Йоана Драгнева
Скрит текст:

# 2 294
  • София
  • Мнения: 5 009
Момиченцето на Йоана Драгнева
Скрит текст:
Ето това е красиво детенце.

Общи условия

Активация на акаунт